Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Pasaulinį pripažinimą pelnę Lietuvos atlikėjai Middsummer Vilnius!

Pasaulinį pripažinimą pelnę Lietuvos atlikėjai – festivalyje „Midsummer Vilnius“

Šią vasarą likusieji mieste neturėtų liūdėti – į sostinę atkeliauja festivalis „Midsummer Vilnius“. Specialiai šiam festivaliui į Lietuvą prikvietę muzikos legendą Joss Stone organizatoriai ir toliau vilioja įspūdingus šou garantuosiančiais vardais.
Alina Orlova, Lietuvos kamerinis orkestras su Modestu Pitrėnu, Merūnu Vitulskiu, Lilija Gubaidulina bei fortepijoninis Luko ir Petro Geniušų duetas – dalis atlikėjų, kurie žada nepakartojamus vidurvasario vakarus Lietuvos didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmų kieme, kur ir vyks festivalis „Midsummer Vilnius“.Alinos Orlovos Lietuvos klausytojams ilgai pristatinėti nereikia. Jos koncertų geografija apima ir mažų Lietuvos miestelių bibliotekas, ir garsiausius tarptautinius festivalius bei didžiąsias koncertų sales Prancūzijoje ar Rusijoje.

Unikalaus balso atlikėja iš Visagino vos pasirodžius jos debiutiniam albumui „Laukinis šuo dingo“ akimirksniu pelnė šalies melomanų simpatijas. Dešimties metų muzikinę karjerą skaičiuojanti Alina po ilgesnės pertraukos pernai išleido trečiąjį savo albumą „88¬“, kurį muzikos kritikas Kieronas Tyleris, rašantis „Billboard“, „Mojo“ ir kitiems svarbiausiems pasaulio muzikos leidiniams, įvardino kaip geriausią metų albumą.

Šie metai Alinai taip pat itin sėkmingi. Ji viename svarbiausių Europos muzikos talentų festivalių „Eurosonic“ surengė du anšlago sulaukusius pasirodymus ir sulaukė begalės pagyrų. Gegužę atlikėja keliaus į Didžiojoje Britanijoje vyksiantį festivalį „The Great Escape“, kur savo karjerą pradėjo tokios muzikos scenos žvaigždės kaip Adele, Bon Iver, „Mumford & Sons“ ir daugelis kitų.
Liepos 14 dieną festivalio „Midsummer Vilnius“ svečius Alina maloniai nustebins su specialia programa, kuri bus atskleista artimiausiu metu.Po žvaigždėmis skambančiomis gražiausiomis operų arijomis pasimėgauti festivalis kvies liepos 27 dieną. Čia koncertuos Lietuvos kamerinis orkestras, vadovaujamas vieno garsiausių ir profesionaliausių mūsų šalies dirigentų Modesto Pitrėno.

Žymiausias operų arijas atliks tenoras Merūnas Vitulskis, išgarsėjęs televizijos projekto „Kelias į žvaigždes“ dėka. Jis šiandien yra vienas populiariausių mūsų šalies operos dainininkų, koncertuojantis su žymiausias orkestrais visame pasaulyje. M. Vitulskis jau spėjo atlikti svarbius vaidmenis Prancūzijos Lilio operoje, šiuo metu dainininkas koncertuoja Austrijoje, kur legendinėje Giacomo Puccini operoje „Madam Butterfly“ atlieka B. F. Pinkertono partiją. Kartu su juo žymiausias arijas atliks ir televizijos projekto „Triumfo arka“ nugalėtoja, sopranas Lilija Gubaidulina.Specialiai festivaliui „Midsummer Vilnius“ pasirodymą rengia ir vienoje scenoje retai kartu pasirodantis muzikantų Luko ir Petro Geniušų duetas.
 
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Petras Geniušas sceną dalinosi su tokiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis kaip violončelininkas Mstislavas Rostropovičius, smuikininkas Yehudi Menuchinas, džiazo legenda Vladimiras Čekasinas ar Vladimiras Tarasovas. P. Geniušo atliekama muzika skambėjo žymiausiose pasaulio koncertų salėse: Sankt Peterburgo filharmonijos Didžiojoje salėje, Linkolno centro „Alice Tully“ ir „Avery Fisher“ salėse Niujorke, Tokijo „Geijitsu Geikijo“ ir Vienos „Musikverein“.
 
Tėvo pėdomis seka ir jo sūnus Lukas, skambinti fortepijonu pradėjęs penkerių, o šiandien galintis didžiuotis aukščiausiais pasiekimais visoje Lietuvos pianistų istorijoje. Valstybinėje Maskvos konservatorijoje studijuojantis atlikėjas ne tik nuolat rengia pasirodymus žymiausiose pasaulio koncertų salėse, tačiau ir skina laurus svarbiausiuose svarbiausiuose fortepijoninės muzikos konkursuose. 2010-aisiais XVI tarptautiniame Fryderyko Šopeno pianistų konkurse Lenkijoje atlikėjas pelnė sidabro medalį, o 2015-aisiais XV tarptautiniame Piotro Čaikovskio konkurse po trijų sudėtingų atrankos turų vertinimo komisija pianistui skyrė II vietą.
Šeimyninis Geniušų duetas Valdovų rūmų kieme pasirodymą surengs liepos 28 dieną ir iškilmingai užbaigs vidurvasario festivalį.
„Festivalis vilniečiams ir miesto svečiams pasiūlys tikrai įspūdingą, įvairialypę programą: lankytojų lauks ir spektakliai, ir koncertai, kurių metu skambės netikėtos tiek klasikinės, tiek populiariosios muzikos interpretacijos. Taigi kviečiame ir toliau sekti naujienas, nes festivalio dalyvių sąrašas pasipildys dar ne vienu garsiu vardu“, – sako V. Petreikis.

Festivalis miesto širdžiai „Midsummer Vilnius“ – tai liepos mėnesį prasidėsiantis renginių Valdovų rūmų kieme ciklas. Jo metu miestiečiai ir miesto svečiai bus kviečiami šiltus vasaros vakarus praleisti po žvaigždėtu dangumi, kur dvi savaites bus rengiami vienas už kitą geresni pasirodymai.

Tarp festivalio metu pasirodysiančių atlikėjų jau yra ir britų muzikos legenda Joss Stone, akordeono virtuozas Martynas Levickis, violončelių trio iš Latvijos „Melo – M“.

Bilietus į renginius galima įsigyti „Bilietų pasaulis“ kasose arba internetu www.bilietupasaulis.lt. Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ „Facebook“ paskyroje.