Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Paaiškėjo, kas apšildys Jaakko Eino Kalevi pasirodymą Vilniuje

Paaiškėjo, kas apšildys suomio Jaakko Eino Kalevi pasirodymą VilniujeJau šį trečiadienį kultūros bare „Kablys“ gyvą pasirodymą surengs suomių muzikos vunderkindas Jaakko Eino Kalevi. Ilgaplaukis širdžių daužytojas Jaakko Eino Kalevi ir jį atstovaujanti britų agentūra „Earth Agency“ nusprendė, kad jo pasirodymą Vilniuje „apšildys“ jaunų grupių konkurso „Garažas“ vieni favoritų grupė „Abudu“.

Scenos naujokai grupė „Abudu“ savo kūryboje derina elektroninės ir roko muzikos elementus. Jauniausiam grupės nariui ir vokalistui Domantui Starkauskui šiuo metu yra tik aštuonioliką metų. Praėjusią savaitę jaunų grupių konkurso „Garažas“ finale jo vedamas vaikinų penketas „Abudu“ pelnė garbingą trečiąją vietą ir sulaukė bene daugiausiai dėmesio.

Grupės „Abudu“ pasirodymo „Garaže“ įrašas:
https://www.youtube.com/watch?v=zM8UgVhaIpg

„Visada smagu, kada žinomi vardai ir užsienio atlikėjai suteikia sceną jaunesniems savo kolegoms. Turėjau galimybę įvertinti grupės „Abudu“ perspektyvą ir stebėti gyvą jų pasirodymą. Galiu drąsiai teigti, kad su lietuviška muzika ir tikrais atlikėjais viskas bus gerai. Turime drąsią, ambicingą ir turinčią ką pasakyti jaunąją kartą. Laikas ir nuoširdus darbas studijoje parodys, ko jie iš tikrųjų verti ir kokios jų galimybės. Pats Jaakko Eino Kalevi buvęs metalistas, todėl „Abudu“ gitaros ir nevaržomas rokas jam tikrai artimi. Laukia tikrai įdomus ir muzikalus trečiadienio vakaras“, - sakė koncertų agentūros „8 Days A Week” partneris Martynas Butkevičius.

Pirmieji du debiutiniai grupės „Abudu“ kūriniai „Įkvėpimas“ ir „Pavasaris“ buvo puikiai sutikti internete ir nusipelno viso įmanomo eterio Lietuvoje. Nors grupė „Abudu“ debiutavo tik praėjusių metų vasarą, bet jau spėjo „apšildyti“ grupės „Garbanotas Bosistas“ koncertų virtinę ir pristatyti keletą vaizdo klipų. „Garažas“ konkurse gerbėjų minią dešimtis kartų pasidauginusi grupė iškart peršoko kelias klases į priekį ir pelnė „būsimų geriausių“ vardą. Po konkurso finalo jiems komplimentus žarstė ne vienas muzikos profesionalas ir vyresni kolegos atlikėjai, kurie apie grupę „Abudu“ išgirdo pirmą kartą.

Grupės „Abudu“ kūrinys „Pavasaris“
https://www.youtube.com/watch?v=M0lxkUfMAYA

Gimtasis Šakių miestelis jau dabar gali jais didžiuotis. Įdomu tai, kad grupės kūryba - išskirtinai tik lietuvių kalba. Jaunatviškas maksimalizmas ir naivus perfekcionizmas gyvuose grupės „Abudu“ pasirodymuose vertas vienas kito. Panašu, kad jie seka jaunojo kolegos Beno Aleksandravičiaus arba tiesiog „ba.“ pramintu keliu. Bus įdomu sužinoti, kaip jų karjera ir muzikinė veikla klostysis toliau. Jiems pasiūlyta galimybė dalintis viena scena su Jaakko Eino Kalevi „Kablyje“ – dar vienas svarbus grupės „Abudu“ žingsnis į priekį.

„Air France“ oro linijos pradangino suomio bagažą

Vilniuje laukiamas Jaakko Eino Kalevi pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose išdėjo į šuns dienas „Air France“ oro linijas, kurios buvo pradanginusios jo bagažą ir elektronikos instrumentus.
Beveik savaitę suomis bei jį lydinti komanda viešėjo Meksikoje. Čia Jaakko Eino Kalevi laukė net keli pasirodymai – festivalio „Nrml“ scena ir specialus „Vans“ renginys, žymintis įspūdingą penkiasdešimties metų šio drabužių prekės ženklo istoriją. Jo pasirodymą „Nrml“ festivalyje internetu tiesiogiai transliavo populiari muzikos turinio platforma internete „Boiler Room“.

Jaakko Eino Kalevi - Chamber of Love (official video)
https://youtu.be/ojbKCURwVEE

Šeštadienį Jaakko Eino Kalevi svarstė apskritai atšaukti anksčiau suplanuotą turą po Baltijos šalis, nes be jau minėtos įrangos Jaakko Eino Kalevi negalėtų surengti pilnaverčio pasirodymo. Laimei, viskas baigėsi gerai ir pradangintas bagažas atsidūrė didžiausio suomių muzikos snobo rankose. Apie šią nemalonią situaciją pats atlikėjas pranešė ir būsimo koncerto Vilniuje dalyviams.

Vėliau paaiškėjo, kad „Air France“ oro linijos taip pat apgadino nuolat gyvuose pasirodymuose naudojamą Jaakko Eino Kalevi sintezatorių. Pats Jaakko Eino Kalevi šįryt patvirtino, kad pasirodymas Vilniuje įvyks ir nebėra jokių priežasčių jį nukelti ar atšaukti.

Išskirtinės išvaizdos ir unikalaus skambesio suomio Jaakko Eino Kalevi šią savaitę laukia įtemptas koncertų grafikas ir net keturi pasirodymai. Jau anksčiau buvo skelbta, kad šiame koncertų ture jis aplankys Gdanską, Vilnių, Rygą ir Taliną. Priminsime, kad Vilniuje Jaakko Eino Kalevi ir jį šiame koncertų ture lydintis būgnininkas planuoja švęsti svarbų jubiliejų ir prisiminti savo pirmąjį pasirodymą gyvai, kuris įvyko lygiai prieš dvidešimt metų.

Jaakko Eino Kalevi & Long-Sam: Plastic Bag
https://www.youtube.com/watch?v=axn6kqapQY4

Jaakko Eino Kalevi viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „8 Days A Week”, kuri jums jau atvežė Sohn, „Rhye“ ir Tricky. Šie organizatoriai šį pavasarį jus taip pat kviečia pamatyti J.Views pasaulinę premjerą menų fabrike „Loftas“ ir „Mercury“ prizo laimėtojo Benjamin Clementine pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje.