Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Senosios tradicijos festivalyje KILKIM ŽAIBU XV

Kviečiantis švęsti Rasas festivalis KILKIM ŽAIBU XV šiemet vyks gerokai didesnėje nuostabios gamtos erdvėje. Dvilypė švenė vyks dviejose atskirose aikštėse vienu metu.

Viena aikštė bus skirta senųjų tradicijų puoselėtojams: čia skambės senovinės dainos, žvangės ginklai, vyrai mėgins jėgas genčių sueigos rungtyse, kovos rate įvairių šalių kariai rungsis dėl stipriausiojo vardo, amatų kaimelis pažindins su senaisiais amatais, mažieji šventės lankytojai galės pasidžiaugti unikaliais Lietuvos žirgais – Žemaitukais. Dieną naktį degančių laužų aplinkoje čia užsiėmimą ras ir mažas, ir senas: kas kilnos putotus ragus, kas poros ieškos šokių sūkuryje, kas ranką pratins prie ginklo svorio, juostos pynimo ar tiesiog bandys laimę įvairiose rungtyse bei žaidimuose...

Pristatome senosios programos dalyvius, tai:

VILKI – Latvija, archainio folkloro veteranai, broliai latviai visada buvo ir yra labai svarbi idėjinė festivalio KILKIM ŽAIBU dalis. Susibūrę daugiau nei prieš dvidešimtmetį, grupė VILKI žiūrovams daugiausiai pristato karines dainas iš įvairių laikmečių – pradedant senosiomis archajinėmis latvių liaudies  ir baigiant Antrojo pasaulinio karo bei partizanų dainomis.

OSTERWEG – Baltarusija, folk ambient muzikos projektas. Tikras pastarojo meto atradimas Baltarusijos senovinės muzikos atlikėjų gausybėje. Grupė nesilygiuoja į autentiškos viduramžių muzikos atlikėjų gretas. OSTERVEG folklorinės melodijos praturtintos asmeninių pojūčių, istorinių vizijų ir filosofinės pasaulėžiūros aspektais. Baltarusiai savo muzikoje naudoja autentiškus senovinius instrumentus, gamtos garsus.  Šiais metais grupė išleido savo pirmąjį albumą „Karo šokis“ ir jau spėjo sudominti ambient muzikos gerbėjus ne tik savo šalyje.

OBSCURUS ORBIS – Latvija, sparčiai populiarėjanti senovinės muzikos komanda dar jauna, tačiau jau koncertavo daugybėje viduramžiškų festivalių, kurie vyko Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Muzikantai groja  dūdmaišiu, viduramžiams būdingomis dūdelėmis bei styginiais instrumentais, įvairiais būgnais. OBSCURUS ORBIS yra vienintelė grupė Latvijoje savo pasirodymuose grojanti autentišku instrumentu ryla. Po ugningo grupės pasirodymo praėjusioje Rasų su Žaibais šventėje norime su jais šėlioti dar ir dar...

ONTRĒP – Lietuva, specialiai „Rasų su Žaibais“ šventės proga suformuota jaunų folkloro entuziastų grupė ONTRĒP atliks senovines žemaitiškas dainas ir šėlios su žiūrovais bei dalyviais iki pat Rasų šventės paryčių, kol kojos laikys...

JOTVA – Lietuva, senovės baltų karybos draugovė surengs viduramžių kautynių inscenizacijas, organizuos kovos ratą dėl stipriausiojo kario vardo bei kvies žiūrovus įsijungti į senovinius žaidimus.

PERA SUDINOI – Lenkija, Suvalkų krašto X – XI a. gyvensenos, buities ir karybos tyrinėjimo entuziastai, susibroliavę su Lietuvos bendražygiais, apsijungė į vieną kovų draugovę pavadinimu JOTVOS SŪNŪS. Lenkijos krašto jotvingiai visame kame padės savo lietuviškiesiems kolegoms.

HEILIGENBERG – Latvija,  gyvosios istorijos klubas, demonstruos įvairius senovinius amatus, viduramžių kovas.

LEITGIRIS – Lietuva, gyvosios istorijos klubas taip pat prisijungs į viduramžių kovų demonstravimą, karių merginos domins žiūrovus amatų kieme.

SŪDUVOS TAURAS – Lietuva, senovės baltų atkuriamosios istorijos klubas, rekonstruojantis VII – XIII a. sūduvių gyvenseną ir auginantys žirgus Žemaitukus. Kariai demonstruos Žemaitukų panaudojimą kovose, leis mažiesiems žiūrovams pasidžiaugti šiais unikaliais, į Lietuvos paveldą įtrauktais žirgais.
Festivalyje senovinės programos kolektyvų bus dar daugiau, dalyvaus ir pavieniai kariai bei amatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos...
 
Nepamirštame nė vieno!
Mėgstantys pašėlti, koncertams pasibaigus, galės linksmintis vyksiančiuose „naktišokiuose“.
Norintys ramaus poilsio galės įsikurti specialiai įrengtoje stovyklavietėje, kuri bus skirta šeimoms su atžalomis ar tiesiog mėgstantiems ramų poilsį.
Festivalyje bus gausu įvairių pramogų ir atrakcijų.
Dėmesio! Iki festivalio liko lygiai mėnuo — pats laikas pasirūpinti bilietais!
 
ŠIUO METU BILIETAS KAINUOJA 105 Lt.
AKCIJA „šeši bilietai už penkių kainą“ galios iki pat renginio. Akcija nebegalios renginio dienomis.
Pirkdami iš karto 6 bilietus – šeštas bilietas jums bus dovanojamas!

Bilietų kainos:
Nuo birželio 1 d. bilieto kaina bus 115 Lt.
Renginio dieną prie įėjimo bilietas kainuos 120 Lt.
Bilietais prekiauja Bilietų pasaulis.
 
Visa informacija apie bilietus: http://www.kilkimzaibu.com/lt/bilietai
 
Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

Grupių video:

Vilki
https://www.youtube.com/watch?v=paZRZnmv57o

Osterweg
http://www.youtube.com/watch?v=VHm1cWuArrY