Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Naujametės ''Lito palydos'' su valstybiniu dainų ir šokių ansambliu ''LIETUVA''

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ kartu su humoriste Violeta Mičiuliene vilniečius ir miesto svečius kviečia į trankias metų palydėtuves ir humoristinį atsisveikinimą su Lietuvos nacionaline valiuta Litu.

„Šiame permainingame laikotarpyje norisi alsuoti optimizmu ir nuo kalno stačia galva šokant žemyn sakyti „skrendam“, o ne „krentam,“ - sako humoristė V. Mičiulienė. „Todėl senuosius nusprendėme palydėti į viską žvelgiant su šypsena. Kažką praradę, visuomet kažką atrandame, nes vienas praradimas prilygsta dešimčiai atradimų. Svarbu tikėti ir matyti šviesą tunelio gale, net jeigu ji sklinda nuo švieslentės, ant kurios parašyta „Išėjimo nėra“, - dalinasi mintimis populiari Lietuvos humoristė.

Paskutinę šių metų dieną ansamblio „Lietuva“ gerbėjų laukia netradicinė – humoristinė programa, kurioje žiūrovai išvys kiek kitokį – šaržuotą ansamblio veidą. Populiariausios melodijos, smagiausios ansamblio dainos ir šokiai, autentiški margaspalviai kostiumai nuskaidrins savo gaivališka energija tiek jauną, tiek seną. O kad juoko ir geros nuotaikos pakaktų visiems ateinantiems metams, humoristė Violeta Mičiulienė žada žiūrovams pateikti ne vieną staigmeną. Na ir žinoma, kokios gi Naujųjų išvakarės be žymiosios „Užstalės dainos“ iš operos „Traviata“? Tad laukiami visi, kurie Naujuosius nori pasitikti nusiprausę juoko ašaromis ir įkvėpti neblėstančia ansamblio „Lietuva“ dvasia. 

Naujametis koncertas vyks gruodžio 31 d. ,18 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Didžiojoje salėje (Konstitucijos pr. 25, Vilnius).