Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Roko legenda ''VENOM'' sudrebins Lietuvos kultūros sostinę Telšius!

Lietuvos 2016 m. kultūros sostinės Telšių globojamas senųjų tradicijų ir alternatyvios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU pirmą kartą į Baltijos kraštą atveža pasaulinę sunkiojo roko legendą VENOM!

Beveik 40 metų gyvuojanti grupė iš Didžiosios Britanijos Venom yra viena iš kertinių sunkiosios muzikos atlikėjų, kurios veikla stipriai įtakojo tokių metalo žanrų kaip: „black“, „thrash“, „speed“ vystimosi raidą bei įkvėpė tūkstančius vėliau sekusių šių žanrų atlikėjų.

Venom savo muzikinį kelią pradėjo 1979 m. Jų ekstremali kūryba, ugninga energija ir aršus įvaizdis įtakojo tokias pasaulines žvaigždes kaip: Metallica, Slayer, Exodus, Megadeth... Šios komandos lydėdavo Venom turuose kaip apšildančios grupės. Žinoma, bėgant laikui viskas evoliucionavo ir keitėsi, bet Venom išliko ištikimi savo pasirinktam keliui – groti ekstremalų, be kompromisinį metalą išvengiant vartotojiškai visuomenei lengvai virškinamų klišių.
 
Visą savo gyvavimo laikotarpį grupė išliko aktyvi, nenustojo kurti, išleido keliolika albumų, iš kurių ir paskutinieji muzikos kritikų yra vertinami palankiai. Tai, kad grupė ir šiandien dar turi daug kūrybinio potencialo bei pripažinimo įrodo ir tai, kad Venom iki šių dienų yra kviečiami į didžiausius pasaulio sunkiosios muzikos koncertus ir festivalius, kur užima aukščiausios pakopos pozicijas.
 
Venom festivalyje KILKIM ŽAIBU koncertuos birželio 25 d. - trečiąją festivalio dieną. Šios grupės pasirodymui renginio organizatoriai kaupėsi ilgus metus. Grupė groja retai, yra išranki renginiams, jos nepamatysite antradienio turo koncertuose. Nors patys grupės muzikantai nėra labai išlepę ir reiklūs, vis dėlto tokio kalibro grupės dalyvavimas natūraliai reikalauja daug susikaupimo ir dėmesio. Grupė negroja be pirotechnikos efektų, turi daug išskirtinių pageidavimų tiek pačiai scenai tiek jos garso bei apšvietimo aptarnavimui. Visa tai byloja, jog šis koncertas festivalio istorijoje bus tikrai ne eilinis.
 
Venom gali arba labai mėgti, arba jais bjaurėtis. Na, arba mėgti, nes jie bjaurūs. Ir nesvarbu, ką apie juos galvojate, bet faktas – pamatyti ir išgirsti juos tiesiog privalote!
 
Be minėtų garsiųjų anglų festivalyje yra patvirtinti ir šie alternatyvios muzikos atlikėjai:
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH - Austrija;
THE RUINS OF BEVERAST - Vokietija;
EREB ALTOR - Švedija;
SATURNALIA TEMPLE - Švedija;
SECTORIAL - Ukraina;
SCYTHIAN - Anglija;
ROMUVOS -  Lietuva / Izraelis;
ESCHATOS - Latvija.
 
Ir tai tik mažesnė pusė visų numatytų atlikėjų.
Alternatyvios muzikos žinomų atlikėjų bus dar daugiau, tiek iš Baltijos, tiek iš tolimesnių šalių. Svarbu paminėti ir tai, kad festivalis neapsieis ir be senųjų tradicijų palaikymo. Renginyje dalyvaus archainio folkloro ir folkroko kolektyvai, senųjų amatų meistrai, gyvosios istorijos klubai...

Bet apie tai informuosime šiek tiek vėliau, nes laiko iki birželio dar tikrai yra daug.
 
Primename, kad renginys vyks 2016 m. birželio 23 - 24 - 25 d.  prie Lūksto ežero, Varniuose, Telšių r. Renginys yra oficialiai patvirtintas Lietuvos 2016 m. kultūros sostinė Telšiai renginių programoje. Žemaičiai Rasų šventę švęs prie Lūksto ežero festivalyje KILKIM ŽAIBU 17!