Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Prasidėjo septinatasis muzikos ir meno festivalis ''Saulėtosios naktys''

Rugpjūčio 21 dieną prasidėjo meninių idėjų ir šiltos muzikos nestokojantis festivalis „Saulėtosios naktys“. Į Gataučių kaimą (Joniškio r.) susirinko per 300 svečių. Šalia spalvingos sodybos, apsuptos obelimis ir gera aura lankytojai mėgaujasi savo mylimiausių bardų muzika ir užsiėmimų gausa.

Ketvirtadienio popietę į festivalį atvyko pirmieji svečiai, kurie įsikūrė palapinių miestelyje jaukiame sode. Žmonių neišgąsdino nei lietus, nei stiprus vėjas. Atvykusiuosius iškart sužavėjo grafikos dirbtuvės, kur kiekvienas galėjo sau susikurti raižinį spaudai. Vėsų vakarą nestigo laužų ir net tikrų tikriausio indėniško tipio šilumos. O  vakarui įsibėgėjus ant scenos pasirodė daug jaunų atlikėjų, kurie sušildė publiką savo teatrališkais pasirodymais ir akustiška muzika. Koncertai truko iki pat vidurnakčio,tad lankytojai pajuto tikrąją „Saulėtųjų naktų“ dvasią. Po žvaigždėtu rugpjūčio dangaus skliautu skambėjo Jamin, Condor Avenue, Sakalo Čumačenko ir kitų muzika.

Penktadienio rytą dangų nušvietus saulei pradėjome su jogos pratimais ir puikiais sveikuolių kokteiliais iš festivalyje veikiančio žaliavalgių baro. Pasikrovus energijos - laukiamos įvairios meninės dirbtuvės. Lankytojai nekantrauja prisidėti prie eksperimentinės fotografijos, piešimo ant drabužių, taip pat susipažinti su sveiko mąstymo vertybėmis ir problemomis paskaitose. Penktadienio vakarą festivalyje suskambs grupių No Intro, Pilnatys muzika, o laukiamiausia vakaro dalis – Andriaus Kaniavos pasirodymas.

Šeštadienį taip pat netrūks įvairių veiklų dalyviams. Dienos metu galėsite susipažinti su plakatų, veltinių, aitvarų gamyba ir parsivežti namo jaukų prisiminimą. Jei seniai norėjote išmokti šokti tradicinio džiazo šokius, jus pakvies lindy hop meistrai. Paskutinįjį vakarą organizatoriai taip pat pažada puikų muzikos užtaisą. Ant scenos išvysite Elle G, Antikvarinius Kašpirovskio dantis, grupę Kūjeliai ir visų laukiamą  Domantą Razauską.

Visas keturias dienas veiks žaliavalgiško maisto užkandinė, kavinė, užkandžių kioskas bei kokteilių baras. Teritorijoje nestigs tualetų bei vandens taškų, kuriuose svečiai galės nusiprausti.  O sode rasite daug rekreacijos zonų ir didelį palapinių miestelį. Visas tris dienas Jums padės net 30 puikių savanorių ir menininkų.

Iki susitikimo festivalyje „Saulėtosios Naktys“!