Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

PREMJERA! Šokio spektaklis ''Faustas'' Choreografas: Taurūnas Baužas

Choreografas ir šokėjas Taurūnas Baužas kartu su Klaipėdos jaunimo teatro aktoriais, bei šokėjais Simu Laukaičiu ir Aušra Krasauskaite pristato naują šokio spektaklį pagal J.V. Getės filosofinę dramą „Faustas“. Vokiečių literatūros klasiko kūrinys sužadina daug apmąstymų apie vidinius žmogaus konfliktus: proto ir jausmų įtampas, pažinimo troškulį ir asmenybės ribotumą. Apie faustiškąjį žmogų, kuris po kiekvieno noro išsipildymo atranda naujų troškimų ir todėl negali surasti pastovumo.

Šokio spektaklis išryškins Fausto ir Margaritos tragediją, jų meilės dramatizmą, aistrą, viliones ir išgyvenimus. Vienas pagrindinių herojų – Mefistofelis (D.Želvys), sieks sugundyti Faustą ir bet kokiais būdais gauti jo sielą. ,,Ši sudėtinga medžiaga buvo mano sena svajonė, ilgai laukiau, kol ryžausi jos imtis. Mano paskutinis darbas „Pradžioje buvo Kafka“ buvo šokio spektaklis, kurio siužetinė linija pynėsi apie žmogaus vidinius konfliktus, jų nesuderinamumus, o dabar kartu su spektaklio režisiere Evelina Lozdovskaja ieškome kaip žiūrovui ne tik šokiu, bet ir vaidyba dar aiškiau perteikti „Fausto“ istoriją.", mintimis dalinasi T.Baužas. Šiame šokio spektaklyje susijungs šokio ir aktorystės menai, kurie įtrauks žiūrovą kartu išgyventi „Fausto“ tragediją ir vėl pabandyti atsakyti į klausimus „Kada žmogus tampa laimingu?“, „Kas yra meilė ir pagunda?“, „Kaip žmogui rasti pusiausvyrą tarp racionalumo ir jausmų?“.