Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

RAFES festivalis. Uždaromasis koncertas

RAFES festivalis – tai didžiausias studentiškas festivalis, kuriame privalo sudalyvauti kiekvienas tikras studentas, laisvės ištroškęs moksleivis ar bet koks geros nuotaikos ir linksmybių pasiilgęs žmogus. 2012 metais festivalis tapo reprezentaciniu Kauno miesto renginiu, taip tik dar labiau įrodydamas savo vertę. Festivalis trunka savaitę laiko, o visus renginius vainikuoja “RAFES festivalio uždaromasis koncertas”, sulaukiantis daugiau nei 3000 dalyvių. Kiekvienais metais sulaukiame vis didesnio kiekio žinomų ir dar tik populiarėjančių atlikėjų, per daugiau nei trisdešimt metų festivalyje grojo: Mantas, AC/DC Tribute LT, Lenny Kravitz project, G&G Sindikatas su grupe, Linas Adomaitis, Lilas ir Innomine, Tie geresni, Donatello, Manfredas, Markas Palubenka, Partyzanai, Freaks on floor, Keymono, Kastis Torrau, Suicide Dj’s, The Sneakers, Atika, Poliarizuoti stiklai, Bix ir dar daugiau nei 100 atlikėjų.. 2015 – 05 – 08 užsirezervuok jau dabar, nes tada visas Kaunas švęs 34-ąjį RAFES festivalį.

Nedvejok ir įsigyk bilietą jau dabar, nes vėliau bilietai brangs!