Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Naujametės ''Lito palydos'' su valstybiniu dainų ir šokių ansambliu ''LIETUVA''

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ kartu su humoriste Violeta Mičiuliene vilniečius ir miesto svečius kviečia į trankias metų palydėtuves ir humoristinį atsisveikinimą su Lietuvos nacionaline valiuta Litu.

„Šiame permainingame laikotarpyje norisi alsuoti optimizmu ir nuo kalno stačia galva šokant žemyn sakyti „skrendam“, o ne „krentam,“ - sako humoristė V. Mičiulienė. „Todėl senuosius nusprendėme palydėti į viską žvelgiant su šypsena. Kažką praradę, visuomet kažką atrandame, nes vienas praradimas prilygsta dešimčiai atradimų. Svarbu tikėti ir matyti šviesą tunelio gale, net jeigu ji sklinda nuo švieslentės, ant kurios parašyta „Išėjimo nėra“, - dalinasi mintimis populiari Lietuvos humoristė.

Paskutinę šių metų dieną ansamblio „Lietuva“ gerbėjų laukia netradicinė – humoristinė programa, kurioje žiūrovai išvys kiek kitokį – šaržuotą ansamblio veidą. Populiariausios melodijos, smagiausios ansamblio dainos ir šokiai, autentiški margaspalviai kostiumai nuskaidrins savo gaivališka energija tiek jauną, tiek seną. O kad juoko ir geros nuotaikos pakaktų visiems ateinantiems metams, humoristė Violeta Mičiulienė žada žiūrovams pateikti ne vieną staigmeną. Na ir žinoma, kokios gi Naujųjų išvakarės be žymiosios „Užstalės dainos“ iš operos „Traviata“? Tad laukiami visi, kurie Naujuosius nori pasitikti nusiprausę juoko ašaromis ir įkvėpti neblėstančia ansamblio „Lietuva“ dvasia. 

Naujametis koncertas vyks gruodžio 31 d. ,18 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Didžiojoje salėje (Konstitucijos pr. 25, Vilnius).