Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Roko legenda ''VENOM'' sudrebins Lietuvos kultūros sostinę Telšius!

Lietuvos 2016 m. kultūros sostinės Telšių globojamas senųjų tradicijų ir alternatyvios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU pirmą kartą į Baltijos kraštą atveža pasaulinę sunkiojo roko legendą VENOM!

Beveik 40 metų gyvuojanti grupė iš Didžiosios Britanijos Venom yra viena iš kertinių sunkiosios muzikos atlikėjų, kurios veikla stipriai įtakojo tokių metalo žanrų kaip: „black“, „thrash“, „speed“ vystimosi raidą bei įkvėpė tūkstančius vėliau sekusių šių žanrų atlikėjų.

Venom savo muzikinį kelią pradėjo 1979 m. Jų ekstremali kūryba, ugninga energija ir aršus įvaizdis įtakojo tokias pasaulines žvaigždes kaip: Metallica, Slayer, Exodus, Megadeth... Šios komandos lydėdavo Venom turuose kaip apšildančios grupės. Žinoma, bėgant laikui viskas evoliucionavo ir keitėsi, bet Venom išliko ištikimi savo pasirinktam keliui – groti ekstremalų, be kompromisinį metalą išvengiant vartotojiškai visuomenei lengvai virškinamų klišių.
 
Visą savo gyvavimo laikotarpį grupė išliko aktyvi, nenustojo kurti, išleido keliolika albumų, iš kurių ir paskutinieji muzikos kritikų yra vertinami palankiai. Tai, kad grupė ir šiandien dar turi daug kūrybinio potencialo bei pripažinimo įrodo ir tai, kad Venom iki šių dienų yra kviečiami į didžiausius pasaulio sunkiosios muzikos koncertus ir festivalius, kur užima aukščiausios pakopos pozicijas.
 
Venom festivalyje KILKIM ŽAIBU koncertuos birželio 25 d. - trečiąją festivalio dieną. Šios grupės pasirodymui renginio organizatoriai kaupėsi ilgus metus. Grupė groja retai, yra išranki renginiams, jos nepamatysite antradienio turo koncertuose. Nors patys grupės muzikantai nėra labai išlepę ir reiklūs, vis dėlto tokio kalibro grupės dalyvavimas natūraliai reikalauja daug susikaupimo ir dėmesio. Grupė negroja be pirotechnikos efektų, turi daug išskirtinių pageidavimų tiek pačiai scenai tiek jos garso bei apšvietimo aptarnavimui. Visa tai byloja, jog šis koncertas festivalio istorijoje bus tikrai ne eilinis.
 
Venom gali arba labai mėgti, arba jais bjaurėtis. Na, arba mėgti, nes jie bjaurūs. Ir nesvarbu, ką apie juos galvojate, bet faktas – pamatyti ir išgirsti juos tiesiog privalote!
 
Be minėtų garsiųjų anglų festivalyje yra patvirtinti ir šie alternatyvios muzikos atlikėjai:
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH - Austrija;
THE RUINS OF BEVERAST - Vokietija;
EREB ALTOR - Švedija;
SATURNALIA TEMPLE - Švedija;
SECTORIAL - Ukraina;
SCYTHIAN - Anglija;
ROMUVOS -  Lietuva / Izraelis;
ESCHATOS - Latvija.
 
Ir tai tik mažesnė pusė visų numatytų atlikėjų.
Alternatyvios muzikos žinomų atlikėjų bus dar daugiau, tiek iš Baltijos, tiek iš tolimesnių šalių. Svarbu paminėti ir tai, kad festivalis neapsieis ir be senųjų tradicijų palaikymo. Renginyje dalyvaus archainio folkloro ir folkroko kolektyvai, senųjų amatų meistrai, gyvosios istorijos klubai...

Bet apie tai informuosime šiek tiek vėliau, nes laiko iki birželio dar tikrai yra daug.
 
Primename, kad renginys vyks 2016 m. birželio 23 - 24 - 25 d.  prie Lūksto ežero, Varniuose, Telšių r. Renginys yra oficialiai patvirtintas Lietuvos 2016 m. kultūros sostinė Telšiai renginių programoje. Žemaičiai Rasų šventę švęs prie Lūksto ežero festivalyje KILKIM ŽAIBU 17!