Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„The XX“ gerbėjams Kalėdos prasidėjo anksčiau!

Šiandien „The XX“ gerbėjus pasiekė puikios naujienos – grupės atstovai sutiko į vienintelį „The XX“ koncertą mūsų šalyje parduoti papildomus 25 bilietus.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

PREMJERA! Ansamblis ''Lietuva'' pristato miuziklą ''Devynbėdžiai''

Šį rudenį valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ visus savo žiūrovus kviečia į ypatingą sezono premjerą – Giedriaus Kuprevičiaus ir Kazio Sajos miuziklą „Devynbėdžiai“.

Tikras lietuviško siurrealizmo šedevras. Būtent taip apibūdinama muzikinė alegorinė pasaka „Devynbėdžiai“, kurią mūsų literatūros klasikas K.Saja sukūrė dar 1974 m., tačiau scenoje ji buvo statyta vos vieną kartą! Ansamblis „Lietuva“ jau seniai brandino idėją suteikti spektakliui naują gyvenimą ir pagaliau šiemet „Devynbėdžiai“ vėl žengia į sceną ir žiūrovų širdis.

Miuziklui kuriama originali scenografija, įspūdingos vaizdo projekcijos bei kostiumai, atspindintys XIX amžiaus lietuviško kaimo dvasią. Projekte dalyvauja žinomi Lietuvos dainininkai ir aktoriai, o taip pat visas „Lietuvos“ ansamblis pilna sudėtimi – scenoje matysite daugiau kaip 70 profesionalių dainininkų, šokėjų ir liaudies instrumentų orkestro muzikantų.

Ties nauju spektaklio pastatymu abu kūrinio autoriai, mūsų muzikos ir literatūros grandai, dirbo daugiau nei metus - šiemet savo 70-metį minintis kompozitorius Giedrius Kuprevičius papildė spektaklį naujais muzikiniais fragmentais, o rašytojas ir dramaturgas Kazys Saja pakoreagavo libretą ir praturtino jį dar nematytais epizodais. Tad šis pastatymas bus visiškai kitoks nei prieš keturis dešimtmečius – naujieji „Devynbėdžiai“ bus dainingi ir jausmingi, juokingi ir graudūs, santūrūs ir dramatiški, kupini alegorijų ir kaip dar niekada aktualūs.

Miuziklo veiksmas vyksta giriomis apaugusiame ir baravykais kvepiančiame gūdžiame Devynbėdžių kaimelyje, kur gyvena sumanūs, nagingi ir patys laimingiausi žmonės pasaulyje. Bet kartą į jų kaimą užsuka nekviesti svečiai iš užjūrio ir nuo tada ramiam Devynbėdžių gyvenimui pradeda diriguoti ne kas kitas, o galingas veislinis bulius Klemensas... Žiūrovus nustebins ne tik nenuspėjami ir mistiniai siužeto vingiai, bet ir patys keisčiausi personažai – ko verta vieniša priklydėlė Boba Vienaakė, talentingas muzikantas Skalnas, degutininkas Aleliumas, apsukrusis pirklys Kankalis, svetimšalis Rudabarzdis, valdžios žmogus Aukštakepuris ir dar daugybė kitų neeilinių veikėjų... KVIEČIAME Į PREMJERĄ!

Spektaklio „Devynbėdžiai“ kūrybinė grupė:
Kompozitorius – Giedrius Kuprevičius
Libreto autorius – Kazys Saja
Režisierius – Nerijus Petrokas
Scenografija – Sergėjus Bocullo
Kostiumų dailininkė – Daiva Petrulytė
Choreografija – Alfredas Kondratavičius
Vaizdo projekcijų autorė – Vesta Obolevičiūtė
Orkestro dirigentai – Egidijus Kaveckas ir Vytautas Lukočius
Projekto meno vadovas – Giedrius Svilainis

Kviestiniai solistai:
Skalnas – Egidijus Bavikinas / Deividas Norvilas - Deivis
Aleliumas – Jokūbas Bareikis / Liudas Mikalauskas
Daunoras – Artūras Varnas / Ramūnas Urbietis
Aukštakepuris, Rudabarzdis – Gediminas Girdvainis / Valerijus Jevsejevas

Spektakliai vyks:
Spalio 15 d. 19 val. – Pagėgių kultūros centre
Spalio 17 d. 18 val. – Zarasų kultūros centre
Spalio 22 d. 18 val. – Pasvalio kultūros centre
Spalio 23 d. 19 val. – Birštono kultūros centre
Spalio 24 d. 18 val. – Ukmergės kultūros centre
Spalio 29 d. 18 val. – Alytaus miesto teatre
Lapkričio 6 d. 18 val. – Panevėžio bendruomenių rūmuose
Lapkričio 7 d. 18 val. – Jurbarko kultūros centre
Lapkričio 12 d. 19 val. – Klaipėdos žvejų rūmuose
Lapkričio 13 d. 18 val. – Šilutės kultūros centre
Lapkričio 14 d. 18 val. – Kretingos kultūros centre
Lapkričio 19 d. 18 val. – Nacionaliniame Kauno dramos teatre
Lapkričio 21 d. 18 val. – Šiaulių kultūros centre
Lapkričio 26 d. 18 val. – Biržų kultūros centre
Lapkričio 27 d. 18 val. – Marijampolės kultūros centre (Bilietus platina tik kultūros centro kasa)
Lapkričio 28 d. 18 val. – Vilkaviškio kultūros centre
Gruodžio 2 d. 18 val. – Anykščių kultūros centre
Gruodžio 3 d. 18 val. – Tauragės kultūros centre
Gruodžio 6 d. 18:30 val. – Nacionaliniame dramos teatre Vilniuje

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.