Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Septynių brolių trupė pristatys naujausią savo programą „Aeternum“!

Šokio, muzikos ir kovos menų virtuozai „Los Vivancos“ Lietuvoje surengs du pasirodymus

Šių metų spalio mėn. pradžioje mūsų šalyje net du pasirodymus surengs unikalus Ispanijos kolektyvas „Los Vivancos“. Septynių brolių trupė, scenoje apjungianti ekstremalų flamenko, baletą, kovos menus, akrobatiką, gatvės šokius, muziką, teatrą ir net cirką, pristatys naujausią savo programą „Aeternum“, kurią paruošė kartu su garsiojo „Cirque Du Soleil“ režisieriumi ir autoriumi Danielle Finzi Pasca. Nepakartojami ir abejingų nepaliekantys „Los Vivancos“ šou vyks: spalio 5 d. Klaipėdos „Žvejų rūmuose“ ir spalio 6 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.
Bilietus į „Los Vivancos“ pasirodymus Klaipėdoje ir Vilniuje jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Septynių brolių – šokio karalių kolektyvas

Septyni bibliniais vardais pakrikštyti broliai – Aaron, Cristo, Elias, Israel, Josué, Josua ir Judah Vivancos – nuo ankstyvos vaikystės mokėsi muzikos, šokio ir akrobatikos. Taip nusprendė jų tėvas, garsus šokėjas ir kovų meno specialistas Pedro Vivancos. Septynias žmonas turėjęs P.Vivancos susilaukė net 39 vaikų, tačiau bene daugiausiai dėmesio susilaukė šie broliai. Visi septyni sūnūs sėkmingai baigė Barselonos profesionalaus šokio konservatoriją, vėliau tęsė mokslus prestižinėse Amsterdamo, Madrido, Londono ir Vankuverio menų mokyklose. 2006 m. broliai Vivancos įkūrė savo šokių kompaniją „Los Vivancos“. Netrukus kolektyvas pelnė pripažinimą ne tik tėvynėje Ispanijoje, bet ir už jos ribų. Flamenko karaliais tituluojami broliai šiandien yra laimėję daugelį šokių pasaulio apdovanojimų. Kiekvienais metais gastroles rengiantis „Los Vivancos“ kolektyvas šiemet aplankys daugiau nei 40 pasaulio šalių, kuriose surengs per 100 šou . Manoma, kad „Los Vivancos“ pasirodymus jau matė daugiau nei 1 mln. žiūrovų.

Programos autorius – „Cirque Du Soleil“ režisierius D.F.Pasca

Šiuo metu pasaulines gastroles tęsiantys broliai „Los Vivancos“ savo šou „Aeternum“ („Amžinybė“) pristato daugelyje pasaulio šalių. Įspūdinga amžinos gėrio ir blogio kovos istorija pasaulyje neturi analogų. Muzikos ir teatro spektaklyje persipina ekstremalaus flamenko, šiuolaikinio baleto, akrobatikos ir net kovos menų elementai. Kuriant programą „Aeternum“, kolektyvas bendradarbiavo su žinomu režisieriumi, dramaturgu ir scenaristu Danielle Finzi Pasca. Populiarios cirko trupės „Cirque Du Soleil“ šou „Corteo“ autoriui 2006 m. buvo pavesta režisuoti Turino (Italija) žiemos Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją, kurią per TV stebėjo milijonai žiūrovų visame pasaulyje. D.F.Pasca taip pat bendradarbiavo kuriant garsių kolektyvų „Cirque Eloize“ ir teatro „Sunil“ programas.

Muziką aranžavo garsus kompozitorius Fernando Velasquez

Naujausio šou „Aeternum“ muzikos autoriai yra patys broliai „Los Vivancos“, tačiau ją aranžavo žinomas kompozitorius Fernando Velasquez. Ispanijos kino meno akademijos nacionalinių apdovanojimų prestižinei premijai „Goya“ pristatytas autorius sukūrė muziką kino filmams „El Orfanato“ („Prieglauda“, rež. J.A.Bayona), „El Mal Ajeno“ („Kitų labui“, rež. O.Santos) ir „Los Ojos de Julia“ („Džulijos akys“, rež. G.Morales). „Los Vivancos“ programoje vyraujanti flamenko muzika meistriškai jungiasi su roku ir net klasikine muzika. Pagrindinė programos „Aeternum“ muzikos tema buvo įrašyta kartu su Budapešto simfoniniu orkestru.

LOS VIVANCOS : https://www.youtube.com/watch?v=Poqa_J8Y5_c