Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

PAŽAISLIO MONTE PACIS VAKARAI SU TRIMIS TIKGRAIS

Viešoji įstaiga „Liudo Mikalausko koncertai“, bendradarbiaudama su Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos nacionaline Filharmonija ir Svetingumo kompleksu Monte Pacis, kviečia Jus į išskirtinį koncertų ciklą -  Pažaislio Monte Pacis vakarai!

Šiais metais, tradiciniu siekiančiame tapti cikle Jus sveikina trys scenos grandai:

Spalio 11 d. 17 val. prof. Eduardas Kaniava (pianistė Audronė Juozauskaitė), pakerės romantikos dvelksmu bei džentelmeniškumu scenoje. Laukia svajingas ir jaukus vakaras žvakių šviesoje ir įtraukiančios muzikos apsuptyje.

Lapkričio 15 d. 17 val. Jubiliejų švenčiantis prof. Virgilijus Noreika (pianistas Aleksandras Vizbaras), žada nepamirštamą vakarą su įsimintiniausiais visų laikų atlikėjo įkūnytais personažais.

Gruodžio 6 d. 17 val. prof. Vladimiras Prudnikovas (pianistė Nijolė Ralytė), pademonstruos ryškų charakterį ir savo sodriu balsu bei muzikalumu abejingu nepaliks nei vieno!

Muzikinių vakarų metu Jūsų laukia gražiausi vokalinės muzikos kūriniai iš solistų repertuaro, nuotaikingi pasakojimai bei prabangi restorano aplinka.

TRYS TIGRAI LAUKIA JŪSŲ! Svetingumo komplekse „Monte Pacis“, šalia Pažaislio vienuolyno, T. Masiulio g. 31, Kaunas.