Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Naujametinis skrydis ''NM 2015 New York – Vilnius''

Vintažinė atmosfera, variklių ūžesys, besišypsantys stiuardesių veidai ir kelioniniai lagaminai? Taip! Vienam šventiniam vakarui muzikinis teatras „New York“ virsta šurmuliuojančiu vintažiniu oro uostu! Būtent čia laukiami visi, kurie nori patirti skrydžio džiaugsmą ir pasitikti 2015 su gyva muzika, užvedančiais profesionalių šokėjų pasirodymais ir dvidešimtųjų metų dvasia.

Kas laukia mūsų keleivių? Šventinis stalas, jauki atmosfera ir naujametinis šampanas – tai tik pradžia. Vakaro metu bus gyvai atliekamos užvedančios ir laiko patikrintos grupės Hiperbolė dainos, profesionalūs šokėjai džiugins pašėlusiais Lindy Hop pasirodymais, ant parketo pakvies nuotaikingos šokių pamokos. Be abejonės stebinsime savo keleivius įdomiais žaidimais ir smagiais prizais! Šventinio skrydžio nuotaika rūpinsis profesionali šokėja, stiuardesė ir Šokių Akademijos mokytoja charizmatiškoji Elena Leonova.

Sukate galvas, kaip pasipuošti? Tinka viskas, kas kvėpuoja retro dvasia: moterims retro šukuosena su žaismingu akcentu – plunksna, ilgi karoliai, boa, blizgantys aksesuarai, o vyrai gali pasieškoti liemenių, petnešų, varlyčių, elegantiškų kostiumų, skrybelių. Gražiausiai pasipuošę keleiviai bus apdovanoti išskirtiniu dėmesiu ir dovanomis!

Naujieji metai New York muzikiniame teatre tai:
• Hiperbolė tribute: gyvo garso koncertas
• Profesionalūs šokėjai ir nuotaikingi Lindy Hop pasirodymai
• Smagios šokių pamokos
• Linksmi žaidimai ir prizai
• Gausus šventinis stalas ir naujametinis šampanas
• DJ iki pat paryčių
• Vakaro vedėja - Elena Leonova

Naujieji Metai New York muzikiniame teatre – jūsų pirmos klasės bilietas į 2015 metus!

Kylame gruodžio 31 d. 21:00. Iki pasimatymo!

P.S. Kankina skrydžio baimė? “NM 2015 New York – Vilnius” - puiki proga jos atsikratyti! Juk vakaro vedėja – profesionali stiuardesė, praleidusi ore ne vieną valandą!