Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Rugpjūčio 20-23 d. palydėkime vasarą festivalyje ''Saulėtosios naktys 2015''

Muzika, menas ir meilė – trys nuoširdžiausios tiesos, kurios susipina pozityvumo bangomis alsuojančiame festivalyje „Saulėtosios naktys“. Rugpjūčio 20 – 23 dienomis Joniškio rajone, Gataučiuose, jau aštuntąjį kartą vyksiančiame festivalyje susirinks ir savo pasirodymus rengs įvairių žanrų muzikos atlikėjai,  o dienos metu vyks daugybė kūrybinių dirbtuvių bei įdomių pasaitų. Didžiausia „Saulėtųjų naktų” siekiamybė – skleisti kūrybišką mąstymą ir teigiamą energiją, o šūkis Išreikšk save“  atspindi pagrindinę organizatorių misiją. Kiekvienas dalyvis „Saulėtųjų naktų“ teritorijoje patirs  ką nors naujo, o gal ir užmegs įdomią pažintį.

Teigiamą ir jaukią muziką tris dienas skleis skirtingų žanrų atlikėjai, tačiau visus juos vienija šiltas prisilietimas prie garsų, apmąstymams kviečiantys žodžiai. „Saulėtųjų naktų“ scenos veteranas – Domantas Razauskas kartu su pučiamųjų instrumentų virtuozu Sauliumi Petreikiu lankytojams padovanos užburiantį pasirodymą, priverčiančią įsiklausyti ne tik į magiškus grasus, bet ir į savo vidinį pasaulį. Mėgstantieji inde stiliaus muziką tikrai liks sužavėti atlikėjo ir dainų autoriaus Dariaus Žvirblio soliniu pasirodymu. Ieškantiems originalumo jauną ir gyvybingą muziką pasiūlys lengvo roko grupė No Intro, svajingieji folk muzikos atlikėjai - grupė Kūjeliai, eksperimentuojančios garsais merginos Sen Svaja. Festivalis garsus jaunųjų bardų pasirodymais: scenoje galėsite išvysti teatrališkąjį Sakalo Čumačenkos ir grupės „Či“ pasirodymą, klaipėdiečių bardų Vytauto Kairio ir Justinos Vaikšnoraitės akustinę programą,  atlikėją Mindaugą Briedį. Tai pat laukiama svečių iš užsienio – pasirodymus surengs kaimyninės Baltarusijos atlikėjas Andrei Senkevich bei bliuzą grojanti grupė „Place to Be“.  Festivalio metu netrūks ir greitesnių ritmų. Renginio vinis - grupė Baltasis Kiras, pastaruosius kelerius metus džiuginantys publiką savo gyvu ir energingu rokenrolu.

Kaip ir kiekvieną vasarą „Saulėtosios naktys“ pakvies mokytis naujų užsiėmimų. Visomis dienomis vyks įvairios kūrybinės dirbtuvės. Bus galima išmėginti skirtingų grafikos technikų, ekologiško meno paslapčių, šokti lindyhopą, rytą pradėti 5 Tibeto pratimais ar apmąstyti gyvenimą įtraukiančiose paskaitose. Šiais metais „Saulėtosios naktys“ siūlo neeilinių užsiėmimų ir tikriems smaližiams: kakavos gėrimo ceremoniją, „Ach Skanu“ veganiško šokolado degustaciją.
Viso festivalio metu lankytojai galės džiaugtis ekologiška virtuve, netoliese telkšančiu tvenkiniu su smėlio paplūdimiu ir itin spalvingomis dekoracijomis. Norintiems atsipūsti nuo miesto šurmulio „Saulėtosios naktys“ puiki išeitis: organizatoriai maloniai kviečia paskutines vasaros dienas praleisti tarp obelų, o pakėlus akis į dangų pamatyti, jog rugpjūčio naktys – pačios gražiausios.