Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Sielos'' vaizdo klipas nufilmuotas XVIII a. dvaro teritorijoje

Šiemet 25-metį švenčianti roko grupė „Siela“ pristato po ketverių metų pertraukos išleistą vaizdo klipą naujausiam radijo singlui „Ilguma. Platuma“. Vaizdo klipo idėja gimė naujos grupės fotosesijos apleistame XIII a. dvare metu.
 
Klipą filmavo net trys operatoriai Artūras Tomelaitis, Adomas Zalensas ir Gediminas Bartuška, kuris ir surengė grupės fotosesiją, o prodiusavo kompanija „Videocut“. Visa komanda „Sielą“ pažįsta iš anksčiau, todėl šis projektas jiems buvo artimas.
 
„Kai susipažinome su keliais naujos kartos „Sielos“ fanais, kuriems ši grupė buvo neatsiejama gyvenimo dalis, supratome, kad Lietuvoje „Sielą“ žino tikrai bent kelios skirtingo laikotarpio kartos“, – pasakojo „Videocut“ komanda.
 
„Ilguma. Platuma“ vaizdo klipas nufilmuotas Paulavos respublikoje, kuri istorijoje turi simbolinę valstiečių išlaisvinimo iš baudžiavos reikšmę. Pasak kūrėjų, buvo norėta sukurti tapybiško, poetiško, senovinio kino atmosferos atspindį. Tam pasitarnavo labai dėkinga lokacija, kuri pati juos vedė reflektuodama kūrinio idėjas.
 
Kūrinys „Ilguma. Platuma“ skamba pavasarį išleistame naujų dainų albume „Širdis. Kryžius. Pasaga“. Iki šiol paskutinį vaizdo klipą „Siela“ sukūrė 2011 metų dainai „Provincija“.
 
„Ilguma. Platuma“ taip pat skambės ir „Sielos“ 25-mečio trijų dalių programoje, kurioje klausytojai išgirs nuo seniausių iki naujausių kūrinių. Pirmojoje dalyje skambės pačios seniausios, gerbėjams gerai pažįstamos dainos, antrojoje vyraus gotikinis „Sielos“ repertuaras, o trečioji apims geriausias dainas iš naujausių albumų „Euforija“ ir „Širdis. Kryžius. Pasaga“.
 
Specialiai jubiliejiniame koncerte „Siela“ atsikurs senąja 1990-ųjų metų sudėtimi. Scenoje su grupe pasirodys įvairūs svečiai, dalyvavę „Sielos“ kūrybiniame kelyje. Koncerto proga „Loftę“ bus statoma papildoma garso ir apšvietimo įrangą, o „Lofto“ baras tą vakarą pasipildys naujomis alaus rūšimis.

# „Siela“ – „Ilguma. Platuma“: https://youtu.be/o0ZFDERBbJE