Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Muzikuojantis keltas'' jau nebeįsivaizduojamas be dainuojamosios poezijos klasiko K. Smorigino

Jau šį šeštadienį, 20.30 val., startuos jubiliejinis, dešimtasis, festivalis  "Muzikuojantis keltas", kuris ir šiemet padovanos puokštę romantikos, humoro, šėlsmo ir jaukių vakarų.
 
Žinia, "Muzikuojantis keltas" nebeįsivaizduojamas be šio dainuojamosios poezijos klasiko K. Smorigino. Jis nuo pirmojo reiso tapo neatsiejama festivalio dalimi.
 
Atlikėjas prasitarė,jog festivalio scenai ištikimybę prisiekęs dėl pačios "Muzikuojančio kelto" idėjos. "Žmonėms ne problema keltu ar kokiu laivuku pasiplaukioti, tačiau kur jei ne "Muzikuojančiame kelte" galima tai daryti skambant gyvo garso koncertams?" - klausė atlikėjas.
 
Jis neslėpė esąs labai laimingas, jog yra kasmet kviečiamas tapt festivalio dalimi, ypač šiemet, kai "Muzikuojantis keltas" švenčia savo dešimtmetį.
 
"Šio regiono žmonės yra gana žingeidūs mano žanrui. Čia aš turiu savo klausytoją, kuris laikui bėgant man kelia vis naujus reikalavimus. Tai mane visuomet verčia pasitempti. Jei to nedaryčiau, nebūčiau tiek pasiekęs kine, teatre, muzikinėje scenoje", - dėstė jis.
 
Šįsyk kūrėjas pristatys autorinių dainų ciklą "Klouno dainos". Šioje K. Smorigino programoje, kuri "Muzikuojančiame kelte" nuskambės birželio 25 d., derės gražiausios maestro dainos, aranžuotos pirmą kartą fesitvalio scenoje kartu su atlikėju pasirodysiančio kompozitoriaus Audriaus Balsio.
 
"Jubiliejiniam "Muzikuojančiam keltui" nusprendėme šiek tiek pakeisti grupės sąstatą. Šį kartą klavišiniais gros kompozitorius A. Balsys, taip pat paįvairinsime ir savo programą", - patikino K. Smoriginas.
 
Programoje vyraus dainuojančiam aktoriui didelę įtaką padariusių asmenybių kūryba. Čia skambės Bulato Okudžavos, Vladimiro Vysockio ir Romo Lileikio dainos. Sykiu klausytojai išgirs dainas, kurios buvo sukurtos pagal K. Smorigino vaidmenis. Dainos buvo parašytos remiantis poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstais.