Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

''Muzikuojantis keltas'' jau nebeįsivaizduojamas be dainuojamosios poezijos klasiko K. Smorigino

Jau šį šeštadienį, 20.30 val., startuos jubiliejinis, dešimtasis, festivalis  "Muzikuojantis keltas", kuris ir šiemet padovanos puokštę romantikos, humoro, šėlsmo ir jaukių vakarų.
 
Žinia, "Muzikuojantis keltas" nebeįsivaizduojamas be šio dainuojamosios poezijos klasiko K. Smorigino. Jis nuo pirmojo reiso tapo neatsiejama festivalio dalimi.
 
Atlikėjas prasitarė,jog festivalio scenai ištikimybę prisiekęs dėl pačios "Muzikuojančio kelto" idėjos. "Žmonėms ne problema keltu ar kokiu laivuku pasiplaukioti, tačiau kur jei ne "Muzikuojančiame kelte" galima tai daryti skambant gyvo garso koncertams?" - klausė atlikėjas.
 
Jis neslėpė esąs labai laimingas, jog yra kasmet kviečiamas tapt festivalio dalimi, ypač šiemet, kai "Muzikuojantis keltas" švenčia savo dešimtmetį.
 
"Šio regiono žmonės yra gana žingeidūs mano žanrui. Čia aš turiu savo klausytoją, kuris laikui bėgant man kelia vis naujus reikalavimus. Tai mane visuomet verčia pasitempti. Jei to nedaryčiau, nebūčiau tiek pasiekęs kine, teatre, muzikinėje scenoje", - dėstė jis.
 
Šįsyk kūrėjas pristatys autorinių dainų ciklą "Klouno dainos". Šioje K. Smorigino programoje, kuri "Muzikuojančiame kelte" nuskambės birželio 25 d., derės gražiausios maestro dainos, aranžuotos pirmą kartą fesitvalio scenoje kartu su atlikėju pasirodysiančio kompozitoriaus Audriaus Balsio.
 
"Jubiliejiniam "Muzikuojančiam keltui" nusprendėme šiek tiek pakeisti grupės sąstatą. Šį kartą klavišiniais gros kompozitorius A. Balsys, taip pat paįvairinsime ir savo programą", - patikino K. Smoriginas.
 
Programoje vyraus dainuojančiam aktoriui didelę įtaką padariusių asmenybių kūryba. Čia skambės Bulato Okudžavos, Vladimiro Vysockio ir Romo Lileikio dainos. Sykiu klausytojai išgirs dainas, kurios buvo sukurtos pagal K. Smorigino vaidmenis. Dainos buvo parašytos remiantis poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstais.