Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

SIRIUS VI – net 7 projektai iš užsienio ir daugiau nei 20 vietinių DJ
Šį savaitgalį vyksiančiame festivalyje SIRIUS VI – net 7 projektai iš užsienio ir daugiau nei 20 vietinių didžėjų

 
Jeigu vyresnio amžiaus Vilniečio paklaustumėte, kas yra Sirijus, turbūt gautumėte atsakymą, kad tai yra žvaigždė. Tačiau jaunoji karta, tikėtina, pasirinktų kitą atsakymą – festivalis – ir būtų teisūs. Nes šį savaitgalį KABLYJE dvi naktis vyksiančio renginio, kuriame sugros septyni projektai iš užsienio ir daugiau nei dvidešimt vietinių didžėjų, kitaip nepavadinsi.
 
Penktadienį SIRIUS VI pasitiks keturiomis salėmis. Pirmojoje šeimininkaus Visionist, kuris iš pietinio Londono į salę užveš madingiausios didmiesčio muzikos – urban, grime ir beats mikstūrą, pagardintą lediniais sintezatorių akordais ir metaline perkusija. Šalia rikiuosis Vaiper su Dodo Mundo, Justicious ir Duku.
 
Antroji salė bus dedikuota iš pogrindžio į klubų salių viršgrindžius kylančiai, eksperimentikos ir lo-fi prieskoniais puoštai lėtesnei šokių muzikai. Šios salės pažiba, jei taip galima sakyti apie pogrindžio atlikėjus, yra jaunas, labai talentingas Huerco S. Nors kilęs iš Kanzaso, regiono labiau garsėjančiu dėl džiazo nei elektroninės šokių muzikos, vaikinas yra laikomas vienu naujosios pogrindinio amerikietiško techno kartos vėliavnešių. Jam kompaniją palaikys Shn, Nayas, Bell Riots ir Interiors.
 
Trečioji salė dundės nuo tamsaus ir griežto techno ritmų. Šiais pasirūpins Ancient Methods, sunkesniojo techno atstovas iš Berlyno. Lietuvoje ne pirmą kartą viešintis atlikėjas garsėja itin rūsčiu skambesiu ir nevengia paeksperimentuoti, tačiau toli nuo klubo erdvės nenukeliauja, tad jau galite blizginti savo šokių batelius. Vokiečiui padės ir lietuvių griežčiausieji – Rookas, Inner, Axelle ir Døkkaid.
 
Ketvirtąja sale rūpinsis kovo  19-ąją 9 metų gimtadienį švęsianti „Souled Sessions“ komanda. Šįkart jie pasikvietė meistriškai žanrais žongliruojantį Djrum. Keliolika singlų išleidęs prodiuseris garsėja ir kaip didžėjus, į vieną setą galintis sujungti nesujungiamą. Festivaliui britas ruošia garage ir halftep dramenbeiso mišinį. Šioje salėje taip pat bus galima pasiklausyti Simao, Elboe,  Onio, Ske ir Recin.
 
Pirmoji naktis naktis nusimato ilga ir varginanti, todėl antrąją dieną sulauksite gailesčio – veiks tik dvi erdvės. Pirmoji skirta šokantiems. Čia užsuks Low Jack, lo-fi estetiką šokiams pakinkęs prancūzas iš Hondūro. Taip pat šioje salėje išgirsite ir Lietuvoje jau viešėjusio Tomas More alter ego – December – skambesį. Tai bus gyvas pasirodymas apie tamsesniąją Tomas More pusę. Užsieniečius priims šlovingieji „12 inčų po žeme“, Gvidas ir Noia.
 
Antroji salė skirta eksperimentinei muzikai, keistiems procesams ir smegenų šokiams. Čia išgirsite „Damien Dubrovnik“ – elegantišką duetą, grojantį ne tokią elegantišką eksperimentiką. Duetą sudaro Christian Stadsgaard, garbingojo leiblo „Posh Isolation“ galva ir Loke Rahbek, „Lust for Youth“ lyderis ir aktyvus scenos veikėjas. Svečius apšildys žurnalo „secretthirteen.org“ įkūrėjas S13, „Unheimliche Djs“, savo kitas puses parodys ir pirmąją naktį techno vanoję Rookas su Inner.
 
SIRIUS VI startuoja jau šį penktadienį, kultūros bare „KABLYS“