Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Paaiškėjo, kas apšildys Jaakko Eino Kalevi pasirodymą Vilniuje

Paaiškėjo, kas apšildys suomio Jaakko Eino Kalevi pasirodymą VilniujeJau šį trečiadienį kultūros bare „Kablys“ gyvą pasirodymą surengs suomių muzikos vunderkindas Jaakko Eino Kalevi. Ilgaplaukis širdžių daužytojas Jaakko Eino Kalevi ir jį atstovaujanti britų agentūra „Earth Agency“ nusprendė, kad jo pasirodymą Vilniuje „apšildys“ jaunų grupių konkurso „Garažas“ vieni favoritų grupė „Abudu“.

Scenos naujokai grupė „Abudu“ savo kūryboje derina elektroninės ir roko muzikos elementus. Jauniausiam grupės nariui ir vokalistui Domantui Starkauskui šiuo metu yra tik aštuonioliką metų. Praėjusią savaitę jaunų grupių konkurso „Garažas“ finale jo vedamas vaikinų penketas „Abudu“ pelnė garbingą trečiąją vietą ir sulaukė bene daugiausiai dėmesio.

Grupės „Abudu“ pasirodymo „Garaže“ įrašas:
https://www.youtube.com/watch?v=zM8UgVhaIpg

„Visada smagu, kada žinomi vardai ir užsienio atlikėjai suteikia sceną jaunesniems savo kolegoms. Turėjau galimybę įvertinti grupės „Abudu“ perspektyvą ir stebėti gyvą jų pasirodymą. Galiu drąsiai teigti, kad su lietuviška muzika ir tikrais atlikėjais viskas bus gerai. Turime drąsią, ambicingą ir turinčią ką pasakyti jaunąją kartą. Laikas ir nuoširdus darbas studijoje parodys, ko jie iš tikrųjų verti ir kokios jų galimybės. Pats Jaakko Eino Kalevi buvęs metalistas, todėl „Abudu“ gitaros ir nevaržomas rokas jam tikrai artimi. Laukia tikrai įdomus ir muzikalus trečiadienio vakaras“, - sakė koncertų agentūros „8 Days A Week” partneris Martynas Butkevičius.

Pirmieji du debiutiniai grupės „Abudu“ kūriniai „Įkvėpimas“ ir „Pavasaris“ buvo puikiai sutikti internete ir nusipelno viso įmanomo eterio Lietuvoje. Nors grupė „Abudu“ debiutavo tik praėjusių metų vasarą, bet jau spėjo „apšildyti“ grupės „Garbanotas Bosistas“ koncertų virtinę ir pristatyti keletą vaizdo klipų. „Garažas“ konkurse gerbėjų minią dešimtis kartų pasidauginusi grupė iškart peršoko kelias klases į priekį ir pelnė „būsimų geriausių“ vardą. Po konkurso finalo jiems komplimentus žarstė ne vienas muzikos profesionalas ir vyresni kolegos atlikėjai, kurie apie grupę „Abudu“ išgirdo pirmą kartą.

Grupės „Abudu“ kūrinys „Pavasaris“
https://www.youtube.com/watch?v=M0lxkUfMAYA

Gimtasis Šakių miestelis jau dabar gali jais didžiuotis. Įdomu tai, kad grupės kūryba - išskirtinai tik lietuvių kalba. Jaunatviškas maksimalizmas ir naivus perfekcionizmas gyvuose grupės „Abudu“ pasirodymuose vertas vienas kito. Panašu, kad jie seka jaunojo kolegos Beno Aleksandravičiaus arba tiesiog „ba.“ pramintu keliu. Bus įdomu sužinoti, kaip jų karjera ir muzikinė veikla klostysis toliau. Jiems pasiūlyta galimybė dalintis viena scena su Jaakko Eino Kalevi „Kablyje“ – dar vienas svarbus grupės „Abudu“ žingsnis į priekį.

„Air France“ oro linijos pradangino suomio bagažą

Vilniuje laukiamas Jaakko Eino Kalevi pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose išdėjo į šuns dienas „Air France“ oro linijas, kurios buvo pradanginusios jo bagažą ir elektronikos instrumentus.
Beveik savaitę suomis bei jį lydinti komanda viešėjo Meksikoje. Čia Jaakko Eino Kalevi laukė net keli pasirodymai – festivalio „Nrml“ scena ir specialus „Vans“ renginys, žymintis įspūdingą penkiasdešimties metų šio drabužių prekės ženklo istoriją. Jo pasirodymą „Nrml“ festivalyje internetu tiesiogiai transliavo populiari muzikos turinio platforma internete „Boiler Room“.

Jaakko Eino Kalevi - Chamber of Love (official video)
https://youtu.be/ojbKCURwVEE

Šeštadienį Jaakko Eino Kalevi svarstė apskritai atšaukti anksčiau suplanuotą turą po Baltijos šalis, nes be jau minėtos įrangos Jaakko Eino Kalevi negalėtų surengti pilnaverčio pasirodymo. Laimei, viskas baigėsi gerai ir pradangintas bagažas atsidūrė didžiausio suomių muzikos snobo rankose. Apie šią nemalonią situaciją pats atlikėjas pranešė ir būsimo koncerto Vilniuje dalyviams.

Vėliau paaiškėjo, kad „Air France“ oro linijos taip pat apgadino nuolat gyvuose pasirodymuose naudojamą Jaakko Eino Kalevi sintezatorių. Pats Jaakko Eino Kalevi šįryt patvirtino, kad pasirodymas Vilniuje įvyks ir nebėra jokių priežasčių jį nukelti ar atšaukti.

Išskirtinės išvaizdos ir unikalaus skambesio suomio Jaakko Eino Kalevi šią savaitę laukia įtemptas koncertų grafikas ir net keturi pasirodymai. Jau anksčiau buvo skelbta, kad šiame koncertų ture jis aplankys Gdanską, Vilnių, Rygą ir Taliną. Priminsime, kad Vilniuje Jaakko Eino Kalevi ir jį šiame koncertų ture lydintis būgnininkas planuoja švęsti svarbų jubiliejų ir prisiminti savo pirmąjį pasirodymą gyvai, kuris įvyko lygiai prieš dvidešimt metų.

Jaakko Eino Kalevi & Long-Sam: Plastic Bag
https://www.youtube.com/watch?v=axn6kqapQY4

Jaakko Eino Kalevi viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „8 Days A Week”, kuri jums jau atvežė Sohn, „Rhye“ ir Tricky. Šie organizatoriai šį pavasarį jus taip pat kviečia pamatyti J.Views pasaulinę premjerą menų fabrike „Loftas“ ir „Mercury“ prizo laimėtojo Benjamin Clementine pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje.