Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''PianoArt''. Bilietai jau prekyboje!

Aštuonios rankos ir tik viena klaviatūra!

Kai Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje susitiko Akvilė, Gaivilė, Jolanta ir Dominykas, nei vienas neįisivaizdavo, kad kada nors jie visi drauge ims ir… susės prie vieno instrumento!

Akvilė Šileikaitė muzikuoti pradėjo Klaipėdoje, prof. T. Romaškinos fortepijono klasėje. Šiuo metu LMTA mokosi doc.Daumanto Kirilausko klasėje. Keliolikos tartpautinių konkursų laureatė (muzikos ir dailės srityse). Ji ne tik nemažai koncertuoja, bet yra surengusi ir personalinę dailės parodą “Kitaip”, jos darbai keliauja po įvairias dailės parodas pasaulyje. Akvilės pasiekimai įvertinti Lietuvos muzikų rėmimo fondo, Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės ir LR Vyriausybės padėkos raštais, ji pripažinta Lietuvos karalienės Mortos premijos laureate.

Gaivilė Simaitytė 2006 m. baigė Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklą, su pagarba ir dėkingumu prisimena savo mokytoją Reginą Fabijonavičienę. Po mokslų Stasio Šimkaus konservatorijoje, mokytojos ekspertės Virginijos Ruzgienės fortepijono klasėje, studijas tęsia Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesoriaus Petro Geniušo klasėje. 2012-2013 m. jaunoji pianistė mokėsi Paryžiaus nacionalinėje muzikos ir šokio konservatorijoje, Denis Pascal klasėje. Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose, koncertuoja kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja.

Jolanta Kundrotaitė susipažinimą ir bendravimą su fortepijonu pradėjo 6 metų, Šiaulių konservatorijos muzikos mokykloje, mokytojos ekspertės Laimutės Mameniškytės klasėje. Jolanta yra koncertavusi su Šiaulių kameriniu orkestru. 2009 įstojo į Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, studijuoja prof. Rūtos Rikterės klasėje, šiuo metu yra magistrantūros 2 kurso studentė. Jolanta dažnai bendradarbiauja  su  tarptautinių konkursų laureatais, varinių bei liaudies instrumentų specialybės atlikėjais.

Dominykas Girčius fortepijonu skambinti pradėjo 8 metų. Savo pirmąsias pamokas taip pat gavo Šiaulių konservatorijos muzikos mokykloje, mokytojos ekspertės Laimutės Mameniškytės klasėje. Keturiolikos metų Dominykas jau koncertavo su Šiaulių kameriniu orkestru. Penkis kartus tapo laureatu respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Italijoje ir Prancūzijoje. 2012-2013 metais mokėsi F.Liszto aukštojoje mokykloje Weimare, prof. Balasz Szokolay klasėje pagal ERASMUS mainų programą. 2014 metais baigė bakalauro studijas ir šiuo metu LMTA studijuoja magistrantūrą prof. Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasėje.
Tad ne tik fortepijonui skirtus solo kūrinius, bet ir į įvairios ir netikėtos sudėties fortepijoninius ansamblius susibūrusios klaipėdietės ir šauliečiai skambins jums ir nustebins S. Rachmaninovo, F. Šopeno, I. Stravinskio, H. Dutileux, S. Prokofievo, G. Gershwin ir M. Schmitz atliekama muzika.

Programa:
1. S. Rachmaninov. Etude-tableaux op.39 nr.8, d-moll (atl. Dominykas Girčius)
2. H. Dutileux. Sonata, 1d. Allegro con moto (atl. Gaivilė Simaitytė)
3. S. Prokofiev. Sonata Nr.4, op.29, c-moll, 2d. Andante assai, 3d. Allegro con brio, ma non leggiere (atl. Jolanta Kundrotaitė)
4. F. Chopin. Etiude op.25 nr.7, cis-moll (atl. Akvilė Šileikaitė)
5. G. Gershwin. Cuban Overture (atl. Gaivilė Simaitytė ir Jolanta Kundrotaitė)
6. S. Rachmaninov. Barcarolle, Russian Theme, Romance, Scherzo iš 6 Morceaux op.11 (atl. Akvilė Šileikaitė ir Dominykas Girčius)
7. M. Schmitz. "Progression", "Power Six", "Romantic Song", "Weekend Rock" iš 17 mini Roko pjesių fortepijonui (atl. Gaivilė Simaitytė, Jolanta Kundrotaitė ir Akvilė Šileikaitė)
8. I. Stravinsky. "Rusų šokis" iš baleto "Petruška" (profesoriaus Kęstučio Grybausko transkripcija) (atl. Dominykas Girčius, Gaivilė Simaitytė, Jolanta Kundrotaitė ir Akvilė Šileikaitė)