Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Septynių brolių trupė pristatys naujausią savo programą „Aeternum“!

Šokio, muzikos ir kovos menų virtuozai „Los Vivancos“ Lietuvoje surengs du pasirodymus

Šių metų spalio mėn. pradžioje mūsų šalyje net du pasirodymus surengs unikalus Ispanijos kolektyvas „Los Vivancos“. Septynių brolių trupė, scenoje apjungianti ekstremalų flamenko, baletą, kovos menus, akrobatiką, gatvės šokius, muziką, teatrą ir net cirką, pristatys naujausią savo programą „Aeternum“, kurią paruošė kartu su garsiojo „Cirque Du Soleil“ režisieriumi ir autoriumi Danielle Finzi Pasca. Nepakartojami ir abejingų nepaliekantys „Los Vivancos“ šou vyks: spalio 5 d. Klaipėdos „Žvejų rūmuose“ ir spalio 6 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.
Bilietus į „Los Vivancos“ pasirodymus Klaipėdoje ir Vilniuje jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Septynių brolių – šokio karalių kolektyvas

Septyni bibliniais vardais pakrikštyti broliai – Aaron, Cristo, Elias, Israel, Josué, Josua ir Judah Vivancos – nuo ankstyvos vaikystės mokėsi muzikos, šokio ir akrobatikos. Taip nusprendė jų tėvas, garsus šokėjas ir kovų meno specialistas Pedro Vivancos. Septynias žmonas turėjęs P.Vivancos susilaukė net 39 vaikų, tačiau bene daugiausiai dėmesio susilaukė šie broliai. Visi septyni sūnūs sėkmingai baigė Barselonos profesionalaus šokio konservatoriją, vėliau tęsė mokslus prestižinėse Amsterdamo, Madrido, Londono ir Vankuverio menų mokyklose. 2006 m. broliai Vivancos įkūrė savo šokių kompaniją „Los Vivancos“. Netrukus kolektyvas pelnė pripažinimą ne tik tėvynėje Ispanijoje, bet ir už jos ribų. Flamenko karaliais tituluojami broliai šiandien yra laimėję daugelį šokių pasaulio apdovanojimų. Kiekvienais metais gastroles rengiantis „Los Vivancos“ kolektyvas šiemet aplankys daugiau nei 40 pasaulio šalių, kuriose surengs per 100 šou . Manoma, kad „Los Vivancos“ pasirodymus jau matė daugiau nei 1 mln. žiūrovų.

Programos autorius – „Cirque Du Soleil“ režisierius D.F.Pasca

Šiuo metu pasaulines gastroles tęsiantys broliai „Los Vivancos“ savo šou „Aeternum“ („Amžinybė“) pristato daugelyje pasaulio šalių. Įspūdinga amžinos gėrio ir blogio kovos istorija pasaulyje neturi analogų. Muzikos ir teatro spektaklyje persipina ekstremalaus flamenko, šiuolaikinio baleto, akrobatikos ir net kovos menų elementai. Kuriant programą „Aeternum“, kolektyvas bendradarbiavo su žinomu režisieriumi, dramaturgu ir scenaristu Danielle Finzi Pasca. Populiarios cirko trupės „Cirque Du Soleil“ šou „Corteo“ autoriui 2006 m. buvo pavesta režisuoti Turino (Italija) žiemos Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją, kurią per TV stebėjo milijonai žiūrovų visame pasaulyje. D.F.Pasca taip pat bendradarbiavo kuriant garsių kolektyvų „Cirque Eloize“ ir teatro „Sunil“ programas.

Muziką aranžavo garsus kompozitorius Fernando Velasquez

Naujausio šou „Aeternum“ muzikos autoriai yra patys broliai „Los Vivancos“, tačiau ją aranžavo žinomas kompozitorius Fernando Velasquez. Ispanijos kino meno akademijos nacionalinių apdovanojimų prestižinei premijai „Goya“ pristatytas autorius sukūrė muziką kino filmams „El Orfanato“ („Prieglauda“, rež. J.A.Bayona), „El Mal Ajeno“ („Kitų labui“, rež. O.Santos) ir „Los Ojos de Julia“ („Džulijos akys“, rež. G.Morales). „Los Vivancos“ programoje vyraujanti flamenko muzika meistriškai jungiasi su roku ir net klasikine muzika. Pagrindinė programos „Aeternum“ muzikos tema buvo įrašyta kartu su Budapešto simfoniniu orkestru.

LOS VIVANCOS : https://www.youtube.com/watch?v=Poqa_J8Y5_c