Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Operos Eugenijus Oneginas premjera! Kamerinės operos spektaklis

Ypatingas įvykis Vilniuje! Verkių dvaro sodyboje ypatingą pokylį rengia Eugenijus Oneginas! Į šį pokylį planuoja atvykti renginio šeimininko mylimoji Tatjana su savo vyru Greminu, gerasis bičiulis Lenskis, vis dar laikantis senas nuoskaudas Eugenijui, taip pat sutiko atvykti su savo vienintele meile Olia. Estetiką prižiūs pats Trikė, o pokylio tvarką garantuos Nania su Larina.

Skimbčiojant taurėms ir grojant specialiai šiam vakarui susibūrusiam orkestrui, svečiai galės gyvai išgirsti pokylio šeimininko ir jo svečių prisiminimus pagal specialiai jiems sukurtą P. Čaikovskio operinę muziką.

Pokylio metu svečiai bus vaišinami kava, arbata, šampanu, vynu ir užkandžiais – pagal kiekvieno poreikį! Eugenijus Oneginas žada jaukią popietę, puikią draugiją, o svarbiausia – nepamirštamos muzikos pliūpsnį.

 
Pokylio aprangos kodas: Vakarinė apranga / black tie.
Pokylio data: Gegužės 24 d.
Pokylio vieta: Verkių dvaro sodyba.
Pokylio prisiminimus sudarys 6 dalys po 20 min.
Prisiminimai bus pasakojami originalia rusų kalba.
Muziką prižiūrės dirigentas: Egidijus Miknius
Pasakojimų tvarką režisuos: Rūta Butkus


Prisiminimus pasakos: Jonas Sakalauskas (Oneginas), Dovilė Kazonaitė (Tatjana), Vaidas Bartušas (Trikė); Andrius Bartkus (Lenskis), Fausta Savickaitė (Nania), Joana Stanelytė (Olga), Inesa Linaburgytė (Larina), Liudas Norvaišas (Greminas).

Pokylio metu bus renkamos lėšos – svečiai kviečiami prisidėti prie jaunųjų operos solistų tolimesnės integracijos į Lietuvos operinę kultūrą.