Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

"Radistai" turi gerą žinią atvykstantiems ir blogą dvejojantiems

Likus mažiau nei 15 dienų iki festivalio, „Radistai Village ‘16“ žvaigždžių sąrašą papildė naujas atlikėjas. Jau liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje vyksiančiame elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs garsusis Prancūzijos DJ‘us ir atlikėjas Michaelis Calfanas, italų DJ‘us Luigi Madonna, vokiečių prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas „Format: B“, legendinis DJ‘us ir prodiuseris iš Vokietijos Moguai, Anglijos DJ‘us, prodiuseris, dainininkas ir dainų autorius „Shift K3Y“, vokiečių grupė „SONO“, mūsų šalies geriausi atlikėjai, kuriems vadovaus patys „Radistai“ ir daugelis kitų.

Festivalyje, į kurį jau išpirkta daugiau nei 80% bilietų, taip pat dalyvaus viena didžiausia šveicarų elektroninės muzikos žvaigždė Gil Glaze.

Gil Glaze – „Blue Mojito“: https://youtu.be/nIKgsg7J1KQ

Išpirkta per 80% bilietų

Iki „Radistai Village ‘16“, kuris pretenduoja taps įspūdingiausiu renginiu festivalio istorijoje, liko vos dvi savaitės, todėl dabar yra pats geriausias laikas įsigyti bilietus. „Radistai Village ‘16“ dalyviai jau išpirko daugiau nei 80% bilietų. Organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.

„Išpirkta per 80% bilietų, todėl norintys šiemet prisijungti prie mūsų privalo veikti dabar. Obuolių sala nėra guminė, kempingas pildosi ypatingai greitai, todėl neabejojame, bilietų tikrai neliks“, – sako radistas Jonas Nainys.
„Be to, šiandien turime jums dar vieną puikią naujieną: festivalyje gros viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių iš Šveicarijos Gil Glaze. Tai bus pirmasis jo pasirodymas Lietuvoje“, – karštomis naujienomis dalinasi radistas Rolandas Mackevičius.

Šveicarijos žvaigždė Gil Glaze pirmą kartą koncertuos Lietuvoje Didžiausiame Šveicarijos mieste Ciuriche įsikūręs DJ‘us ir prodiuseris Gil Glaze yra viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių šalyje. G.Glaze reguliariai groja populiariausiuose pasaulio klubuose, pradedant garsiu Ciuricho klubu „Kaufleuten“ ir baigiant Niujorko klubu „Lavo“. Visur spėjantis atikėjas kiekvieną savaitę rengia specialų radijo šou „We Love Ibiza“, kurį transliuoja radijo stotis „Planet 105“. Dėl išskirtinio talento anksti pastebėtas G.Glaze koncertuoja kartu su pačiomis garsiausiomis muzikos žvaigždėmis: David Guetta, Steve Angello, EDX, Tiesto, „Kaskade“, Otto Knows, „Dubvision“ ir Martin Garrix.

G.Glaze veikla neapsiriboja tik grojimu klubuose, jis taip pat yra labai aktyvus įrašų studijoje. Jo prodiusuota dueto Sebastian Ingrosso ir Tommy Trash kūrinio „Reload“ versija akimirksniu išpopuliarėjo visame pasaulyje. Nuosavai įrašų kompanijai „Breeze Records“ vadovaujantis G.Glaze, pernai remiksavo kino filmo „Selma“ garso takelyje skambėjusią ir hitu tapusią dainininko John Legend ir reperio Common baladę „Glory“. Beje, muzikos kritikų ir melomanų puikiai įvertinta dainos versiją DJ‘us leido atsisiųsti nemokamai.