Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

SIRIUS VI – net 7 projektai iš užsienio ir daugiau nei 20 vietinių DJ
Šį savaitgalį vyksiančiame festivalyje SIRIUS VI – net 7 projektai iš užsienio ir daugiau nei 20 vietinių didžėjų

 
Jeigu vyresnio amžiaus Vilniečio paklaustumėte, kas yra Sirijus, turbūt gautumėte atsakymą, kad tai yra žvaigždė. Tačiau jaunoji karta, tikėtina, pasirinktų kitą atsakymą – festivalis – ir būtų teisūs. Nes šį savaitgalį KABLYJE dvi naktis vyksiančio renginio, kuriame sugros septyni projektai iš užsienio ir daugiau nei dvidešimt vietinių didžėjų, kitaip nepavadinsi.
 
Penktadienį SIRIUS VI pasitiks keturiomis salėmis. Pirmojoje šeimininkaus Visionist, kuris iš pietinio Londono į salę užveš madingiausios didmiesčio muzikos – urban, grime ir beats mikstūrą, pagardintą lediniais sintezatorių akordais ir metaline perkusija. Šalia rikiuosis Vaiper su Dodo Mundo, Justicious ir Duku.
 
Antroji salė bus dedikuota iš pogrindžio į klubų salių viršgrindžius kylančiai, eksperimentikos ir lo-fi prieskoniais puoštai lėtesnei šokių muzikai. Šios salės pažiba, jei taip galima sakyti apie pogrindžio atlikėjus, yra jaunas, labai talentingas Huerco S. Nors kilęs iš Kanzaso, regiono labiau garsėjančiu dėl džiazo nei elektroninės šokių muzikos, vaikinas yra laikomas vienu naujosios pogrindinio amerikietiško techno kartos vėliavnešių. Jam kompaniją palaikys Shn, Nayas, Bell Riots ir Interiors.
 
Trečioji salė dundės nuo tamsaus ir griežto techno ritmų. Šiais pasirūpins Ancient Methods, sunkesniojo techno atstovas iš Berlyno. Lietuvoje ne pirmą kartą viešintis atlikėjas garsėja itin rūsčiu skambesiu ir nevengia paeksperimentuoti, tačiau toli nuo klubo erdvės nenukeliauja, tad jau galite blizginti savo šokių batelius. Vokiečiui padės ir lietuvių griežčiausieji – Rookas, Inner, Axelle ir Døkkaid.
 
Ketvirtąja sale rūpinsis kovo  19-ąją 9 metų gimtadienį švęsianti „Souled Sessions“ komanda. Šįkart jie pasikvietė meistriškai žanrais žongliruojantį Djrum. Keliolika singlų išleidęs prodiuseris garsėja ir kaip didžėjus, į vieną setą galintis sujungti nesujungiamą. Festivaliui britas ruošia garage ir halftep dramenbeiso mišinį. Šioje salėje taip pat bus galima pasiklausyti Simao, Elboe,  Onio, Ske ir Recin.
 
Pirmoji naktis naktis nusimato ilga ir varginanti, todėl antrąją dieną sulauksite gailesčio – veiks tik dvi erdvės. Pirmoji skirta šokantiems. Čia užsuks Low Jack, lo-fi estetiką šokiams pakinkęs prancūzas iš Hondūro. Taip pat šioje salėje išgirsite ir Lietuvoje jau viešėjusio Tomas More alter ego – December – skambesį. Tai bus gyvas pasirodymas apie tamsesniąją Tomas More pusę. Užsieniečius priims šlovingieji „12 inčų po žeme“, Gvidas ir Noia.
 
Antroji salė skirta eksperimentinei muzikai, keistiems procesams ir smegenų šokiams. Čia išgirsite „Damien Dubrovnik“ – elegantišką duetą, grojantį ne tokią elegantišką eksperimentiką. Duetą sudaro Christian Stadsgaard, garbingojo leiblo „Posh Isolation“ galva ir Loke Rahbek, „Lust for Youth“ lyderis ir aktyvus scenos veikėjas. Svečius apšildys žurnalo „secretthirteen.org“ įkūrėjas S13, „Unheimliche Djs“, savo kitas puses parodys ir pirmąją naktį techno vanoję Rookas su Inner.
 
SIRIUS VI startuoja jau šį penktadienį, kultūros bare „KABLYS“