Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

''PianoArt''. Bilietai jau prekyboje!

Aštuonios rankos ir tik viena klaviatūra!

Kai Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje susitiko Akvilė, Gaivilė, Jolanta ir Dominykas, nei vienas neįisivaizdavo, kad kada nors jie visi drauge ims ir… susės prie vieno instrumento!

Akvilė Šileikaitė muzikuoti pradėjo Klaipėdoje, prof. T. Romaškinos fortepijono klasėje. Šiuo metu LMTA mokosi doc.Daumanto Kirilausko klasėje. Keliolikos tartpautinių konkursų laureatė (muzikos ir dailės srityse). Ji ne tik nemažai koncertuoja, bet yra surengusi ir personalinę dailės parodą “Kitaip”, jos darbai keliauja po įvairias dailės parodas pasaulyje. Akvilės pasiekimai įvertinti Lietuvos muzikų rėmimo fondo, Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės ir LR Vyriausybės padėkos raštais, ji pripažinta Lietuvos karalienės Mortos premijos laureate.

Gaivilė Simaitytė 2006 m. baigė Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklą, su pagarba ir dėkingumu prisimena savo mokytoją Reginą Fabijonavičienę. Po mokslų Stasio Šimkaus konservatorijoje, mokytojos ekspertės Virginijos Ruzgienės fortepijono klasėje, studijas tęsia Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesoriaus Petro Geniušo klasėje. 2012-2013 m. jaunoji pianistė mokėsi Paryžiaus nacionalinėje muzikos ir šokio konservatorijoje, Denis Pascal klasėje. Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose, koncertuoja kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja.

Jolanta Kundrotaitė susipažinimą ir bendravimą su fortepijonu pradėjo 6 metų, Šiaulių konservatorijos muzikos mokykloje, mokytojos ekspertės Laimutės Mameniškytės klasėje. Jolanta yra koncertavusi su Šiaulių kameriniu orkestru. 2009 įstojo į Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, studijuoja prof. Rūtos Rikterės klasėje, šiuo metu yra magistrantūros 2 kurso studentė. Jolanta dažnai bendradarbiauja  su  tarptautinių konkursų laureatais, varinių bei liaudies instrumentų specialybės atlikėjais.

Dominykas Girčius fortepijonu skambinti pradėjo 8 metų. Savo pirmąsias pamokas taip pat gavo Šiaulių konservatorijos muzikos mokykloje, mokytojos ekspertės Laimutės Mameniškytės klasėje. Keturiolikos metų Dominykas jau koncertavo su Šiaulių kameriniu orkestru. Penkis kartus tapo laureatu respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Italijoje ir Prancūzijoje. 2012-2013 metais mokėsi F.Liszto aukštojoje mokykloje Weimare, prof. Balasz Szokolay klasėje pagal ERASMUS mainų programą. 2014 metais baigė bakalauro studijas ir šiuo metu LMTA studijuoja magistrantūrą prof. Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasėje.
Tad ne tik fortepijonui skirtus solo kūrinius, bet ir į įvairios ir netikėtos sudėties fortepijoninius ansamblius susibūrusios klaipėdietės ir šauliečiai skambins jums ir nustebins S. Rachmaninovo, F. Šopeno, I. Stravinskio, H. Dutileux, S. Prokofievo, G. Gershwin ir M. Schmitz atliekama muzika.

Programa:
1. S. Rachmaninov. Etude-tableaux op.39 nr.8, d-moll (atl. Dominykas Girčius)
2. H. Dutileux. Sonata, 1d. Allegro con moto (atl. Gaivilė Simaitytė)
3. S. Prokofiev. Sonata Nr.4, op.29, c-moll, 2d. Andante assai, 3d. Allegro con brio, ma non leggiere (atl. Jolanta Kundrotaitė)
4. F. Chopin. Etiude op.25 nr.7, cis-moll (atl. Akvilė Šileikaitė)
5. G. Gershwin. Cuban Overture (atl. Gaivilė Simaitytė ir Jolanta Kundrotaitė)
6. S. Rachmaninov. Barcarolle, Russian Theme, Romance, Scherzo iš 6 Morceaux op.11 (atl. Akvilė Šileikaitė ir Dominykas Girčius)
7. M. Schmitz. "Progression", "Power Six", "Romantic Song", "Weekend Rock" iš 17 mini Roko pjesių fortepijonui (atl. Gaivilė Simaitytė, Jolanta Kundrotaitė ir Akvilė Šileikaitė)
8. I. Stravinsky. "Rusų šokis" iš baleto "Petruška" (profesoriaus Kęstučio Grybausko transkripcija) (atl. Dominykas Girčius, Gaivilė Simaitytė, Jolanta Kundrotaitė ir Akvilė Šileikaitė)