Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Nepamirštamoji George Gershwin ir žaižaruojanti Astor Piazzolla muzika

Dainininko Jono Sakalausko kartu su jaunosios kartos akordeonistu, tarptautinių konkursų laureatu Augustinu Rakausku parengtoje koncertinėje programoje skambės George‘o Gershwino dainos iš operų, miuziklų ir kino filmų bei Astoro Piazzolla‘os kūriniai bandonijai, pritaikyti akordeonui.

Tai vakaras, kuriame susitiks Argentinos ir Amerikos skambesys, dviejų kompozitorių klasikų muzika. Instrumentiniai ir vokaliniai kūriniai sujungti į vientisą programą, o teatralizuotą muzikinę kompoziciją pripildys ir šokis, ir išskirtinė Šv. Kotrynos bažnyčios erdvė.

Akordeonistas Augustinas Rakauskas yra tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai koncertuojantis Lietuvoje ir užsienyje, nuolat stažuojasi pas akordeono meistrus iš visos Europos. Taip pat dalyvauja koncertinėse programose su Martynu Levickiu ir kitais žymiais akordeonistais.

Baritonas Jonas Sakalauskas jau ilgą laiką savo koncertinėse programose populiarina amerikietiškos Crooning dainavimo technikos ir frazavimo manierą, taip pat solisto repertuare – daugybė kūrinių iš amerikietiškų miuziklų. Šiame koncerte dainininkas dar labiau priartės prie autentiško Crooning stilistikos skambesio, mat kaip ir pirmieji Crooning muzikos atlikėjai – nenaudos mikrofono, derindamas operinę bel canto techniką, jazz frazuotę ir amerikietiškos muzikinės kultūros tradicijas. Be to, Crooning stiliaus atlikėjai pasižymėjo ne tik specifine dainavimo maniera, bet ir aktoriniu meistriškumu, artistiškumu – visa tai teatralizuotame koncerte leidžia įvairialypiškiau atskleisti dainininko pasakojamą istoriją.

Girmantė Vaitkutė – Lietuvos publikai puikiai pažįstama dainininkė, dalyvavusi daugybėje muzikinių projektų, „Auksinio balso“ dalyvė.

Eligijus Butkus – šokėjas-solistas, vienas pagrindinių Operos ir baleto teatro baleto artistų. Parengęs daugybę vaidmenų ne tik Operos teatro scenoje, bet taip pat bendradarbiaujantis su choreografe Andželika Cholina ir kt. Kartu su Jonu Sakalausku anksčiau buvo parengęs kamerinės muzikos ir šokio programą „Šokančios dainos“.