Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

RAFES festivalis. Uždaromasis koncertas

Kauno studentai ir vėl yra pasiruošę pirmieji pradėti vasaros festivalių maratoną ir jau gegužės 6d. kviečia visus į KTU Studentų miestelyje įvyksiantį jubiliejinį – 35-ąjį – RAFES festivalio Uždaromąjį koncertą. Daugiau nei 30 metų patirtį turinti studentų organizacija kiekvienais metais tradicijas bei patirtį jungia su jaunatvišku entuziazmu ir naujomis dar niekur neįgyvendintomis idėjomis. RAFES festivalį sudaro aibė savaitę truksiančių renginių, kuriuos tradiciškai vainikuoja KTU Elektronikos rūmuose organizuojamas Uždaromasis koncertas. Šiais metais studentai žada paruošti 4 skirtingo muzikos stiliaus scenas, kuriose savo mėgstamus atlikėjus galės rasti net ir išrankiausias muzikos mėgėjas. Per ilgą festivalio istoriją ant RAFES scenos pasirodė tokie atlikėjai kaip Linas Adomaitis, Virgis Stakėnas, Markas Palubenka, Mantas Jankavičius, garsios grupės – SKAMP, BIX, G&G Sindikatas, AC/DC Tribute, Liūdni Slibinai, Lilas ir Innomine ir dar daug kitų atlikėjų. RAFES festivalio Uždaromasis koncertas žavi ne tik atlikėjų gausa ar muzikos stilių įvairove, bet ir jame siūlomomis pramogomis. Tradiciškai koncerto dalyviai turės galimybę surasti antrąją pusę Aklajame pasimatyme, o vėliau gal net ir susituokti „RAFES vestuvėse“ ar išbandyti savo jėgas įvairiose atrakcijose. Visa tai ir dar daugiau bus galima patirti pačiame studentiškiausiame festivalyje RAFES 2016.