Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Prisukamas Abrikosas | Kalėdos

Nes mieste yra tik vienas tikras Abrikosas!


Gros:
MANTAS T.
LORANAS VAITKUS
PAKAS
ROADS
MOUNTAK
+
SPECIALUS UŽSLAPTINTAS SVEČIAS


Globalus atšilimas grasina palikti mus be idealių "cococolos" Kalėdų. Tačiau, kaip visada išlieka kai kas, kas suburia kartu pasimatyti ir pabendrauti su artimaisiais... ir tai nebūtinai močiutės palikimo klausimas.. :)
Prisukamo Abrikoso legenda jau perkopusi dvidešimtą kartą ir vėl kviečia į magišką, ratu bekunkuliuojantį šventinį katilą. Šokių apeigoms kaip jau įprasta mus sutelks rinktiniai žanro patriarchai, kurių vardai reiškia tik "kokybę" tikros šokių muzikos gerbėjams.
Parazituojantys, neaiškios alternatyvos nesugundys iškeisti senai matytą, iš visų pasaulio kampų susibėgusį draugų ratą į pigius blizgučius...Nes mieste yra tik vienas tikras ABRIKOSAS per šias Kalėdas.


Istorija:
http://on.fb.me/11teihk


Veiklos:
Dovanėlių keitimasis, laimės šulinys, gražiausios kaukės konkursas, prizai, siurprizai, tramparam..


Feiskontrolas:
Besmegeniai bus neįleidžiami!