Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

"Radistai" turi gerą žinią atvykstantiems ir blogą dvejojantiems

Likus mažiau nei 15 dienų iki festivalio, „Radistai Village ‘16“ žvaigždžių sąrašą papildė naujas atlikėjas. Jau liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje vyksiančiame elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs garsusis Prancūzijos DJ‘us ir atlikėjas Michaelis Calfanas, italų DJ‘us Luigi Madonna, vokiečių prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas „Format: B“, legendinis DJ‘us ir prodiuseris iš Vokietijos Moguai, Anglijos DJ‘us, prodiuseris, dainininkas ir dainų autorius „Shift K3Y“, vokiečių grupė „SONO“, mūsų šalies geriausi atlikėjai, kuriems vadovaus patys „Radistai“ ir daugelis kitų.

Festivalyje, į kurį jau išpirkta daugiau nei 80% bilietų, taip pat dalyvaus viena didžiausia šveicarų elektroninės muzikos žvaigždė Gil Glaze.

Gil Glaze – „Blue Mojito“: https://youtu.be/nIKgsg7J1KQ

Išpirkta per 80% bilietų

Iki „Radistai Village ‘16“, kuris pretenduoja taps įspūdingiausiu renginiu festivalio istorijoje, liko vos dvi savaitės, todėl dabar yra pats geriausias laikas įsigyti bilietus. „Radistai Village ‘16“ dalyviai jau išpirko daugiau nei 80% bilietų. Organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.

„Išpirkta per 80% bilietų, todėl norintys šiemet prisijungti prie mūsų privalo veikti dabar. Obuolių sala nėra guminė, kempingas pildosi ypatingai greitai, todėl neabejojame, bilietų tikrai neliks“, – sako radistas Jonas Nainys.
„Be to, šiandien turime jums dar vieną puikią naujieną: festivalyje gros viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių iš Šveicarijos Gil Glaze. Tai bus pirmasis jo pasirodymas Lietuvoje“, – karštomis naujienomis dalinasi radistas Rolandas Mackevičius.

Šveicarijos žvaigždė Gil Glaze pirmą kartą koncertuos Lietuvoje Didžiausiame Šveicarijos mieste Ciuriche įsikūręs DJ‘us ir prodiuseris Gil Glaze yra viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių šalyje. G.Glaze reguliariai groja populiariausiuose pasaulio klubuose, pradedant garsiu Ciuricho klubu „Kaufleuten“ ir baigiant Niujorko klubu „Lavo“. Visur spėjantis atikėjas kiekvieną savaitę rengia specialų radijo šou „We Love Ibiza“, kurį transliuoja radijo stotis „Planet 105“. Dėl išskirtinio talento anksti pastebėtas G.Glaze koncertuoja kartu su pačiomis garsiausiomis muzikos žvaigždėmis: David Guetta, Steve Angello, EDX, Tiesto, „Kaskade“, Otto Knows, „Dubvision“ ir Martin Garrix.

G.Glaze veikla neapsiriboja tik grojimu klubuose, jis taip pat yra labai aktyvus įrašų studijoje. Jo prodiusuota dueto Sebastian Ingrosso ir Tommy Trash kūrinio „Reload“ versija akimirksniu išpopuliarėjo visame pasaulyje. Nuosavai įrašų kompanijai „Breeze Records“ vadovaujantis G.Glaze, pernai remiksavo kino filmo „Selma“ garso takelyje skambėjusią ir hitu tapusią dainininko John Legend ir reperio Common baladę „Glory“. Beje, muzikos kritikų ir melomanų puikiai įvertinta dainos versiją DJ‘us leido atsisiųsti nemokamai.