Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Naujametinis siautulys ''DISCO NewYork''

Disco šokių ritmu keliaukime į geresnius ir linksmesnius 2016 metus!

Žėrintį gruodžio 31 d. vakarą Muzikiniame teatre „NewYork“ vyks DISCO Naujametinė šventė! Naujuosius 2016 metus sutikime spindintys, spalvingi, žavingi ir su šypseną veide, pamirškime rūpesčius, darbus ir įtemtą gyvenimo ritmą. Ryškiausia, energingiausia Disco laikotarpio dvasia užburs ir įtrauks į naujametinį siautulį, energijos pliūpsnis ir puikios emocijos garantuotos!

Muzikinė programa
DISCO vakarėlio svečiai galės mėgautis country, blues, rock'n roll gyva muzika, kuri įtrauks į nevaržomą šokių laisvę, grojant grupei „Crazy Crow“. Linksmybes ir puikią nuotaiką kurs moterų trupė „Iko Iko“ bei vyrų ansamblis „Black or White“. Paruošta muzikinė programa tinkama įvairaus amžiaus žmonėms, neleis nuobodžiauti nei 18-mečiui, nei 60-mečiui. Disco vakarėlyje šokti išmoksta visi, o energija trykšta per kraštus. Tad linksminsimės iki ryto kartu su DJ Fidel.

Vakaro vedėjai
Profesionalūs ir smagūs naujamečio siautulio vedėjai „Dvyniai“, nuotaikingas ir šmaikštus vakaro duetas padės išsirinkti DISCO Karalių ir Karalienę, suorganizuos Talentų šou 2016 ir Super aukcioną pasitinkant Naujuosius, stebins improvizacijomis ir netikėtumais.

Vakarėlio apranga
Disko laikotarpio dvasia priklausys tik nuo jūsų, mielieji svečiai! Nevaržykite savęs derindami aprangos – disco stilius tuo ir žavus! Blizgėkite, žėrėkite, stebinkite įvairiausiomis spalvomis ir aksesuarais. Kliošinės kelnės, blizgučiai, ryškios spalvos, masyvūs akiniai, perukai, pūstos ar „prilaižytos“ šukuosenos – svarbiausia čia yra jūsų kūrybiškumas. Įsijauskite į 80-uosius, pajuskite Disco laisvę, o kas svarbiausia -  nepamirškite puikios nuotaikos!

Gėrimai ir vaišės
Pasitiksime Jus spalvingais kokteiliais ir gausiu, kaip visada, vaišių stalu. Vakaro metu galėsite mėgautis „New York“ virtuvės šefų paruošta naujametine vakariene.

Naujametinės šventės programos pradžia 21 val., o svečiai sutinkami nuo 20 val.

Iki susitikimo pašėlusiame Naujų 2016 metų sutikime!