Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Prasidėjo septinatasis muzikos ir meno festivalis ''Saulėtosios naktys''

Rugpjūčio 21 dieną prasidėjo meninių idėjų ir šiltos muzikos nestokojantis festivalis „Saulėtosios naktys“. Į Gataučių kaimą (Joniškio r.) susirinko per 300 svečių. Šalia spalvingos sodybos, apsuptos obelimis ir gera aura lankytojai mėgaujasi savo mylimiausių bardų muzika ir užsiėmimų gausa.

Ketvirtadienio popietę į festivalį atvyko pirmieji svečiai, kurie įsikūrė palapinių miestelyje jaukiame sode. Žmonių neišgąsdino nei lietus, nei stiprus vėjas. Atvykusiuosius iškart sužavėjo grafikos dirbtuvės, kur kiekvienas galėjo sau susikurti raižinį spaudai. Vėsų vakarą nestigo laužų ir net tikrų tikriausio indėniško tipio šilumos. O  vakarui įsibėgėjus ant scenos pasirodė daug jaunų atlikėjų, kurie sušildė publiką savo teatrališkais pasirodymais ir akustiška muzika. Koncertai truko iki pat vidurnakčio,tad lankytojai pajuto tikrąją „Saulėtųjų naktų“ dvasią. Po žvaigždėtu rugpjūčio dangaus skliautu skambėjo Jamin, Condor Avenue, Sakalo Čumačenko ir kitų muzika.

Penktadienio rytą dangų nušvietus saulei pradėjome su jogos pratimais ir puikiais sveikuolių kokteiliais iš festivalyje veikiančio žaliavalgių baro. Pasikrovus energijos - laukiamos įvairios meninės dirbtuvės. Lankytojai nekantrauja prisidėti prie eksperimentinės fotografijos, piešimo ant drabužių, taip pat susipažinti su sveiko mąstymo vertybėmis ir problemomis paskaitose. Penktadienio vakarą festivalyje suskambs grupių No Intro, Pilnatys muzika, o laukiamiausia vakaro dalis – Andriaus Kaniavos pasirodymas.

Šeštadienį taip pat netrūks įvairių veiklų dalyviams. Dienos metu galėsite susipažinti su plakatų, veltinių, aitvarų gamyba ir parsivežti namo jaukų prisiminimą. Jei seniai norėjote išmokti šokti tradicinio džiazo šokius, jus pakvies lindy hop meistrai. Paskutinįjį vakarą organizatoriai taip pat pažada puikų muzikos užtaisą. Ant scenos išvysite Elle G, Antikvarinius Kašpirovskio dantis, grupę Kūjeliai ir visų laukiamą  Domantą Razauską.

Visas keturias dienas veiks žaliavalgiško maisto užkandinė, kavinė, užkandžių kioskas bei kokteilių baras. Teritorijoje nestigs tualetų bei vandens taškų, kuriuose svečiai galės nusiprausti.  O sode rasite daug rekreacijos zonų ir didelį palapinių miestelį. Visas tris dienas Jums padės net 30 puikių savanorių ir menininkų.

Iki susitikimo festivalyje „Saulėtosios Naktys“!