Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Nepamirštamoji George Gershwin ir žaižaruojanti Astor Piazzolla muzika

Dainininko Jono Sakalausko kartu su jaunosios kartos akordeonistu, tarptautinių konkursų laureatu Augustinu Rakausku parengtoje koncertinėje programoje skambės George‘o Gershwino dainos iš operų, miuziklų ir kino filmų bei Astoro Piazzolla‘os kūriniai bandonijai, pritaikyti akordeonui.

Tai vakaras, kuriame susitiks Argentinos ir Amerikos skambesys, dviejų kompozitorių klasikų muzika. Instrumentiniai ir vokaliniai kūriniai sujungti į vientisą programą, o teatralizuotą muzikinę kompoziciją pripildys ir šokis, ir išskirtinė Šv. Kotrynos bažnyčios erdvė.

Akordeonistas Augustinas Rakauskas yra tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai koncertuojantis Lietuvoje ir užsienyje, nuolat stažuojasi pas akordeono meistrus iš visos Europos. Taip pat dalyvauja koncertinėse programose su Martynu Levickiu ir kitais žymiais akordeonistais.

Baritonas Jonas Sakalauskas jau ilgą laiką savo koncertinėse programose populiarina amerikietiškos Crooning dainavimo technikos ir frazavimo manierą, taip pat solisto repertuare – daugybė kūrinių iš amerikietiškų miuziklų. Šiame koncerte dainininkas dar labiau priartės prie autentiško Crooning stilistikos skambesio, mat kaip ir pirmieji Crooning muzikos atlikėjai – nenaudos mikrofono, derindamas operinę bel canto techniką, jazz frazuotę ir amerikietiškos muzikinės kultūros tradicijas. Be to, Crooning stiliaus atlikėjai pasižymėjo ne tik specifine dainavimo maniera, bet ir aktoriniu meistriškumu, artistiškumu – visa tai teatralizuotame koncerte leidžia įvairialypiškiau atskleisti dainininko pasakojamą istoriją.

Girmantė Vaitkutė – Lietuvos publikai puikiai pažįstama dainininkė, dalyvavusi daugybėje muzikinių projektų, „Auksinio balso“ dalyvė.

Eligijus Butkus – šokėjas-solistas, vienas pagrindinių Operos ir baleto teatro baleto artistų. Parengęs daugybę vaidmenų ne tik Operos teatro scenoje, bet taip pat bendradarbiaujantis su choreografe Andželika Cholina ir kt. Kartu su Jonu Sakalausku anksčiau buvo parengęs kamerinės muzikos ir šokio programą „Šokančios dainos“.