Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Naujametės ''Lito palydos'' su valstybiniu dainų ir šokių ansambliu ''LIETUVA''

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ kartu su humoriste Violeta Mičiuliene vilniečius ir miesto svečius kviečia į trankias metų palydėtuves ir humoristinį atsisveikinimą su Lietuvos nacionaline valiuta Litu.

„Šiame permainingame laikotarpyje norisi alsuoti optimizmu ir nuo kalno stačia galva šokant žemyn sakyti „skrendam“, o ne „krentam,“ - sako humoristė V. Mičiulienė. „Todėl senuosius nusprendėme palydėti į viską žvelgiant su šypsena. Kažką praradę, visuomet kažką atrandame, nes vienas praradimas prilygsta dešimčiai atradimų. Svarbu tikėti ir matyti šviesą tunelio gale, net jeigu ji sklinda nuo švieslentės, ant kurios parašyta „Išėjimo nėra“, - dalinasi mintimis populiari Lietuvos humoristė.

Paskutinę šių metų dieną ansamblio „Lietuva“ gerbėjų laukia netradicinė – humoristinė programa, kurioje žiūrovai išvys kiek kitokį – šaržuotą ansamblio veidą. Populiariausios melodijos, smagiausios ansamblio dainos ir šokiai, autentiški margaspalviai kostiumai nuskaidrins savo gaivališka energija tiek jauną, tiek seną. O kad juoko ir geros nuotaikos pakaktų visiems ateinantiems metams, humoristė Violeta Mičiulienė žada žiūrovams pateikti ne vieną staigmeną. Na ir žinoma, kokios gi Naujųjų išvakarės be žymiosios „Užstalės dainos“ iš operos „Traviata“? Tad laukiami visi, kurie Naujuosius nori pasitikti nusiprausę juoko ašaromis ir įkvėpti neblėstančia ansamblio „Lietuva“ dvasia. 

Naujametis koncertas vyks gruodžio 31 d. ,18 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Didžiojoje salėje (Konstitucijos pr. 25, Vilnius).