Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Populiarėjantys latvių ir baltarusių atlikėjai kviečia į bendrą koncertą ''Tamstoje''

Trys užsienio atlikėjai – vienoje scenoje! Šį trečiadienį, rugsėjo 16 dieną, vis didesnio populiarumo sulaukiantys kaimyninių šalių muzikantai –  baltarusių postpunk/coldwave grupė „Super Besse“, latvių alternatyvinės muzikos grupė „Momend“ ir lyriška dainininkė Alise Joste – atvyks pakerėti Vilniaus publikos bendrame koncerte muzikos klube „Tamsta“.
 
Renginį organizuoja Latvijos muzikos įrašų kompanija „I Love You Records“. „Tai – puiki proga Lietuvos muzikos mylėtojams išvysti mūsų pristatomos muzikos įvairovę. Jei kažkas ketina praleisti renginio pradžią ir ateiti paklausyti tik vakaro žvaigždžių, patariu nedaryti tokios klaidos ir išgirsti juos visus – čia nebus apšildančių“, – pasakojo „I Love You Records“ vadovas Bruno Roze.
 
Baltarusiai „Super Besse“ šiemet išleido savo debiutinį albumą „63610*“, kuris kitų metų pradžioje bus išleistas ir Jungtinėje Karalystėje bei pristatytas turu Prancūzijoje, Danijoje, Suomijoje. Ši grupė labai gerų vertinimų sulaukė praėjusiais metais „Vilnius Music Week“ metu.
 
„Esu tikras, kad laukiniai „Super Besse“ uždarys vakarėlį energingu šou, taigi ir stygos bus nutrauktos, ir širdys – sudaužytos“, – pridūrė Bruno Roze.
 
Alternatyvią muziką grojantys „Momend“ šiemet taip pat išleido savo antrąjį albumą „Spirals“. Šis albumas žymi perėjimą nuo folko ištakų, girdimų pirmajame albume, iki aštresnių, labiau sofistikuotų dainų struktūrų ir skambesio. „Spirals“ Latvijos muzikos apdovanojimuose buvo nominuotas kaip vienas geriausių 2014 metų albumų.
 
„I Love You Records“ renginio programą atidarysianti Latvijos dainininkė ir dainų autorė Alise Joste yra gerai žinoma gimtojoje šalyje, koncertavusi Švedijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, tačiau pirmą kartą lankysis Lietuvoje. Ji šį rudenį išleis antrąjį albumą, todėl koncertinė programa bus sudaryta iš debiutinio albumo ir naujų kūrinių.
 
Vakaro metu taip pat bus galima įsigyti „I Love You Records“ išleistų muzikos įrašų.