Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

''Prancūziškas desertas'' Naujametinis koncertas Verkių dvaro rūmuose

Naujametinį vakarą Verkių dvaro rūmuose melomanai bus vaišinami prancūzišku muzikiniu desertu.
„Prancūziškas desertas“ – tai šokio, dainos ir poezijos spektaklis. Šis Naujametinis vakaras - tai muzikinis desertas prancūzų kultūros melomanams. Programoje prancūzų vokalinės muzikos perlai, tokie kaip nostalgiškos F.Poulenko, aistringos G.Bizet, žaismingos G.Faure, svajingos Cl.Debussy, paprastumu žavinčios E.Satie bei nepamirštamos kino filmų melodijos. Vokalinė muzika persipina su prancūziškų valsų melodijomis, kurios atlikėjus įsuka į nepamirštamo šokio sūkurius ir, žinoma, abejingų nepaliekanti prancūzų poezija, išsiskirianti savo gracingumu ir paslaptimi.

Atlikėjai:

Agnė Sabulytė (sopranas) – jaunosios kartos operos solistė, kūrybinių projektų sumanytoja ir iniciatorė, dainų tekstų autorė. Dainininkė yra laimėjusi pirmąją premiją bei apdovanojimą devintajame Vincės Jonuškaitė-Zaunienės dainininkių konkurse, įvertinta prizine vieta tarptautiniame konkurse „Daina miestui“, 2009 metais gavusi kolektyvinį apdovanojimą „Scenos kryžių“ už režisiauriaus A. Jankevičiaus mono spektaklį-operą „Izadora“ debiuto srityje, sukūrusi daug vaidmenų šiuolaikinėse operose. Atlikėja  bendradarbiauja su jaunosios kartos kompozitoriais, aktoriais, šokėjais,  ypatingą dėmesį skiria poezijai, yra parengusi ne vieną muzikinę-literatūrinę programą. Agnė Sabuytė keletą metų skyrė šeimai, savęs ieškojimams ir tobulinimuisi. Po pertraukos atlikėja grįžta su įkvepiančia aistra eksperimentuoti, kurti ir kalbėti apie meilę gyvenimui įvairiausiomis išraiškos priemonėmis.

Donatas Bakėjus (šokėjas) - baleto šokėjas, aktorius, pedagogas, sceninės praktikos vadovas M.K.Čiurlionio mokyklos baleto skyriuje, choreografas. Donatą Bakėjų galima būtų vadinti vienu charizmatiškiausių ir įdomiausių šokio scenos atlikėjų. Savo paprastame ir nuoširdžiame bendravime jis atskleidžia gilias psichologines žinias, kurios gražiai ištirpsta sceniniuose vaidmenyse, sukurdamos įtaigius, kartais iš pirmo žvigsnio atrodančius nesvarbius, vaidmenis. Donatas yra A.Cholinos teatro šokėjas, taip pat dalyvauja įvairiuose kitų režisierių ir choreografų pastatymuose, daug dėmesio skiria vaikų meniniam ugdymui, yra festivalio vaikams ir jaunimui “Dansema” direktorius bei vienas iš įkūrėjų.

Tadas Motiečius (akordeonas) – vienas talentingiausių jaunosios kartos akordeonistų, apdovanotas Karalienės Mortos premija, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas, aktyvus seminarų ir festivalių dalyvis. Jaunojo atikėjo koncertų geografija plati – nuo Lietuvos iki Kinijos. 2012 m. vasarą Tadas Motiečius dalyvavo keliaujančio tarptautinio orkestro projekte ir koncertiniame ture po Europą.  Atlikėjo repertuaras įvairiapusiškas - nuo klasikos iki šiuolaikinės akademinės muzikos, taip pat jam nesvetima lengvoji, subtiliojo džiazo melodika. Tadas daug dėmesio skiria šiuolaikiniai akademiniai lietuvių kompozitorių kūrybai, yra atviras ieškojimams ir naujiems amplua.