Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

ORIXO OPENING NIGHT | PATAX

Lapkričio 6 d. duris plačiai atvers gyvos muzikos klubas „ORIXO“.  Tai naujas pavadinimas ir vieta Kauno kultūros žemėlapyje, dedikuota gyvai ir kokybiškai muzikai. „Šaltuoju metų laiku „ORIXO“ taps muzikinio gyvenimo epicentru mieste.“ – kalbėjo vienas klubo steigėjų, saksofonininkas, klavišininkas, kompozitorius, daugelio projektų iniciatorius ir lyderis Liutauras Janušaitis.

Atidarymo vakarui, vienintelis ispanų PATAX koncertas Kaune. Šio projekto komanda sparčiai populiarėja ir jau yra laukiama Europos scenose.

Flamenco, funk ir afrocuban bei visa įmanoma džiazo patirtis jų muzikoje sulydoma į unikalią ir tik „Patax“ būdingą kalbą. Grupės lyderis, kaip reta, perkusininkas, Jorge Perez - JAV ir Ispanijos pilietis, giliai ir detaliai išmano Flamenco, Lotynų Amerikos muzikos šaknis, pasirodė Newporto, Monterėjaus džiazo festivaliuose, studijavo elitinėje Berklio muzikos koledžo tarptautinėje programoje. Šis atlikėjas neseniai išgarsėjo su šmaikščiu video klipu Youtube kanale sulaukęs daugiau nei 11 milijonų peržiūrų. Grupė taip pat yra išleidus Lotynų Amerikos ritmais prisodrintą, didelio susidomėjimo sulaukusį albumą, dedikuotą Michael Jackson kūrybai. „ORIXO“ atidarymo koncerte, be kviestinės vokalistės iš Portugalijos Alana Ferreira Da Silva, su grupe pasirodys ir Flamenco šokėja Lidon Patino.

RENGINIO DIENĄ BILIETAI BRANGS !!!