Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

''Muzikuojantis keltas'' jau nebeįsivaizduojamas be dainuojamosios poezijos klasiko K. Smorigino

Jau šį šeštadienį, 20.30 val., startuos jubiliejinis, dešimtasis, festivalis  "Muzikuojantis keltas", kuris ir šiemet padovanos puokštę romantikos, humoro, šėlsmo ir jaukių vakarų.
 
Žinia, "Muzikuojantis keltas" nebeįsivaizduojamas be šio dainuojamosios poezijos klasiko K. Smorigino. Jis nuo pirmojo reiso tapo neatsiejama festivalio dalimi.
 
Atlikėjas prasitarė,jog festivalio scenai ištikimybę prisiekęs dėl pačios "Muzikuojančio kelto" idėjos. "Žmonėms ne problema keltu ar kokiu laivuku pasiplaukioti, tačiau kur jei ne "Muzikuojančiame kelte" galima tai daryti skambant gyvo garso koncertams?" - klausė atlikėjas.
 
Jis neslėpė esąs labai laimingas, jog yra kasmet kviečiamas tapt festivalio dalimi, ypač šiemet, kai "Muzikuojantis keltas" švenčia savo dešimtmetį.
 
"Šio regiono žmonės yra gana žingeidūs mano žanrui. Čia aš turiu savo klausytoją, kuris laikui bėgant man kelia vis naujus reikalavimus. Tai mane visuomet verčia pasitempti. Jei to nedaryčiau, nebūčiau tiek pasiekęs kine, teatre, muzikinėje scenoje", - dėstė jis.
 
Šįsyk kūrėjas pristatys autorinių dainų ciklą "Klouno dainos". Šioje K. Smorigino programoje, kuri "Muzikuojančiame kelte" nuskambės birželio 25 d., derės gražiausios maestro dainos, aranžuotos pirmą kartą fesitvalio scenoje kartu su atlikėju pasirodysiančio kompozitoriaus Audriaus Balsio.
 
"Jubiliejiniam "Muzikuojančiam keltui" nusprendėme šiek tiek pakeisti grupės sąstatą. Šį kartą klavišiniais gros kompozitorius A. Balsys, taip pat paįvairinsime ir savo programą", - patikino K. Smoriginas.
 
Programoje vyraus dainuojančiam aktoriui didelę įtaką padariusių asmenybių kūryba. Čia skambės Bulato Okudžavos, Vladimiro Vysockio ir Romo Lileikio dainos. Sykiu klausytojai išgirs dainas, kurios buvo sukurtos pagal K. Smorigino vaidmenis. Dainos buvo parašytos remiantis poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstais.