Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„The XX“ gerbėjams Kalėdos prasidėjo anksčiau!

Šiandien „The XX“ gerbėjus pasiekė puikios naujienos – grupės atstovai sutiko į vienintelį „The XX“ koncertą mūsų šalyje parduoti papildomus 25 bilietus.

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Naujametinis siautulys ''DISCO NewYork''

Disco šokių ritmu keliaukime į geresnius ir linksmesnius 2016 metus!

Žėrintį gruodžio 31 d. vakarą Muzikiniame teatre „NewYork“ vyks DISCO Naujametinė šventė! Naujuosius 2016 metus sutikime spindintys, spalvingi, žavingi ir su šypseną veide, pamirškime rūpesčius, darbus ir įtemtą gyvenimo ritmą. Ryškiausia, energingiausia Disco laikotarpio dvasia užburs ir įtrauks į naujametinį siautulį, energijos pliūpsnis ir puikios emocijos garantuotos!

Muzikinė programa
DISCO vakarėlio svečiai galės mėgautis country, blues, rock'n roll gyva muzika, kuri įtrauks į nevaržomą šokių laisvę, grojant grupei „Crazy Crow“. Linksmybes ir puikią nuotaiką kurs moterų trupė „Iko Iko“ bei vyrų ansamblis „Black or White“. Paruošta muzikinė programa tinkama įvairaus amžiaus žmonėms, neleis nuobodžiauti nei 18-mečiui, nei 60-mečiui. Disco vakarėlyje šokti išmoksta visi, o energija trykšta per kraštus. Tad linksminsimės iki ryto kartu su DJ Fidel.

Vakaro vedėjai
Profesionalūs ir smagūs naujamečio siautulio vedėjai „Dvyniai“, nuotaikingas ir šmaikštus vakaro duetas padės išsirinkti DISCO Karalių ir Karalienę, suorganizuos Talentų šou 2016 ir Super aukcioną pasitinkant Naujuosius, stebins improvizacijomis ir netikėtumais.

Vakarėlio apranga
Disko laikotarpio dvasia priklausys tik nuo jūsų, mielieji svečiai! Nevaržykite savęs derindami aprangos – disco stilius tuo ir žavus! Blizgėkite, žėrėkite, stebinkite įvairiausiomis spalvomis ir aksesuarais. Kliošinės kelnės, blizgučiai, ryškios spalvos, masyvūs akiniai, perukai, pūstos ar „prilaižytos“ šukuosenos – svarbiausia čia yra jūsų kūrybiškumas. Įsijauskite į 80-uosius, pajuskite Disco laisvę, o kas svarbiausia -  nepamirškite puikios nuotaikos!

Gėrimai ir vaišės
Pasitiksime Jus spalvingais kokteiliais ir gausiu, kaip visada, vaišių stalu. Vakaro metu galėsite mėgautis „New York“ virtuvės šefų paruošta naujametine vakariene.

Naujametinės šventės programos pradžia 21 val., o svečiai sutinkami nuo 20 val.

Iki susitikimo pašėlusiame Naujų 2016 metų sutikime!