Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

PLACEBO - 20 YEARS OF PLACEBO TOUR
Vienintelis jubiliejinis grupės „Placebo“ koncertas vyks spalį Rygoje

 
Viena ryškiausių britų alternatyvaus roko grupė ruošiasi specialiam gastroliniam turui „20 years of Placebo“ ir spalio 22 d. koncertuos kaimyninės Latvijos sostinės „Arena Riga“ salėje. Rygoje vyks vienintelis „Placebo“pasirodymas Baltijos šalyse, kurio metu grupė paminės savo debiutinio platininio albumo „Placebo“ išleidimo dvidešimtmetį.
 
Norėdami atsidėkoti ištikimiems klausytojams, šiam koncertiniam turui grupė parinko žinomiausias savo kompozicijas, kurios neabejotinai nenuvils nė vieno, bent ką nors girdėjusio apie šį kolektyvą.
 
Grupės lyderis Brianas Molko apie ruošiamą jubiliejiniams koncertams medžiagą sako: „Pradėkime nuo to, kad kūrinių sąraše bus ir tokių, kuriuos kadaise aš prisiekiau niekada daugiau nebegroti. Bet, mano manymu, išaušo akimirka, kai turime pripažinti tai, ką daugelis „Placebo“ gerbėjų tikrai nori išgirsti. Jie buvo išties kantrūs, nes mes pakankamai retai atliekame mūsų komerciškai sėkmingiausią medžiagą. Turo 20-osios metinės yra tinkamas laikas, kai pagaliau turime tai padaryti. Tai yra mūsų tikslas. Šis turas pagrinde skirtas mūsų gerbėjams, bet tuo pat metu suteikia galimybę mums patiems vėl grįžti prie mūsų ankstyvųjų kompozicijų. Taigi, jei tu nori išgirsti kaip mes atliekame tokias dainas kaip „Pure Morning“ arba „Nancy Boy“ (ko mes nedarėme beveik dešimtį metų ir tikėtina, kad daugiau nebegrosime), tai yra tinkamiausias momentas, kai reikia ateiti į mūsų koncertus! Taip pat mes turėsime ir keletą staigmenų“.
 
„Placebo“ buvo įkurta 1994 metais, kai dainininkas, kompozitorius ir multi instrumentalistas Brianas Molko susipažino su gitaristu Stefanu Olsdalu.
 
Savo kūryboje grupė meistriškai geba sujungti depresyvųjį maksimalizmą, autsaiderių kančias bei sudėtingus (ir dažniausiai nesėkmingus) santykių modelius taip melodingai ir jausmingai, kad neverta abejoti, jog „Placebo” yra viena ryškiausių žvaigždžių britų alternatyvaus roko padangėje.
 
Grupė yra išleidusi 7 studijinius albumus, kurių bendras tiražas viršija 11 milijonų kopijų ir visi jie yra patekę į Britanijos Top 20. „Placebo“ kūryba buvo įvertinta ir nominuota „BRIT”, „MTV Europe”, „EMA”, „ECHO”, „Kerrang!” ir kitiems apdovanojimams.
 
Neįtikėtinai gausiame hitų sąraše „Placebo“ turi tokias kompozicijas kaip „Pure Morning”, „Nancy Boy”, „Special K”, „Bitter End”, „Every You Every Me”, „Twenty Years”, „Song To Say Goodbye”, „Special Needs”, „Meds”, „This Picture”, „Infra-Red”, „Black-Eyed”, „Ashtray Heart”, „Battle For The Sun”, „Because I Want You”, „Teenage Angst”, „Slave To The Wage”, „Sleeping With Ghosts” ir įspūdingą kitų dainų kolekciją, kuri užtikrina grupei vieną sėkmingiausių singlų grupių titulą pastarųjų 20 metų bėgyje.
 
Dėmesio, išankstinė prekyba bilietais Europoje prasideda šiandien, kovo 18 d. 11:00 val. Lietuvoje bilietus galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt
 
Atkreipiame dėmesį, kad yra galimybė įsigyti specialius bilietus kelionei į koncertą autobusu. Maršrutas: Vilnius – Kaunas – Ryga – Kaunas – Vilnius, bilieto kaina 20 EUR (į abi puses).
 
Daugiau informacijos: http://www.placeboworld.co.uk
 
Video:
https://vimeo.com/158359341
https://vimeo.com/139917978
https://vimeo.com/155408020