Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Nepamirštamoji George Gershwin ir žaižaruojanti Astor Piazzolla muzika

Dainininko Jono Sakalausko kartu su jaunosios kartos akordeonistu, tarptautinių konkursų laureatu Augustinu Rakausku parengtoje koncertinėje programoje skambės George‘o Gershwino dainos iš operų, miuziklų ir kino filmų bei Astoro Piazzolla‘os kūriniai bandonijai, pritaikyti akordeonui.

Tai vakaras, kuriame susitiks Argentinos ir Amerikos skambesys, dviejų kompozitorių klasikų muzika. Instrumentiniai ir vokaliniai kūriniai sujungti į vientisą programą, o teatralizuotą muzikinę kompoziciją pripildys ir šokis, ir išskirtinė Šv. Kotrynos bažnyčios erdvė.

Akordeonistas Augustinas Rakauskas yra tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai koncertuojantis Lietuvoje ir užsienyje, nuolat stažuojasi pas akordeono meistrus iš visos Europos. Taip pat dalyvauja koncertinėse programose su Martynu Levickiu ir kitais žymiais akordeonistais.

Baritonas Jonas Sakalauskas jau ilgą laiką savo koncertinėse programose populiarina amerikietiškos Crooning dainavimo technikos ir frazavimo manierą, taip pat solisto repertuare – daugybė kūrinių iš amerikietiškų miuziklų. Šiame koncerte dainininkas dar labiau priartės prie autentiško Crooning stilistikos skambesio, mat kaip ir pirmieji Crooning muzikos atlikėjai – nenaudos mikrofono, derindamas operinę bel canto techniką, jazz frazuotę ir amerikietiškos muzikinės kultūros tradicijas. Be to, Crooning stiliaus atlikėjai pasižymėjo ne tik specifine dainavimo maniera, bet ir aktoriniu meistriškumu, artistiškumu – visa tai teatralizuotame koncerte leidžia įvairialypiškiau atskleisti dainininko pasakojamą istoriją.

Girmantė Vaitkutė – Lietuvos publikai puikiai pažįstama dainininkė, dalyvavusi daugybėje muzikinių projektų, „Auksinio balso“ dalyvė.

Eligijus Butkus – šokėjas-solistas, vienas pagrindinių Operos ir baleto teatro baleto artistų. Parengęs daugybę vaidmenų ne tik Operos teatro scenoje, bet taip pat bendradarbiaujantis su choreografe Andželika Cholina ir kt. Kartu su Jonu Sakalausku anksčiau buvo parengęs kamerinės muzikos ir šokio programą „Šokančios dainos“.