Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Saulės Šerytės ir Donaldo Račio koncertas

M. K. Čirlionio menų gimnazijos absolventė, mecosopranas Saulė Šerytė solinio dainavimo studijas pradėjo LMTA, jas pratęsė ir magistro laipsniu baigė Graco Meno Universitete ( Austrija).

Stažavo meistriškumo kursuose: Nyderlanduose pas  („Holland Music Session“, prof.  Elly Ameling, prof. Daniel Ferro 1993/1996), Italijoje („Daniel Ferro Vocal Program“, 1996/1999), Slovėnijoje (Tarptautinė dainavimo mokykla   „Hugo Wolf dainų interpretacija“, prof. Breda Zakotnik, 2000/2002), Sablé Baroko muzikos akademijos rengiamuose kursuose Čekijoje (Praha, 2011) ir Prancūzijoje (Sablé, 2011).

Konkurso „Wagner forum Graz“ (Austrija) specialiosios premijos laureatė (1996) ir  „Tiito Kuusiko tarptautinio  kamerinės muzikos konkurso“ („Tiit Kuusik International Lied Competition“) (Estija) laureatė.

Koncertavo su Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Baltarusijos valstybiniu kameriniu orkestrais (diriguojant Sauliui Sondeckiui, Vaclovui Augustinui, Justus Franz, Rolf Beck), senosios muzikos programas atliko su kameriniu ansambliu „Musica humana“, chorais „Jauna muzika“ ir „Aidija“, senosios muzikos ansamliais „Duo barocco“, „Affectus“, „Concertino delle donne“ ir tarptautiniu senosios muzikos ansambliu „Canto fiorito“.

Nuo 2010 m. Saulė Šerytė yra LMTA meno doktorantė, tyrinėja baroko vokalinę muziką, dalyvauja konferencijose, rengia publikacijas.

Su pianistu Donaldu Račiu solistė yra paruošusi ne vieną  Lied žanro kūrinių programą.

Donaldas Račys gimė 1968 m. Šiauliuose, kur ir pradėjo mokytis groti fortepijonu. Mokslus tęsė M. K. Čiurlionio menų mokykloje (mok. E. M. Šernienės ir A. Jurgelionio klasėse). Dar būdamas moksleivis, Donaldas tapo daugelio respublikinių, tarprespublikinių ir tarptautinių konkursų laureatu. 1987‒1993 Donaldas studijavo Maskvos P. Čaikovskio valstybinėje konservatorijoje, kur sėmėsi žinių iš prof. V. Kastelskyj bei prof. L. Diedovos. Magistro studijas baigė Vilniuje, Lietuvos Muzikos akademijoje, prof. P. Geniušo klasėje.

Pianistas ne kartą koncertavo Vokietijos, Italijos, Danijos, Rusijos klausytojams, su Lietuvos kameriniu orkestru darė įrašus Lietuvos radijui. Solinės ir kamerinės muzikos atlikėjas dažnai koncertuoja su ilgalaikiais scenos partneriais: smuikininku Andriumi Gudaičiu ir dainininke Saule Šeryte.

D. Račys dažnai veda fortepijono meistriškumo pamokas, yra kviečiamas būti respublikinių ir tarptautinių konkursų žiuri nariu.

Šiuo metu dirba M. K. Čiurlionio menų mokykloje ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje.