Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

"Radistai" turi gerą žinią atvykstantiems ir blogą dvejojantiems

Likus mažiau nei 15 dienų iki festivalio, „Radistai Village ‘16“ žvaigždžių sąrašą papildė naujas atlikėjas. Jau liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje vyksiančiame elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs garsusis Prancūzijos DJ‘us ir atlikėjas Michaelis Calfanas, italų DJ‘us Luigi Madonna, vokiečių prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas „Format: B“, legendinis DJ‘us ir prodiuseris iš Vokietijos Moguai, Anglijos DJ‘us, prodiuseris, dainininkas ir dainų autorius „Shift K3Y“, vokiečių grupė „SONO“, mūsų šalies geriausi atlikėjai, kuriems vadovaus patys „Radistai“ ir daugelis kitų.

Festivalyje, į kurį jau išpirkta daugiau nei 80% bilietų, taip pat dalyvaus viena didžiausia šveicarų elektroninės muzikos žvaigždė Gil Glaze.

Gil Glaze – „Blue Mojito“: https://youtu.be/nIKgsg7J1KQ

Išpirkta per 80% bilietų

Iki „Radistai Village ‘16“, kuris pretenduoja taps įspūdingiausiu renginiu festivalio istorijoje, liko vos dvi savaitės, todėl dabar yra pats geriausias laikas įsigyti bilietus. „Radistai Village ‘16“ dalyviai jau išpirko daugiau nei 80% bilietų. Organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.

„Išpirkta per 80% bilietų, todėl norintys šiemet prisijungti prie mūsų privalo veikti dabar. Obuolių sala nėra guminė, kempingas pildosi ypatingai greitai, todėl neabejojame, bilietų tikrai neliks“, – sako radistas Jonas Nainys.
„Be to, šiandien turime jums dar vieną puikią naujieną: festivalyje gros viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių iš Šveicarijos Gil Glaze. Tai bus pirmasis jo pasirodymas Lietuvoje“, – karštomis naujienomis dalinasi radistas Rolandas Mackevičius.

Šveicarijos žvaigždė Gil Glaze pirmą kartą koncertuos Lietuvoje Didžiausiame Šveicarijos mieste Ciuriche įsikūręs DJ‘us ir prodiuseris Gil Glaze yra viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių šalyje. G.Glaze reguliariai groja populiariausiuose pasaulio klubuose, pradedant garsiu Ciuricho klubu „Kaufleuten“ ir baigiant Niujorko klubu „Lavo“. Visur spėjantis atikėjas kiekvieną savaitę rengia specialų radijo šou „We Love Ibiza“, kurį transliuoja radijo stotis „Planet 105“. Dėl išskirtinio talento anksti pastebėtas G.Glaze koncertuoja kartu su pačiomis garsiausiomis muzikos žvaigždėmis: David Guetta, Steve Angello, EDX, Tiesto, „Kaskade“, Otto Knows, „Dubvision“ ir Martin Garrix.

G.Glaze veikla neapsiriboja tik grojimu klubuose, jis taip pat yra labai aktyvus įrašų studijoje. Jo prodiusuota dueto Sebastian Ingrosso ir Tommy Trash kūrinio „Reload“ versija akimirksniu išpopuliarėjo visame pasaulyje. Nuosavai įrašų kompanijai „Breeze Records“ vadovaujantis G.Glaze, pernai remiksavo kino filmo „Selma“ garso takelyje skambėjusią ir hitu tapusią dainininko John Legend ir reperio Common baladę „Glory“. Beje, muzikos kritikų ir melomanų puikiai įvertinta dainos versiją DJ‘us leido atsisiųsti nemokamai.