Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Prisimenant kompozitorius Edvardą Elgarą ir Gustavą Holstą

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pristato koncertą „Prisimenant kompozitorius Edvardą Elgarą (1857-1934) ir Gustavą Holstą (1874-1934)“. Šiemet sukanka Gustavo Holsto 140-sios gimimo ir abiejų iškilių 19-20 amžiaus anglų kūrėjų, 80-osios mirties metinės.

E. Elgaras ir G. Holstas – turbūt vieni žinomiausių, sulaukusių tarptautinio pripažinimo anglų muzikai, kurių darbai sudaro pasaulinės klasikos koncertinį repertuarą.

Edvardas Elgaras laikomas naujos anglų muzikinės mokyklos pradininku, didelis kriptologijos entuziastas. Nors muzikas dažnai laikomas tipišku anglų kompozitoriumi, tačiau dauguma kūrybinių idėjų sėmėsi iš Europos, jas paremdamas anglų tradicijomis, liaudies bei senąja muzika, taip susikurdamas savitą kūrybinį braižą. Per daugiau nei 50 kūrybinių metų E. Elgaras parašė daug kompozicijų orkestrui, kantatų ir oratorijų, kamerinės muzikos, bažnytinės muzikos, dainų. Muzikos kriptografinių pavyzdžių turtingumu ir įvairove išsiskiria ir šio kompozitoriaus kūriniai. Koncerto programoje skambės variacijos “Enigma”, kupinos paslaptingų galvosūkių – variacijų pavadinimuose įrašyti raidiniai kodai, kuriuose, kaip manoma, paslėpti kompozitoriaus ir jo draugų vardai ir taip pat išgirsime turbūt dažniausiai skambančių šio kompozitoriaus kūrinių – „Popmastišką ir iškilmingą maršą“ („Pomp and Circumstance Marches“).

Gustavas Holstas – kompozitorius, kuriuo taip pat didžiuojasi britų tauta ir dauguma bando įminti jo sėkmės mįslę. Jo savitam kompozicijos stiliui įtakos turėjo R. Vagnerio, R. Štrauso kūryba, vėliau įkvėpimo suteikė auglų liaudies dainos bei modernūs kompozitoriai kaip M. Ravelis. Šiam muzikui pripažinimą ir šlovę pelnė kompozicija, žymioji orkestrinė siuita “Planetos”, šokančios ir dainuojančios būties džiaugsmas. Viena iš siuitos “Planetos”  sudedamųjų dalių planeta “Jupiteris” skambės ir vakaro programoje.

Anglų kompozitorių muzika nėra dažnai atliekama mūsų koncertų salėse, tad šie koncertai puiki proga pasiklausyti muzikos, įeinančios į muzikinį aukso fondą.