Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Rugpjūčio 20-23 d. palydėkime vasarą festivalyje ''Saulėtosios naktys 2015''

Muzika, menas ir meilė – trys nuoširdžiausios tiesos, kurios susipina pozityvumo bangomis alsuojančiame festivalyje „Saulėtosios naktys“. Rugpjūčio 20 – 23 dienomis Joniškio rajone, Gataučiuose, jau aštuntąjį kartą vyksiančiame festivalyje susirinks ir savo pasirodymus rengs įvairių žanrų muzikos atlikėjai,  o dienos metu vyks daugybė kūrybinių dirbtuvių bei įdomių pasaitų. Didžiausia „Saulėtųjų naktų” siekiamybė – skleisti kūrybišką mąstymą ir teigiamą energiją, o šūkis Išreikšk save“  atspindi pagrindinę organizatorių misiją. Kiekvienas dalyvis „Saulėtųjų naktų“ teritorijoje patirs  ką nors naujo, o gal ir užmegs įdomią pažintį.

Teigiamą ir jaukią muziką tris dienas skleis skirtingų žanrų atlikėjai, tačiau visus juos vienija šiltas prisilietimas prie garsų, apmąstymams kviečiantys žodžiai. „Saulėtųjų naktų“ scenos veteranas – Domantas Razauskas kartu su pučiamųjų instrumentų virtuozu Sauliumi Petreikiu lankytojams padovanos užburiantį pasirodymą, priverčiančią įsiklausyti ne tik į magiškus grasus, bet ir į savo vidinį pasaulį. Mėgstantieji inde stiliaus muziką tikrai liks sužavėti atlikėjo ir dainų autoriaus Dariaus Žvirblio soliniu pasirodymu. Ieškantiems originalumo jauną ir gyvybingą muziką pasiūlys lengvo roko grupė No Intro, svajingieji folk muzikos atlikėjai - grupė Kūjeliai, eksperimentuojančios garsais merginos Sen Svaja. Festivalis garsus jaunųjų bardų pasirodymais: scenoje galėsite išvysti teatrališkąjį Sakalo Čumačenkos ir grupės „Či“ pasirodymą, klaipėdiečių bardų Vytauto Kairio ir Justinos Vaikšnoraitės akustinę programą,  atlikėją Mindaugą Briedį. Tai pat laukiama svečių iš užsienio – pasirodymus surengs kaimyninės Baltarusijos atlikėjas Andrei Senkevich bei bliuzą grojanti grupė „Place to Be“.  Festivalio metu netrūks ir greitesnių ritmų. Renginio vinis - grupė Baltasis Kiras, pastaruosius kelerius metus džiuginantys publiką savo gyvu ir energingu rokenrolu.

Kaip ir kiekvieną vasarą „Saulėtosios naktys“ pakvies mokytis naujų užsiėmimų. Visomis dienomis vyks įvairios kūrybinės dirbtuvės. Bus galima išmėginti skirtingų grafikos technikų, ekologiško meno paslapčių, šokti lindyhopą, rytą pradėti 5 Tibeto pratimais ar apmąstyti gyvenimą įtraukiančiose paskaitose. Šiais metais „Saulėtosios naktys“ siūlo neeilinių užsiėmimų ir tikriems smaližiams: kakavos gėrimo ceremoniją, „Ach Skanu“ veganiško šokolado degustaciją.
Viso festivalio metu lankytojai galės džiaugtis ekologiška virtuve, netoliese telkšančiu tvenkiniu su smėlio paplūdimiu ir itin spalvingomis dekoracijomis. Norintiems atsipūsti nuo miesto šurmulio „Saulėtosios naktys“ puiki išeitis: organizatoriai maloniai kviečia paskutines vasaros dienas praleisti tarp obelų, o pakėlus akis į dangų pamatyti, jog rugpjūčio naktys – pačios gražiausios.