Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Naujametinis skrydis ''NM 2015 New York – Vilnius''

Vintažinė atmosfera, variklių ūžesys, besišypsantys stiuardesių veidai ir kelioniniai lagaminai? Taip! Vienam šventiniam vakarui muzikinis teatras „New York“ virsta šurmuliuojančiu vintažiniu oro uostu! Būtent čia laukiami visi, kurie nori patirti skrydžio džiaugsmą ir pasitikti 2015 su gyva muzika, užvedančiais profesionalių šokėjų pasirodymais ir dvidešimtųjų metų dvasia.

Kas laukia mūsų keleivių? Šventinis stalas, jauki atmosfera ir naujametinis šampanas – tai tik pradžia. Vakaro metu bus gyvai atliekamos užvedančios ir laiko patikrintos grupės Hiperbolė dainos, profesionalūs šokėjai džiugins pašėlusiais Lindy Hop pasirodymais, ant parketo pakvies nuotaikingos šokių pamokos. Be abejonės stebinsime savo keleivius įdomiais žaidimais ir smagiais prizais! Šventinio skrydžio nuotaika rūpinsis profesionali šokėja, stiuardesė ir Šokių Akademijos mokytoja charizmatiškoji Elena Leonova.

Sukate galvas, kaip pasipuošti? Tinka viskas, kas kvėpuoja retro dvasia: moterims retro šukuosena su žaismingu akcentu – plunksna, ilgi karoliai, boa, blizgantys aksesuarai, o vyrai gali pasieškoti liemenių, petnešų, varlyčių, elegantiškų kostiumų, skrybelių. Gražiausiai pasipuošę keleiviai bus apdovanoti išskirtiniu dėmesiu ir dovanomis!

Naujieji metai New York muzikiniame teatre tai:
• Hiperbolė tribute: gyvo garso koncertas
• Profesionalūs šokėjai ir nuotaikingi Lindy Hop pasirodymai
• Smagios šokių pamokos
• Linksmi žaidimai ir prizai
• Gausus šventinis stalas ir naujametinis šampanas
• DJ iki pat paryčių
• Vakaro vedėja - Elena Leonova

Naujieji Metai New York muzikiniame teatre – jūsų pirmos klasės bilietas į 2015 metus!

Kylame gruodžio 31 d. 21:00. Iki pasimatymo!

P.S. Kankina skrydžio baimė? “NM 2015 New York – Vilnius” - puiki proga jos atsikratyti! Juk vakaro vedėja – profesionali stiuardesė, praleidusi ore ne vieną valandą!