Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''PianoArt''. Bilietai jau prekyboje!

Aštuonios rankos ir tik viena klaviatūra!

Kai Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje susitiko Akvilė, Gaivilė, Jolanta ir Dominykas, nei vienas neįisivaizdavo, kad kada nors jie visi drauge ims ir… susės prie vieno instrumento!

Akvilė Šileikaitė muzikuoti pradėjo Klaipėdoje, prof. T. Romaškinos fortepijono klasėje. Šiuo metu LMTA mokosi doc.Daumanto Kirilausko klasėje. Keliolikos tartpautinių konkursų laureatė (muzikos ir dailės srityse). Ji ne tik nemažai koncertuoja, bet yra surengusi ir personalinę dailės parodą “Kitaip”, jos darbai keliauja po įvairias dailės parodas pasaulyje. Akvilės pasiekimai įvertinti Lietuvos muzikų rėmimo fondo, Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės ir LR Vyriausybės padėkos raštais, ji pripažinta Lietuvos karalienės Mortos premijos laureate.

Gaivilė Simaitytė 2006 m. baigė Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklą, su pagarba ir dėkingumu prisimena savo mokytoją Reginą Fabijonavičienę. Po mokslų Stasio Šimkaus konservatorijoje, mokytojos ekspertės Virginijos Ruzgienės fortepijono klasėje, studijas tęsia Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesoriaus Petro Geniušo klasėje. 2012-2013 m. jaunoji pianistė mokėsi Paryžiaus nacionalinėje muzikos ir šokio konservatorijoje, Denis Pascal klasėje. Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose, koncertuoja kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja.

Jolanta Kundrotaitė susipažinimą ir bendravimą su fortepijonu pradėjo 6 metų, Šiaulių konservatorijos muzikos mokykloje, mokytojos ekspertės Laimutės Mameniškytės klasėje. Jolanta yra koncertavusi su Šiaulių kameriniu orkestru. 2009 įstojo į Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, studijuoja prof. Rūtos Rikterės klasėje, šiuo metu yra magistrantūros 2 kurso studentė. Jolanta dažnai bendradarbiauja  su  tarptautinių konkursų laureatais, varinių bei liaudies instrumentų specialybės atlikėjais.

Dominykas Girčius fortepijonu skambinti pradėjo 8 metų. Savo pirmąsias pamokas taip pat gavo Šiaulių konservatorijos muzikos mokykloje, mokytojos ekspertės Laimutės Mameniškytės klasėje. Keturiolikos metų Dominykas jau koncertavo su Šiaulių kameriniu orkestru. Penkis kartus tapo laureatu respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Italijoje ir Prancūzijoje. 2012-2013 metais mokėsi F.Liszto aukštojoje mokykloje Weimare, prof. Balasz Szokolay klasėje pagal ERASMUS mainų programą. 2014 metais baigė bakalauro studijas ir šiuo metu LMTA studijuoja magistrantūrą prof. Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasėje.
Tad ne tik fortepijonui skirtus solo kūrinius, bet ir į įvairios ir netikėtos sudėties fortepijoninius ansamblius susibūrusios klaipėdietės ir šauliečiai skambins jums ir nustebins S. Rachmaninovo, F. Šopeno, I. Stravinskio, H. Dutileux, S. Prokofievo, G. Gershwin ir M. Schmitz atliekama muzika.

Programa:
1. S. Rachmaninov. Etude-tableaux op.39 nr.8, d-moll (atl. Dominykas Girčius)
2. H. Dutileux. Sonata, 1d. Allegro con moto (atl. Gaivilė Simaitytė)
3. S. Prokofiev. Sonata Nr.4, op.29, c-moll, 2d. Andante assai, 3d. Allegro con brio, ma non leggiere (atl. Jolanta Kundrotaitė)
4. F. Chopin. Etiude op.25 nr.7, cis-moll (atl. Akvilė Šileikaitė)
5. G. Gershwin. Cuban Overture (atl. Gaivilė Simaitytė ir Jolanta Kundrotaitė)
6. S. Rachmaninov. Barcarolle, Russian Theme, Romance, Scherzo iš 6 Morceaux op.11 (atl. Akvilė Šileikaitė ir Dominykas Girčius)
7. M. Schmitz. "Progression", "Power Six", "Romantic Song", "Weekend Rock" iš 17 mini Roko pjesių fortepijonui (atl. Gaivilė Simaitytė, Jolanta Kundrotaitė ir Akvilė Šileikaitė)
8. I. Stravinsky. "Rusų šokis" iš baleto "Petruška" (profesoriaus Kęstučio Grybausko transkripcija) (atl. Dominykas Girčius, Gaivilė Simaitytė, Jolanta Kundrotaitė ir Akvilė Šileikaitė)