Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

RockUp Festivalis 2015

Šių metų ypatingi svečiai - populiari grupė R‘n‘R band KEKSI & Orchestra. Baltijos šalyse viena iš populiariausių grupių, kuri atlieka rock‘n‘roll, rockabilly, boogie ir rythm‘n‘blues stiliaus muziką. Ši grupė koncertavo kartu su tokiomis pasaulio žvaigždėmis kaip Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, 2014 metų biželio 13 d. grupė pristatė savo pirmąji albumą.

Renginio aštrumu pasirūpins hardroko grupė COLT.

Jus džiugins Rygos bliuzo grupė The Blues Gang.

Taip pat dlyvaus grupės Rūsa, The Big Bluff, Cement, Coolmans Report, Lavrix Band, Ainars Pūpols & PI Blues, Voiceks Voiska, B-Sea Surfers, Griffi Band, Mozambika, The Foxtails, Vocada un Bengy.

Festivalio dalyviams bus galimybė apsigyventi nemokamame palapinių miestelyje.Tiems, kuriems svarbu patogumumai, bus galymybė apsigyventi viešbutyje arba kempingo nameliuose. Suteikiami nameliai VIP komplektuose. Daugiau informacijos galite gauti el. paštu: info@rockup.rocks.

Daugiau informacijos ir naujienų:
http://rockup.rocks/
https://www.facebook.com/RockUpFestival
https://twitter.com/RockUpFestival
https://vimeo.com/rockup
http://www.draugiem.lv/rockup/