Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Prancūziškas desertas'' Naujametinis koncertas Verkių dvaro rūmuose

Naujametinį vakarą Verkių dvaro rūmuose melomanai bus vaišinami prancūzišku muzikiniu desertu.
„Prancūziškas desertas“ – tai šokio, dainos ir poezijos spektaklis. Šis Naujametinis vakaras - tai muzikinis desertas prancūzų kultūros melomanams. Programoje prancūzų vokalinės muzikos perlai, tokie kaip nostalgiškos F.Poulenko, aistringos G.Bizet, žaismingos G.Faure, svajingos Cl.Debussy, paprastumu žavinčios E.Satie bei nepamirštamos kino filmų melodijos. Vokalinė muzika persipina su prancūziškų valsų melodijomis, kurios atlikėjus įsuka į nepamirštamo šokio sūkurius ir, žinoma, abejingų nepaliekanti prancūzų poezija, išsiskirianti savo gracingumu ir paslaptimi.

Atlikėjai:

Agnė Sabulytė (sopranas) – jaunosios kartos operos solistė, kūrybinių projektų sumanytoja ir iniciatorė, dainų tekstų autorė. Dainininkė yra laimėjusi pirmąją premiją bei apdovanojimą devintajame Vincės Jonuškaitė-Zaunienės dainininkių konkurse, įvertinta prizine vieta tarptautiniame konkurse „Daina miestui“, 2009 metais gavusi kolektyvinį apdovanojimą „Scenos kryžių“ už režisiauriaus A. Jankevičiaus mono spektaklį-operą „Izadora“ debiuto srityje, sukūrusi daug vaidmenų šiuolaikinėse operose. Atlikėja  bendradarbiauja su jaunosios kartos kompozitoriais, aktoriais, šokėjais,  ypatingą dėmesį skiria poezijai, yra parengusi ne vieną muzikinę-literatūrinę programą. Agnė Sabuytė keletą metų skyrė šeimai, savęs ieškojimams ir tobulinimuisi. Po pertraukos atlikėja grįžta su įkvepiančia aistra eksperimentuoti, kurti ir kalbėti apie meilę gyvenimui įvairiausiomis išraiškos priemonėmis.

Donatas Bakėjus (šokėjas) - baleto šokėjas, aktorius, pedagogas, sceninės praktikos vadovas M.K.Čiurlionio mokyklos baleto skyriuje, choreografas. Donatą Bakėjų galima būtų vadinti vienu charizmatiškiausių ir įdomiausių šokio scenos atlikėjų. Savo paprastame ir nuoširdžiame bendravime jis atskleidžia gilias psichologines žinias, kurios gražiai ištirpsta sceniniuose vaidmenyse, sukurdamos įtaigius, kartais iš pirmo žvigsnio atrodančius nesvarbius, vaidmenis. Donatas yra A.Cholinos teatro šokėjas, taip pat dalyvauja įvairiuose kitų režisierių ir choreografų pastatymuose, daug dėmesio skiria vaikų meniniam ugdymui, yra festivalio vaikams ir jaunimui “Dansema” direktorius bei vienas iš įkūrėjų.

Tadas Motiečius (akordeonas) – vienas talentingiausių jaunosios kartos akordeonistų, apdovanotas Karalienės Mortos premija, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas, aktyvus seminarų ir festivalių dalyvis. Jaunojo atikėjo koncertų geografija plati – nuo Lietuvos iki Kinijos. 2012 m. vasarą Tadas Motiečius dalyvavo keliaujančio tarptautinio orkestro projekte ir koncertiniame ture po Europą.  Atlikėjo repertuaras įvairiapusiškas - nuo klasikos iki šiuolaikinės akademinės muzikos, taip pat jam nesvetima lengvoji, subtiliojo džiazo melodika. Tadas daug dėmesio skiria šiuolaikiniai akademiniai lietuvių kompozitorių kūrybai, yra atviras ieškojimams ir naujiems amplua.