Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

NAUJAMETINIAI ATVIRAVIMAI

Populiariausi pastarojo dešimtmečio Lietuvos keliautojai kviečia į susitikimą likus vos dienai iki metų pabaigos. Dešimtis tūkstančių kilometrų įveikę pačiais įvairiausiais žemynų keliais, vairuodami toli gražu ne pirmos jaunystės automobilius, vyrai turi sukaupę daugybę nuostabių istorijų, kuriomis dega pasidalinti. Ir net po didžiulės sėkmės susilaukusių jų televizijos serijų, parašytų knygų ar net vaidmenų kino filme, jie turi ką papasakoti ir kuo nustebinti. Dar ir dar. Pačios netikėčiausios situacijos, komiški nutikimai ir stebuklingos istorijos - pajusite pašėlusių nuotykių dvasią.  Todėl šis šventinis, jaukus, nuotaikingas ir nepakartojamas vakaras taps tikra dovana visiems šio dueto gerbėjams.

O kadangi šis pasimatymas vyks šventiniu laikotarpiu – Marčius ir Vytaras atsineš ir visa maišą dovanų, kurias mielai dalins atėjusiems.