Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Rugpjūčio 20-23 d. palydėkime vasarą festivalyje ''Saulėtosios naktys 2015''

Muzika, menas ir meilė – trys nuoširdžiausios tiesos, kurios susipina pozityvumo bangomis alsuojančiame festivalyje „Saulėtosios naktys“. Rugpjūčio 20 – 23 dienomis Joniškio rajone, Gataučiuose, jau aštuntąjį kartą vyksiančiame festivalyje susirinks ir savo pasirodymus rengs įvairių žanrų muzikos atlikėjai,  o dienos metu vyks daugybė kūrybinių dirbtuvių bei įdomių pasaitų. Didžiausia „Saulėtųjų naktų” siekiamybė – skleisti kūrybišką mąstymą ir teigiamą energiją, o šūkis Išreikšk save“  atspindi pagrindinę organizatorių misiją. Kiekvienas dalyvis „Saulėtųjų naktų“ teritorijoje patirs  ką nors naujo, o gal ir užmegs įdomią pažintį.

Teigiamą ir jaukią muziką tris dienas skleis skirtingų žanrų atlikėjai, tačiau visus juos vienija šiltas prisilietimas prie garsų, apmąstymams kviečiantys žodžiai. „Saulėtųjų naktų“ scenos veteranas – Domantas Razauskas kartu su pučiamųjų instrumentų virtuozu Sauliumi Petreikiu lankytojams padovanos užburiantį pasirodymą, priverčiančią įsiklausyti ne tik į magiškus grasus, bet ir į savo vidinį pasaulį. Mėgstantieji inde stiliaus muziką tikrai liks sužavėti atlikėjo ir dainų autoriaus Dariaus Žvirblio soliniu pasirodymu. Ieškantiems originalumo jauną ir gyvybingą muziką pasiūlys lengvo roko grupė No Intro, svajingieji folk muzikos atlikėjai - grupė Kūjeliai, eksperimentuojančios garsais merginos Sen Svaja. Festivalis garsus jaunųjų bardų pasirodymais: scenoje galėsite išvysti teatrališkąjį Sakalo Čumačenkos ir grupės „Či“ pasirodymą, klaipėdiečių bardų Vytauto Kairio ir Justinos Vaikšnoraitės akustinę programą,  atlikėją Mindaugą Briedį. Tai pat laukiama svečių iš užsienio – pasirodymus surengs kaimyninės Baltarusijos atlikėjas Andrei Senkevich bei bliuzą grojanti grupė „Place to Be“.  Festivalio metu netrūks ir greitesnių ritmų. Renginio vinis - grupė Baltasis Kiras, pastaruosius kelerius metus džiuginantys publiką savo gyvu ir energingu rokenrolu.

Kaip ir kiekvieną vasarą „Saulėtosios naktys“ pakvies mokytis naujų užsiėmimų. Visomis dienomis vyks įvairios kūrybinės dirbtuvės. Bus galima išmėginti skirtingų grafikos technikų, ekologiško meno paslapčių, šokti lindyhopą, rytą pradėti 5 Tibeto pratimais ar apmąstyti gyvenimą įtraukiančiose paskaitose. Šiais metais „Saulėtosios naktys“ siūlo neeilinių užsiėmimų ir tikriems smaližiams: kakavos gėrimo ceremoniją, „Ach Skanu“ veganiško šokolado degustaciją.
Viso festivalio metu lankytojai galės džiaugtis ekologiška virtuve, netoliese telkšančiu tvenkiniu su smėlio paplūdimiu ir itin spalvingomis dekoracijomis. Norintiems atsipūsti nuo miesto šurmulio „Saulėtosios naktys“ puiki išeitis: organizatoriai maloniai kviečia paskutines vasaros dienas praleisti tarp obelų, o pakėlus akis į dangų pamatyti, jog rugpjūčio naktys – pačios gražiausios.