Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

PLACEBO - 20 YEARS OF PLACEBO TOUR
Vienintelis jubiliejinis grupės „Placebo“ koncertas vyks spalį Rygoje

 
Viena ryškiausių britų alternatyvaus roko grupė ruošiasi specialiam gastroliniam turui „20 years of Placebo“ ir spalio 22 d. koncertuos kaimyninės Latvijos sostinės „Arena Riga“ salėje. Rygoje vyks vienintelis „Placebo“pasirodymas Baltijos šalyse, kurio metu grupė paminės savo debiutinio platininio albumo „Placebo“ išleidimo dvidešimtmetį.
 
Norėdami atsidėkoti ištikimiems klausytojams, šiam koncertiniam turui grupė parinko žinomiausias savo kompozicijas, kurios neabejotinai nenuvils nė vieno, bent ką nors girdėjusio apie šį kolektyvą.
 
Grupės lyderis Brianas Molko apie ruošiamą jubiliejiniams koncertams medžiagą sako: „Pradėkime nuo to, kad kūrinių sąraše bus ir tokių, kuriuos kadaise aš prisiekiau niekada daugiau nebegroti. Bet, mano manymu, išaušo akimirka, kai turime pripažinti tai, ką daugelis „Placebo“ gerbėjų tikrai nori išgirsti. Jie buvo išties kantrūs, nes mes pakankamai retai atliekame mūsų komerciškai sėkmingiausią medžiagą. Turo 20-osios metinės yra tinkamas laikas, kai pagaliau turime tai padaryti. Tai yra mūsų tikslas. Šis turas pagrinde skirtas mūsų gerbėjams, bet tuo pat metu suteikia galimybę mums patiems vėl grįžti prie mūsų ankstyvųjų kompozicijų. Taigi, jei tu nori išgirsti kaip mes atliekame tokias dainas kaip „Pure Morning“ arba „Nancy Boy“ (ko mes nedarėme beveik dešimtį metų ir tikėtina, kad daugiau nebegrosime), tai yra tinkamiausias momentas, kai reikia ateiti į mūsų koncertus! Taip pat mes turėsime ir keletą staigmenų“.
 
„Placebo“ buvo įkurta 1994 metais, kai dainininkas, kompozitorius ir multi instrumentalistas Brianas Molko susipažino su gitaristu Stefanu Olsdalu.
 
Savo kūryboje grupė meistriškai geba sujungti depresyvųjį maksimalizmą, autsaiderių kančias bei sudėtingus (ir dažniausiai nesėkmingus) santykių modelius taip melodingai ir jausmingai, kad neverta abejoti, jog „Placebo” yra viena ryškiausių žvaigždžių britų alternatyvaus roko padangėje.
 
Grupė yra išleidusi 7 studijinius albumus, kurių bendras tiražas viršija 11 milijonų kopijų ir visi jie yra patekę į Britanijos Top 20. „Placebo“ kūryba buvo įvertinta ir nominuota „BRIT”, „MTV Europe”, „EMA”, „ECHO”, „Kerrang!” ir kitiems apdovanojimams.
 
Neįtikėtinai gausiame hitų sąraše „Placebo“ turi tokias kompozicijas kaip „Pure Morning”, „Nancy Boy”, „Special K”, „Bitter End”, „Every You Every Me”, „Twenty Years”, „Song To Say Goodbye”, „Special Needs”, „Meds”, „This Picture”, „Infra-Red”, „Black-Eyed”, „Ashtray Heart”, „Battle For The Sun”, „Because I Want You”, „Teenage Angst”, „Slave To The Wage”, „Sleeping With Ghosts” ir įspūdingą kitų dainų kolekciją, kuri užtikrina grupei vieną sėkmingiausių singlų grupių titulą pastarųjų 20 metų bėgyje.
 
Dėmesio, išankstinė prekyba bilietais Europoje prasideda šiandien, kovo 18 d. 11:00 val. Lietuvoje bilietus galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt
 
Atkreipiame dėmesį, kad yra galimybė įsigyti specialius bilietus kelionei į koncertą autobusu. Maršrutas: Vilnius – Kaunas – Ryga – Kaunas – Vilnius, bilieto kaina 20 EUR (į abi puses).
 
Daugiau informacijos: http://www.placeboworld.co.uk
 
Video:
https://vimeo.com/158359341
https://vimeo.com/139917978
https://vimeo.com/155408020