Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Prisimenant kompozitorius Edvardą Elgarą ir Gustavą Holstą

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pristato koncertą „Prisimenant kompozitorius Edvardą Elgarą (1857-1934) ir Gustavą Holstą (1874-1934)“. Šiemet sukanka Gustavo Holsto 140-sios gimimo ir abiejų iškilių 19-20 amžiaus anglų kūrėjų, 80-osios mirties metinės.

E. Elgaras ir G. Holstas – turbūt vieni žinomiausių, sulaukusių tarptautinio pripažinimo anglų muzikai, kurių darbai sudaro pasaulinės klasikos koncertinį repertuarą.

Edvardas Elgaras laikomas naujos anglų muzikinės mokyklos pradininku, didelis kriptologijos entuziastas. Nors muzikas dažnai laikomas tipišku anglų kompozitoriumi, tačiau dauguma kūrybinių idėjų sėmėsi iš Europos, jas paremdamas anglų tradicijomis, liaudies bei senąja muzika, taip susikurdamas savitą kūrybinį braižą. Per daugiau nei 50 kūrybinių metų E. Elgaras parašė daug kompozicijų orkestrui, kantatų ir oratorijų, kamerinės muzikos, bažnytinės muzikos, dainų. Muzikos kriptografinių pavyzdžių turtingumu ir įvairove išsiskiria ir šio kompozitoriaus kūriniai. Koncerto programoje skambės variacijos “Enigma”, kupinos paslaptingų galvosūkių – variacijų pavadinimuose įrašyti raidiniai kodai, kuriuose, kaip manoma, paslėpti kompozitoriaus ir jo draugų vardai ir taip pat išgirsime turbūt dažniausiai skambančių šio kompozitoriaus kūrinių – „Popmastišką ir iškilmingą maršą“ („Pomp and Circumstance Marches“).

Gustavas Holstas – kompozitorius, kuriuo taip pat didžiuojasi britų tauta ir dauguma bando įminti jo sėkmės mįslę. Jo savitam kompozicijos stiliui įtakos turėjo R. Vagnerio, R. Štrauso kūryba, vėliau įkvėpimo suteikė auglų liaudies dainos bei modernūs kompozitoriai kaip M. Ravelis. Šiam muzikui pripažinimą ir šlovę pelnė kompozicija, žymioji orkestrinė siuita “Planetos”, šokančios ir dainuojančios būties džiaugsmas. Viena iš siuitos “Planetos”  sudedamųjų dalių planeta “Jupiteris” skambės ir vakaro programoje.

Anglų kompozitorių muzika nėra dažnai atliekama mūsų koncertų salėse, tad šie koncertai puiki proga pasiklausyti muzikos, įeinančios į muzikinį aukso fondą.