Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Muzikuojančiame kelte'' - visų laikų geriausieji

"Visų laikų geriausia" - šiuo šūkiu vedama šiemet uostamiestyje ūš Jūros šventė. Tad jau neatsiejamos šventės programos dalies - festivalio "Muzikuojantis keltas" organizatoriai nusprendė šįkart visus klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesti į atlikėjų bei kūrėjų, kuriuos drąsiai būtų galima vadinti visų laikų geriausiais, koncertus. Jūros šventės metu "Muzikuojantis keltas" iš viso leisis į du neužmirštamus reisus. Liepos 25-ąją, penktadienį, Kuršių mariose suskambės auksiniai "Hiperbolės" hitai, o štai šeštadienį, liepos 26-ąją, sulaukus galybės festivalio žiūrovų prašymų, į "Muzikuojantį keltą" vėl sugrįš aistringieji čigonai "Sare Roma".

Auksiniai hitai
"Vasara", "Pamiršk mane", "Ieškosiu tavęs", ar "Fėja" - tai tik dalis visų laikų geriausių legendinės grupės "Hiperbolė" hitų, kuriuos penktadienį "Muzikuojančio kelto" keleiviams dovanos jų autorius, vokalistas ir gitaristas Igoris Berinas su savo roko grupe. Su savo ir jaunesne kartomis vėl pasidalinti daugelio širdis užkariavusiais hitais I. Berinas nusprendė po daugiau nei dešimtmetį trukusios pauzės. O nuo 1978 metų "Hiperbolės" kūrybinę ugnį energingai kurstęs ir per 50 įsimintinų kūrinių po šios grupės vėliava gerbėjams padovanojęs I. Berinas į sceną sugrįžo su broliais Irmantu ir Gertautu Čepaičiais. Neabejotinai tiek senieji "Hiperbolės" šlageriai, tiek ir nauja pastaraisiais metais I. Berino sukurtų dainų puokštė privers visus "Muzikuojančio kelto" keleivius įsitraukti į siautulingus šokius, kurių nepajėgs atvėsinti net gaivūs marių vėjai.

Čigoniškos aistros
Dar audringesnių šokių "Muzikuojančio kelto" denyje būsią šeštadienį, kai čia susirinkusiems žiūrovams visų laikų geriausia Lietuvos romų šou grupė "Sare Roma" dovanos čigoniškų aistrų vakarą. "Sare Roma" temperamentingos meninės programos ir idėjos skoningai perteikia ugningą bei laisvės pojūčiu užburiančią romų dvasią. Iš prigimties romai apdovanoti gera klausa, o jų muzika kupina laukinių melodijų, aistros ir gyvenimo džiaugsmo sąskambių. Savo išskirtinumu, nuoširdumu, entuziazmu bei per kraštus trykštančia energija "Sare Roma" kolektyvas jau pavergė daugelį pasaulio šalių gerbėjų širdis. O jų gyvai atliekami "superhitai" bei už širdies griebiančios melodijos norom nenorom "paskandins" kelto keleivius čigoniškos muzikos bei šokio dvasioje.

Informacija
Unikalaus Lietuvoje festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ir pasirodymai vyksta kelte "Nida". Keltas nuo Šiaurinio rago (Senosios perkėlos) išplaukia 20.30 val. Plaukimo trukmė - 2 val. Koncertų metu kelte veikia barai.
Festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ant vandens - tai unikali ir nepakartojama galimybė, kai žiūrovas gali niekieno nevaržomas pasirinkti tai, kas jam arčiausiai širdies - siausti šokių aikštelėje, gėrėtis išskirtinių atlikėjų pasirodymais ar mėgautis įstabiais, kaskart vis kitokiais Kuršių marių ir jūros vaizdais, o gal patirti ir visus įspūdžius iškart.
Beje, visi šiemet dar nespėję išplaukti nė į vieną "Muzikuojančio kelto" reisą raginami suskubti. Mat be koncertų Jūros šventės metu, žiūrovai šiemet bus dar pakviesti tik į du pasirodymus - rugpjūčio 2-ąją vyksiantį Ingos Valinskienės gražiausių meilės dainų koncertą bei rugpjūčio 9-ąją vyksiantį Kosto Smorigino mono šou "Purvas".