Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

2017-ųjų pavasario pradžią Vilniuje skelbs retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje. Kovo 3 d. itin madingas muzikos fenomenas iš Niujorko surengs vienintelį koncertą „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Visus populiarumo rekordus mušanti unikali muzikos grupė mūsų šalyje svečiuosis antrą kartą. Į pirmąjį „Postmodern Jukebox“ koncertą Lietuvoje visi bilietai buvo išpirkti iki renginio likus daugiau nei dviems mėnesiams.

Bilietai į su niekuo nepalyginamos „Postmodern Jukebox“ koncertą jau platinami visose „Bilietų Pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

„Postmodern Jukebox“ atliekammas Miley Cyrus hitas „We Can’t Stop“: http://bit.ly/1qbDYet

2017 m. gastroles Europoje „Postmodern Jukebox“ pradės vasario 27 d. koncertu Bournemoutho mieste, Jungtinėje Karalystėje. Skelbiama, kad viso Europoje grupė surengs daugiau nei 30 koncertų, kurių metu gros Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Liuksemburge, Vokietijoje, Šveicarijoje ir Lietuvoje. Šiemet „Postmodern Jukebox“ jau surengė 75 anšlaginius pasirodymus Europoje, o netrukus pradės turą Jungtinėse Amerikos Valstijose, kurių metų gros 45 miestuose. Scottas Bradlee ir kompanija taip pat surengė sėkmingus pasirodymus Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

„Postmodern Jukebox“ atliekamas Meghan Trainor hitas „All About That Bass“: http://bit.ly/1MWG1JQ

„Mes esame tikrų tikriausia muzikos laiko mašina. Kviečiame jus keliauti kartu“, – sako Scottas Bradlee, kviesdamas į 2017 m. „Postmodern Jukebox“ gastrolių koncertus.

Elegantiški kostiumai, rafinuotas dainininkų seksualumas, senamadiški judesiai – „Postmodern Jukebox“ koncerte galima pasijusti kaip praėjusio amžiaus penktojo dešimtmečio bare. Koncerte patyrę grupės muzikantai džiazo, regtaimo, soul, country ir svingo ritmu atlieka pačius žinomiausius populiariosios muzikos hitus: nuo „Guns N’Roses“ iki George’o Michaelo, Katy Perry, Lady Gagos ir daugelio kitų.

„Postmodern Jukebox“ atliekamas „Radiohead“ hitas „Creep“: http://bit.ly/1HNxOog

Nuo mažens džiazu žavėjęsis pianistas Scottas Bradlee grupę „Postmodern Jukebox“ įkūrė vos prieš trejus metus, tačiau šiandien šio kolektyvo vaizdo klipai „YouTube“ kanale jau surinko daugiau nei 500 milijonus peržiūrų. Grupė koncertavo populiariame TV šou „Good Morning America“, šturmavo „iTunes“ ir „Billboard“ topus bei surengė šimtus anšlaginių koncertų visame pasaulyje.

„Postmodern Jukebox“ atliekamas dainininkės Elle King hitas „Ex's & Oh's“: http://bit.ly/2d8xKtj

Stilingiausiu metų koncertu pretenduojantį tapti „Postmodern Jukebox“ pasirodymą Vilniuje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis Passenger ir sero Eltono Johno pasirodymus, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.

Kiti populiarūs „Postmodern Jukebox“ hitai:
„Postmodern Jukebox“ atliekamas Lorde hitas „Royals“ : http://bit.ly/1MdsKxW
„Postmodern Jukebox“ atliekamas „Imagine Dragons“ hitas „Radioactive“: http://bit.ly/1VfKPAs
„Postmodern Jukebox“ atliekamas Davido Guetta hitas „Titanium“: http://bit.ly/2dera3c
„Postmodern Jukebox“ atliekamas „Maroon 5“ hitas „Maps“: http://bit.ly/1RW2ZVL
Pirkti bilietą