Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

RUGSĖJO 1 D. SU GRUPĖMIS ''G&G SINDIKATAS'', ''BIPLAN'', RADISTAIS, ŽYGIU IR ANŽELA!

Vingio parke po atviru dangumi net kelių valandų neregėtos ir negirdėtos kokybės šventinis rugsėjo pirmosios koncertas, kuriame bus gausu geros energijos ir dar daugiau puikios muzikos!

Muzika, kuri sujungs visus! Tuos, kurie liūdi, jog vasara baigiasi ir tuos, kurie džiaugiasi naujų darbų pradžia!

Atlikėjai jau ruošia geriausius savo pasirodymus, belieka juos pamatyti gyvai!

Vasarą išlydėsime su:

Televizijos projekto X FAKTORIUS nugalėtoju Žygiu ir finalininke Anžela!

2014 m. M.A.M.A. – Metų popmuzikos grupe BIPLAN, kurie šiam renginiui ruošia specialią programą! Grupės atliekama muzika nuo pirmųjų dienų sujungė įvairaus amžiaus klausytojų grupes, o šiuo laikotarpiu sukurti kūriniai šturmuoja radijo eterį!

„G&G Sindikatas”, kurių smogikai užsuko bytą bene visoje Lietuvoje: nuo mažų miestelių iki didmiesčių arenų ir festivalių!

Ir, žinoma, RADISTAIS!!!
Beprotiškai populiarūs ir beprotiškai SAVI! Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, sujungę aštroką humoro jausmą, meilę šokių muzikai, įkvėpti bičiuliško ir betarpiško bendravimo su savo klausytojais, tapo bene ryškiausiais XXI amžiaus lietuviškojo radijo eterio ir muzikos herojais, kurie rugsėjo pirmąją ištaškys net ir patį didžiausią rimtuolį! „Užvedėjai“ Radistai nestabdo NIE-KA-DA.!

NESTABDYK ir tu! Rugsėjo pirmą dieną sutik su minia žmonių ir palydėk vasarą geriausios nuotaikos kupiname Vilniaus Vingio parke!

TOKIO RUDENĖLIO JŪS DAR NETURĖJOTE ! ! !

Renginio teritorijoje alų parduodame nuo 18.00 val. Geru maistu ir užkandžiais pasirūpinta.