Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Šiaulių valstybinio kamerinio choro ''Polifonija'' išskirtinė romantinė muzikos puota

Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, šiemet švenčiantis 40-ąsias kūrybinės veiklos metines, rengia išskirtinę romantinės muzikos puotą šiauliečiams ir miesto svečiams. Koncerte skambėsianti M. Brucho, A. Brucknerio, J. Brahmso muzika sužydės visomis spalvomis juolab, kad ją atliks ne tik vienas žinomiausių ir profesionaliausių Lietuvos chorų, bet ir „Polifonijos“ scenos partneriai, pripažinti atlikėjai Sonata ir Rokas Zubovai (fortepijoninis duetas) bei dirigentas Arūnas Pečiulis (Austrija-Lietuva).

Iš Klaipėdos kilęs A. Pečiulis jau daugiau kaip du dešimtmečius gyvena ir dirba Zalcburge. Prieš metus jam įteiktas Michaelio Haydno medalis už ypatingus nuopelnus „Salzburger Liedertafel“ choristų sambūriui. „Salzburger Liedertafel“ pirmąjį viešą koncertą surengė dar 1848 metais. Jo menu žavėjosi Austrijos kaizeriai, karaliai ir erchercogai. A. Pečiuliui „Salzburger Liedertafel“ tapo antraisiais namais dar studijų Zalcburgo „Mozarteum“ universitete laikais: 1993-aisiais jis tapo choro antruoju dirigentu, 2004 metais – meno vadovu, o prieš ketverius metus – ir prezidentu.

Sonatos ir Roko Zubovų fortepijoninis duetas – lygiaverčiai atlikėjai scenoje, tačiau dabar Rokas Zubovas pagarsėjo ne tik kaip puikus pianistas, garsiųjų Zubovų dinastijos atžala, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio proanūkis, bet suspindo ir kaip aktorius, suvaidinęs savo garsųjį prosenelį britų režisieriaus Roberto Mullano kino filme „Laiškai Sofijai“.