Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Septynių brolių trupė pristatys naujausią savo programą „Aeternum“!

Šokio, muzikos ir kovos menų virtuozai „Los Vivancos“ Lietuvoje surengs du pasirodymus

Šių metų spalio mėn. pradžioje mūsų šalyje net du pasirodymus surengs unikalus Ispanijos kolektyvas „Los Vivancos“. Septynių brolių trupė, scenoje apjungianti ekstremalų flamenko, baletą, kovos menus, akrobatiką, gatvės šokius, muziką, teatrą ir net cirką, pristatys naujausią savo programą „Aeternum“, kurią paruošė kartu su garsiojo „Cirque Du Soleil“ režisieriumi ir autoriumi Danielle Finzi Pasca. Nepakartojami ir abejingų nepaliekantys „Los Vivancos“ šou vyks: spalio 5 d. Klaipėdos „Žvejų rūmuose“ ir spalio 6 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.
Bilietus į „Los Vivancos“ pasirodymus Klaipėdoje ir Vilniuje jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Septynių brolių – šokio karalių kolektyvas

Septyni bibliniais vardais pakrikštyti broliai – Aaron, Cristo, Elias, Israel, Josué, Josua ir Judah Vivancos – nuo ankstyvos vaikystės mokėsi muzikos, šokio ir akrobatikos. Taip nusprendė jų tėvas, garsus šokėjas ir kovų meno specialistas Pedro Vivancos. Septynias žmonas turėjęs P.Vivancos susilaukė net 39 vaikų, tačiau bene daugiausiai dėmesio susilaukė šie broliai. Visi septyni sūnūs sėkmingai baigė Barselonos profesionalaus šokio konservatoriją, vėliau tęsė mokslus prestižinėse Amsterdamo, Madrido, Londono ir Vankuverio menų mokyklose. 2006 m. broliai Vivancos įkūrė savo šokių kompaniją „Los Vivancos“. Netrukus kolektyvas pelnė pripažinimą ne tik tėvynėje Ispanijoje, bet ir už jos ribų. Flamenko karaliais tituluojami broliai šiandien yra laimėję daugelį šokių pasaulio apdovanojimų. Kiekvienais metais gastroles rengiantis „Los Vivancos“ kolektyvas šiemet aplankys daugiau nei 40 pasaulio šalių, kuriose surengs per 100 šou . Manoma, kad „Los Vivancos“ pasirodymus jau matė daugiau nei 1 mln. žiūrovų.

Programos autorius – „Cirque Du Soleil“ režisierius D.F.Pasca

Šiuo metu pasaulines gastroles tęsiantys broliai „Los Vivancos“ savo šou „Aeternum“ („Amžinybė“) pristato daugelyje pasaulio šalių. Įspūdinga amžinos gėrio ir blogio kovos istorija pasaulyje neturi analogų. Muzikos ir teatro spektaklyje persipina ekstremalaus flamenko, šiuolaikinio baleto, akrobatikos ir net kovos menų elementai. Kuriant programą „Aeternum“, kolektyvas bendradarbiavo su žinomu režisieriumi, dramaturgu ir scenaristu Danielle Finzi Pasca. Populiarios cirko trupės „Cirque Du Soleil“ šou „Corteo“ autoriui 2006 m. buvo pavesta režisuoti Turino (Italija) žiemos Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją, kurią per TV stebėjo milijonai žiūrovų visame pasaulyje. D.F.Pasca taip pat bendradarbiavo kuriant garsių kolektyvų „Cirque Eloize“ ir teatro „Sunil“ programas.

Muziką aranžavo garsus kompozitorius Fernando Velasquez

Naujausio šou „Aeternum“ muzikos autoriai yra patys broliai „Los Vivancos“, tačiau ją aranžavo žinomas kompozitorius Fernando Velasquez. Ispanijos kino meno akademijos nacionalinių apdovanojimų prestižinei premijai „Goya“ pristatytas autorius sukūrė muziką kino filmams „El Orfanato“ („Prieglauda“, rež. J.A.Bayona), „El Mal Ajeno“ („Kitų labui“, rež. O.Santos) ir „Los Ojos de Julia“ („Džulijos akys“, rež. G.Morales). „Los Vivancos“ programoje vyraujanti flamenko muzika meistriškai jungiasi su roku ir net klasikine muzika. Pagrindinė programos „Aeternum“ muzikos tema buvo įrašyta kartu su Budapešto simfoniniu orkestru.

LOS VIVANCOS : https://www.youtube.com/watch?v=Poqa_J8Y5_c