Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Radistai Village'16“ skelbia šių metų žvaigždes
Muzikos ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“ skelbia šių metų žvaigždes

Praėjusią savaitę pranešę, kad elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“ Obuolių saloje vyks liepos 22–24 dienomis, Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius šiandien skelbia garsiausias šių metų festivalio žvaigždes. Priešpaskutinį liepos savaitgalį tris dienas ir dvi naktis šėlsiančius festivalio dalyvius džiugins daugiau kaip 40 puikiai žinomų didžėjų ir atlikėjų.
„Neabejojame, kad šių metų renginys taps vienu geriausiu festivalio istorijoje. Gerą nuotaiką užtikrins visa rinktinė geriausių didžėjų ir atlikėjų iš viso pasaulio ir Lietuvos“, – teigia Jonas Nainys.
Sensacingą pasirodymą „Radistai Village‘16“ žada Prancūzijos didžėjus ir atlikėjas Michaelis Calfanas. Paryžiuje gimusį ir užaugusį M.Calfaną 2008 m. atrado prancūzų elektroninės muzikos legenda, prodiuseris, atlikėjas, didžėjus ir įrašų leidėjas Bobas Sinclaras. Vėliau su Axwell, Roger Sanchez, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand ir daugeliu kitų bendradarbiavęs M.Calfanas šiandien yra viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių.
Michael Calfan „Treasured Soul“: http://bit.ly/1zldPr3

Kita festivalio staigmena – „Formatik B Records“ įkūrėjai Jakobas Hildenbrandas ir Franziskus Sellas, dar žinomi kaip „Format: B“. Iš Vokietijos kilęs prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas padėjo išgarsėti ne vienam elektroninės muzikos atstovui – nuo 2009 m. jų įrašų kompanija išleido per 1000 singlų. Šiemet „Format B“ didelės sėkmės sulaukė su savo singlu „Chunky“, kuris sukėlė viesulą didžiuosiuose šokių muzikos klubuose.Format:B „Chunky“: http://bit.ly/1SbuefJ 

Bomba festivalyje „Radistai Village“ turėtų tapti anglų didžėjaus, prodiuserio, dainininko ir dainų autoriaus Lewiso Shay Jenkelio, žinomo „Shift K3Y“ pseudonimu, pasirodymas. „Shift K3Y“ didžiosios sėkmės sulaukė 2014 m. išleidęs vieną geriausių šokių muzikos hitų „Touch“, kuris perkamiausių Jungtinėje Karalystėje singlų sąraše pasiekė 3 vietą. Šiuo metu geriausiuose pasaulio klubuose karaliauja naujausias „Shift K3Y“ hitas „Gone Missing“.Shift K3Y „Touch“: http://bit.ly/22N26DR

Ypatingą staigmeną „Radistai Village‘16“ dalyviams ruošia vokiečių grupė „SONO“. 2001 m. Hamburge susikūręs kolektyvas ne tik muzikuoja, bet ir vadovauja nuosavai įrašų studijai, kurioje savo kūrybą įrašinėja ne tik elektroninės muzikos atlikėjai, bet ir pop scenos žvaigždės: Madonna, Britney Spears ir Kelly Clarkson. Didžiausios sėkmės „SONO“ sulaukė jau pirmaisiais singlais „Keep Control“ ir „Blame“, abu pasiekė 1-as vietas populiariausių Amerikoje klubinės muzikos hitų sąraše.
SONO „Keep Control“: http://bit.ly/1LOZ7A1

Be užsienio žvaigždžių, šiemet „Radistai Village‘16“ taip pat koncertuos lietuviško hip-hop karaliai „G&G sindikatas“, kurių pasirodymai nepalieka abejingų.
 Scenoje išvysime ir užsienyje mūsų šalį garsinantį lietuvį Embody, kurio prodiusuotas amerikiečių dainininkės Lana Del Rey dainos „Once Upon A Dream“ remiksas sulaukė didelio atgarsio visame pasaulyje.
Embody With You“: http://bit.ly/1T3Rz3X  

Išskirtinį pasirodymą ruošia ir Į Lietuvos vardą pasaulyje garsinančių žmonių gretas kaip cunamis įsiveržusi gražuolė DJ Samanta. Pergalę tarptautiniame didžėjų konkurse „Burn Residency“ iškovojusi Samanta Savickytė įveikė kelis tūkstančius konkurentų iš viso pasaulio ir laimėjo 100 tūkstančių eurų investiciją į savo muzikinę karjerą. Prestižiniuose festivaliuose „Tomorrowland“ ir „Electric Daisy Carnival“ pasirodymus planuojanti didžėja Radistų gerbėjams žada puikų šou.
Trijose festivalio „Radistai Village‘16“ scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų lauks begalė pramogų ir gera nuotaika.
Pirmuosius pigesnius bilietus į atskiras festivalio dienas arba visą festivalį jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu. Mėgstantiems komfortą skirtas ypatingas pasiūlymas – VIP bilietai. Juos įsigiję lankytojai turės atskirą įėjimą į festivalį, specialią pakylą su tiesioginiu vaizdu į sceną ir atskirą VIP barą. Pigesnių bilietų skaičius ribotas. Nuo balandžio 1 dienos bilietai brangs.
Festivalį „Radistai Village '16“ kartu su Radistais rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst Baltic“, sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou.

Geriausios akimirkos iš pernai vykusio festivalio „Radistai Village‘15“: http://bit.ly/1TAPoDL