Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

SIRIUS VI – net 7 projektai iš užsienio ir daugiau nei 20 vietinių DJ
Šį savaitgalį vyksiančiame festivalyje SIRIUS VI – net 7 projektai iš užsienio ir daugiau nei 20 vietinių didžėjų

 
Jeigu vyresnio amžiaus Vilniečio paklaustumėte, kas yra Sirijus, turbūt gautumėte atsakymą, kad tai yra žvaigždė. Tačiau jaunoji karta, tikėtina, pasirinktų kitą atsakymą – festivalis – ir būtų teisūs. Nes šį savaitgalį KABLYJE dvi naktis vyksiančio renginio, kuriame sugros septyni projektai iš užsienio ir daugiau nei dvidešimt vietinių didžėjų, kitaip nepavadinsi.
 
Penktadienį SIRIUS VI pasitiks keturiomis salėmis. Pirmojoje šeimininkaus Visionist, kuris iš pietinio Londono į salę užveš madingiausios didmiesčio muzikos – urban, grime ir beats mikstūrą, pagardintą lediniais sintezatorių akordais ir metaline perkusija. Šalia rikiuosis Vaiper su Dodo Mundo, Justicious ir Duku.
 
Antroji salė bus dedikuota iš pogrindžio į klubų salių viršgrindžius kylančiai, eksperimentikos ir lo-fi prieskoniais puoštai lėtesnei šokių muzikai. Šios salės pažiba, jei taip galima sakyti apie pogrindžio atlikėjus, yra jaunas, labai talentingas Huerco S. Nors kilęs iš Kanzaso, regiono labiau garsėjančiu dėl džiazo nei elektroninės šokių muzikos, vaikinas yra laikomas vienu naujosios pogrindinio amerikietiško techno kartos vėliavnešių. Jam kompaniją palaikys Shn, Nayas, Bell Riots ir Interiors.
 
Trečioji salė dundės nuo tamsaus ir griežto techno ritmų. Šiais pasirūpins Ancient Methods, sunkesniojo techno atstovas iš Berlyno. Lietuvoje ne pirmą kartą viešintis atlikėjas garsėja itin rūsčiu skambesiu ir nevengia paeksperimentuoti, tačiau toli nuo klubo erdvės nenukeliauja, tad jau galite blizginti savo šokių batelius. Vokiečiui padės ir lietuvių griežčiausieji – Rookas, Inner, Axelle ir Døkkaid.
 
Ketvirtąja sale rūpinsis kovo  19-ąją 9 metų gimtadienį švęsianti „Souled Sessions“ komanda. Šįkart jie pasikvietė meistriškai žanrais žongliruojantį Djrum. Keliolika singlų išleidęs prodiuseris garsėja ir kaip didžėjus, į vieną setą galintis sujungti nesujungiamą. Festivaliui britas ruošia garage ir halftep dramenbeiso mišinį. Šioje salėje taip pat bus galima pasiklausyti Simao, Elboe,  Onio, Ske ir Recin.
 
Pirmoji naktis naktis nusimato ilga ir varginanti, todėl antrąją dieną sulauksite gailesčio – veiks tik dvi erdvės. Pirmoji skirta šokantiems. Čia užsuks Low Jack, lo-fi estetiką šokiams pakinkęs prancūzas iš Hondūro. Taip pat šioje salėje išgirsite ir Lietuvoje jau viešėjusio Tomas More alter ego – December – skambesį. Tai bus gyvas pasirodymas apie tamsesniąją Tomas More pusę. Užsieniečius priims šlovingieji „12 inčų po žeme“, Gvidas ir Noia.
 
Antroji salė skirta eksperimentinei muzikai, keistiems procesams ir smegenų šokiams. Čia išgirsite „Damien Dubrovnik“ – elegantišką duetą, grojantį ne tokią elegantišką eksperimentiką. Duetą sudaro Christian Stadsgaard, garbingojo leiblo „Posh Isolation“ galva ir Loke Rahbek, „Lust for Youth“ lyderis ir aktyvus scenos veikėjas. Svečius apšildys žurnalo „secretthirteen.org“ įkūrėjas S13, „Unheimliche Djs“, savo kitas puses parodys ir pirmąją naktį techno vanoję Rookas su Inner.
 
SIRIUS VI startuoja jau šį penktadienį, kultūros bare „KABLYS“