Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Prasidėjo septinatasis muzikos ir meno festivalis ''Saulėtosios naktys''

Rugpjūčio 21 dieną prasidėjo meninių idėjų ir šiltos muzikos nestokojantis festivalis „Saulėtosios naktys“. Į Gataučių kaimą (Joniškio r.) susirinko per 300 svečių. Šalia spalvingos sodybos, apsuptos obelimis ir gera aura lankytojai mėgaujasi savo mylimiausių bardų muzika ir užsiėmimų gausa.

Ketvirtadienio popietę į festivalį atvyko pirmieji svečiai, kurie įsikūrė palapinių miestelyje jaukiame sode. Žmonių neišgąsdino nei lietus, nei stiprus vėjas. Atvykusiuosius iškart sužavėjo grafikos dirbtuvės, kur kiekvienas galėjo sau susikurti raižinį spaudai. Vėsų vakarą nestigo laužų ir net tikrų tikriausio indėniško tipio šilumos. O  vakarui įsibėgėjus ant scenos pasirodė daug jaunų atlikėjų, kurie sušildė publiką savo teatrališkais pasirodymais ir akustiška muzika. Koncertai truko iki pat vidurnakčio,tad lankytojai pajuto tikrąją „Saulėtųjų naktų“ dvasią. Po žvaigždėtu rugpjūčio dangaus skliautu skambėjo Jamin, Condor Avenue, Sakalo Čumačenko ir kitų muzika.

Penktadienio rytą dangų nušvietus saulei pradėjome su jogos pratimais ir puikiais sveikuolių kokteiliais iš festivalyje veikiančio žaliavalgių baro. Pasikrovus energijos - laukiamos įvairios meninės dirbtuvės. Lankytojai nekantrauja prisidėti prie eksperimentinės fotografijos, piešimo ant drabužių, taip pat susipažinti su sveiko mąstymo vertybėmis ir problemomis paskaitose. Penktadienio vakarą festivalyje suskambs grupių No Intro, Pilnatys muzika, o laukiamiausia vakaro dalis – Andriaus Kaniavos pasirodymas.

Šeštadienį taip pat netrūks įvairių veiklų dalyviams. Dienos metu galėsite susipažinti su plakatų, veltinių, aitvarų gamyba ir parsivežti namo jaukų prisiminimą. Jei seniai norėjote išmokti šokti tradicinio džiazo šokius, jus pakvies lindy hop meistrai. Paskutinįjį vakarą organizatoriai taip pat pažada puikų muzikos užtaisą. Ant scenos išvysite Elle G, Antikvarinius Kašpirovskio dantis, grupę Kūjeliai ir visų laukiamą  Domantą Razauską.

Visas keturias dienas veiks žaliavalgiško maisto užkandinė, kavinė, užkandžių kioskas bei kokteilių baras. Teritorijoje nestigs tualetų bei vandens taškų, kuriuose svečiai galės nusiprausti.  O sode rasite daug rekreacijos zonų ir didelį palapinių miestelį. Visas tris dienas Jums padės net 30 puikių savanorių ir menininkų.

Iki susitikimo festivalyje „Saulėtosios Naktys“!