Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Pasauliniai hitai, atliekami tikro simfoninio orkestro

Unikaliausias sezono koncertas

SYMPHO-SHOW pasauliniai hitai sugrįžta su nauja programa


Be pačių ryškiausių ir dinamiškiausių pop ir roko muzikos žvaigždžių, jau užkariavusių žiūrovų širdis, tokių kaip Madonna, Adele, Led Zeppelin, Joe Cocker, Nirvana, Metallica, AC/DC, kompozicijų, specialiai į šią programą bus įtraukti žymūs šlageriai apie meilę, kurių originalią interpretaciją pateiks sensaciją sukėlęs simfoninis orkestras, būtent: Scorpions, The Beatles, George Michael, Frank Sinatra, Whitney Houston, Depeche Mode, Sting ir daugelis kitų!

Dar visai neseniai simfoninis orkestras visiems kėlė asociacijas su klasika ir griežtomis žanro taisyklėmis. Tačiau dabar visi klasikinės ir originalios instrumentinės muzikos gerbėjai, pop ir roko žvaigždžių aistruoliai, visi, kam patinka ryškus šou, galės apsilankyti viename koncerte, kuris nepaliks nė vieno abejingo. Sympho-Show tai pasauliniai hitai, atliekami tikro simfoninio orkestro.

Jūsų laukia 30 profesionalių, energingų ir charizmatiškų orkestro muzikantų komanda, naujos originalios aranžuotės, ryškios vokalinės partijos, kokybiškas garsas, dinamiški šviesos ir specialūs efektai, jūra įspūdžių, uždegantys solo ir įdomūs siurprizai!
Pirkti bilietą