Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Neda & Vytauto Labučio kvartetas

Lyg ilgai laukti pavasario pranašai mūsų džiazo klube „Slėnyje“ kovo 7 dieną pasirodo publikos numylėtiniai Neda & Vytauto Labučio kvartetas. Tai ištikimi, tikri ir dideli Galvės Jazz fiestos draugai, be kurių fiesta visai ne fiesta. Vieni kitų nuo praėjusios vasaros labai išsiilgome ir labai džiaugiamės būsimu susitikimu. Pasitinkant pavasarį, Moterų dieną, lyg nesibaigiančią šventę gauname didelę dovaną – Nedos & Vytauto Labučio kvarteto koncertą.

Vytauto Labučio džiazo kvartetas yra V. Labučio ir Nedos tandemo bendraamžis: susibūrė 1990 metais ir nuo tol yra išleidęs du originalių kompozicijų albumus („Flamenco Vilnensis“, „Layers“) bei apkeliavęs su koncertiniais turais didelę dalį Europos. Kolektyvo sudėtis – kintanti, jame yra groję ir Lietuvos džiazo scenos veteranai, ir naujokai.

Neda Malūnavičiūtė – gyvas ugnikalnis, pirmoji lietuviškojo džiazo ledi, balso ir fleitos tornadas – tokiais epitetais buvo lydimi karšti aplodismentai Nedai, kai ji 2012 metais gavo garbingiausią Lietuvos džiazo apdovanojimą – Birštono džiazo festivalio laureato statulėlę. Jos universalus balsas yra nušvietęs bene kiekvieną muzikinį žanrą, įžengęs į radijo eterį ir televizijos ekraną, masinių renginių scenas ir festivalius. Ji dainuoja pop, bliuzą ir yra mylima publikos dainuojamosios poezijos puoselėtoja. Tačiau pirmoji ir tikroji Nedos meilė – džiazas, kuriame ji gali visiškai atskleisti milžinišką savo balso diapazoną ir jėgą, unikalią scat improvizacijos techniką, virtuozišką grojimą fleita ir aibę kitų ypatingų savybių.