Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

''Prancūziškas desertas'' Naujametinis koncertas Verkių dvaro rūmuose

Naujametinį vakarą Verkių dvaro rūmuose melomanai bus vaišinami prancūzišku muzikiniu desertu.
„Prancūziškas desertas“ – tai šokio, dainos ir poezijos spektaklis. Šis Naujametinis vakaras - tai muzikinis desertas prancūzų kultūros melomanams. Programoje prancūzų vokalinės muzikos perlai, tokie kaip nostalgiškos F.Poulenko, aistringos G.Bizet, žaismingos G.Faure, svajingos Cl.Debussy, paprastumu žavinčios E.Satie bei nepamirštamos kino filmų melodijos. Vokalinė muzika persipina su prancūziškų valsų melodijomis, kurios atlikėjus įsuka į nepamirštamo šokio sūkurius ir, žinoma, abejingų nepaliekanti prancūzų poezija, išsiskirianti savo gracingumu ir paslaptimi.

Atlikėjai:

Agnė Sabulytė (sopranas) – jaunosios kartos operos solistė, kūrybinių projektų sumanytoja ir iniciatorė, dainų tekstų autorė. Dainininkė yra laimėjusi pirmąją premiją bei apdovanojimą devintajame Vincės Jonuškaitė-Zaunienės dainininkių konkurse, įvertinta prizine vieta tarptautiniame konkurse „Daina miestui“, 2009 metais gavusi kolektyvinį apdovanojimą „Scenos kryžių“ už režisiauriaus A. Jankevičiaus mono spektaklį-operą „Izadora“ debiuto srityje, sukūrusi daug vaidmenų šiuolaikinėse operose. Atlikėja  bendradarbiauja su jaunosios kartos kompozitoriais, aktoriais, šokėjais,  ypatingą dėmesį skiria poezijai, yra parengusi ne vieną muzikinę-literatūrinę programą. Agnė Sabuytė keletą metų skyrė šeimai, savęs ieškojimams ir tobulinimuisi. Po pertraukos atlikėja grįžta su įkvepiančia aistra eksperimentuoti, kurti ir kalbėti apie meilę gyvenimui įvairiausiomis išraiškos priemonėmis.

Donatas Bakėjus (šokėjas) - baleto šokėjas, aktorius, pedagogas, sceninės praktikos vadovas M.K.Čiurlionio mokyklos baleto skyriuje, choreografas. Donatą Bakėjų galima būtų vadinti vienu charizmatiškiausių ir įdomiausių šokio scenos atlikėjų. Savo paprastame ir nuoširdžiame bendravime jis atskleidžia gilias psichologines žinias, kurios gražiai ištirpsta sceniniuose vaidmenyse, sukurdamos įtaigius, kartais iš pirmo žvigsnio atrodančius nesvarbius, vaidmenis. Donatas yra A.Cholinos teatro šokėjas, taip pat dalyvauja įvairiuose kitų režisierių ir choreografų pastatymuose, daug dėmesio skiria vaikų meniniam ugdymui, yra festivalio vaikams ir jaunimui “Dansema” direktorius bei vienas iš įkūrėjų.

Tadas Motiečius (akordeonas) – vienas talentingiausių jaunosios kartos akordeonistų, apdovanotas Karalienės Mortos premija, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas, aktyvus seminarų ir festivalių dalyvis. Jaunojo atikėjo koncertų geografija plati – nuo Lietuvos iki Kinijos. 2012 m. vasarą Tadas Motiečius dalyvavo keliaujančio tarptautinio orkestro projekte ir koncertiniame ture po Europą.  Atlikėjo repertuaras įvairiapusiškas - nuo klasikos iki šiuolaikinės akademinės muzikos, taip pat jam nesvetima lengvoji, subtiliojo džiazo melodika. Tadas daug dėmesio skiria šiuolaikiniai akademiniai lietuvių kompozitorių kūrybai, yra atviras ieškojimams ir naujiems amplua.