Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

„Radistai Village'16“ skelbia šių metų žvaigždes
Muzikos ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“ skelbia šių metų žvaigždes

Praėjusią savaitę pranešę, kad elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“ Obuolių saloje vyks liepos 22–24 dienomis, Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius šiandien skelbia garsiausias šių metų festivalio žvaigždes. Priešpaskutinį liepos savaitgalį tris dienas ir dvi naktis šėlsiančius festivalio dalyvius džiugins daugiau kaip 40 puikiai žinomų didžėjų ir atlikėjų.
„Neabejojame, kad šių metų renginys taps vienu geriausiu festivalio istorijoje. Gerą nuotaiką užtikrins visa rinktinė geriausių didžėjų ir atlikėjų iš viso pasaulio ir Lietuvos“, – teigia Jonas Nainys.
Sensacingą pasirodymą „Radistai Village‘16“ žada Prancūzijos didžėjus ir atlikėjas Michaelis Calfanas. Paryžiuje gimusį ir užaugusį M.Calfaną 2008 m. atrado prancūzų elektroninės muzikos legenda, prodiuseris, atlikėjas, didžėjus ir įrašų leidėjas Bobas Sinclaras. Vėliau su Axwell, Roger Sanchez, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand ir daugeliu kitų bendradarbiavęs M.Calfanas šiandien yra viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių.
Michael Calfan „Treasured Soul“: http://bit.ly/1zldPr3

Kita festivalio staigmena – „Formatik B Records“ įkūrėjai Jakobas Hildenbrandas ir Franziskus Sellas, dar žinomi kaip „Format: B“. Iš Vokietijos kilęs prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas padėjo išgarsėti ne vienam elektroninės muzikos atstovui – nuo 2009 m. jų įrašų kompanija išleido per 1000 singlų. Šiemet „Format B“ didelės sėkmės sulaukė su savo singlu „Chunky“, kuris sukėlė viesulą didžiuosiuose šokių muzikos klubuose.Format:B „Chunky“: http://bit.ly/1SbuefJ 

Bomba festivalyje „Radistai Village“ turėtų tapti anglų didžėjaus, prodiuserio, dainininko ir dainų autoriaus Lewiso Shay Jenkelio, žinomo „Shift K3Y“ pseudonimu, pasirodymas. „Shift K3Y“ didžiosios sėkmės sulaukė 2014 m. išleidęs vieną geriausių šokių muzikos hitų „Touch“, kuris perkamiausių Jungtinėje Karalystėje singlų sąraše pasiekė 3 vietą. Šiuo metu geriausiuose pasaulio klubuose karaliauja naujausias „Shift K3Y“ hitas „Gone Missing“.Shift K3Y „Touch“: http://bit.ly/22N26DR

Ypatingą staigmeną „Radistai Village‘16“ dalyviams ruošia vokiečių grupė „SONO“. 2001 m. Hamburge susikūręs kolektyvas ne tik muzikuoja, bet ir vadovauja nuosavai įrašų studijai, kurioje savo kūrybą įrašinėja ne tik elektroninės muzikos atlikėjai, bet ir pop scenos žvaigždės: Madonna, Britney Spears ir Kelly Clarkson. Didžiausios sėkmės „SONO“ sulaukė jau pirmaisiais singlais „Keep Control“ ir „Blame“, abu pasiekė 1-as vietas populiariausių Amerikoje klubinės muzikos hitų sąraše.
SONO „Keep Control“: http://bit.ly/1LOZ7A1

Be užsienio žvaigždžių, šiemet „Radistai Village‘16“ taip pat koncertuos lietuviško hip-hop karaliai „G&G sindikatas“, kurių pasirodymai nepalieka abejingų.
 Scenoje išvysime ir užsienyje mūsų šalį garsinantį lietuvį Embody, kurio prodiusuotas amerikiečių dainininkės Lana Del Rey dainos „Once Upon A Dream“ remiksas sulaukė didelio atgarsio visame pasaulyje.
Embody With You“: http://bit.ly/1T3Rz3X  

Išskirtinį pasirodymą ruošia ir Į Lietuvos vardą pasaulyje garsinančių žmonių gretas kaip cunamis įsiveržusi gražuolė DJ Samanta. Pergalę tarptautiniame didžėjų konkurse „Burn Residency“ iškovojusi Samanta Savickytė įveikė kelis tūkstančius konkurentų iš viso pasaulio ir laimėjo 100 tūkstančių eurų investiciją į savo muzikinę karjerą. Prestižiniuose festivaliuose „Tomorrowland“ ir „Electric Daisy Carnival“ pasirodymus planuojanti didžėja Radistų gerbėjams žada puikų šou.
Trijose festivalio „Radistai Village‘16“ scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų lauks begalė pramogų ir gera nuotaika.
Pirmuosius pigesnius bilietus į atskiras festivalio dienas arba visą festivalį jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu. Mėgstantiems komfortą skirtas ypatingas pasiūlymas – VIP bilietai. Juos įsigiję lankytojai turės atskirą įėjimą į festivalį, specialią pakylą su tiesioginiu vaizdu į sceną ir atskirą VIP barą. Pigesnių bilietų skaičius ribotas. Nuo balandžio 1 dienos bilietai brangs.
Festivalį „Radistai Village '16“ kartu su Radistais rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst Baltic“, sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou.

Geriausios akimirkos iš pernai vykusio festivalio „Radistai Village‘15“: http://bit.ly/1TAPoDL