Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

''Muzikuojančiame kelte'' - visų laikų geriausieji

"Visų laikų geriausia" - šiuo šūkiu vedama šiemet uostamiestyje ūš Jūros šventė. Tad jau neatsiejamos šventės programos dalies - festivalio "Muzikuojantis keltas" organizatoriai nusprendė šįkart visus klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesti į atlikėjų bei kūrėjų, kuriuos drąsiai būtų galima vadinti visų laikų geriausiais, koncertus. Jūros šventės metu "Muzikuojantis keltas" iš viso leisis į du neužmirštamus reisus. Liepos 25-ąją, penktadienį, Kuršių mariose suskambės auksiniai "Hiperbolės" hitai, o štai šeštadienį, liepos 26-ąją, sulaukus galybės festivalio žiūrovų prašymų, į "Muzikuojantį keltą" vėl sugrįš aistringieji čigonai "Sare Roma".

Auksiniai hitai
"Vasara", "Pamiršk mane", "Ieškosiu tavęs", ar "Fėja" - tai tik dalis visų laikų geriausių legendinės grupės "Hiperbolė" hitų, kuriuos penktadienį "Muzikuojančio kelto" keleiviams dovanos jų autorius, vokalistas ir gitaristas Igoris Berinas su savo roko grupe. Su savo ir jaunesne kartomis vėl pasidalinti daugelio širdis užkariavusiais hitais I. Berinas nusprendė po daugiau nei dešimtmetį trukusios pauzės. O nuo 1978 metų "Hiperbolės" kūrybinę ugnį energingai kurstęs ir per 50 įsimintinų kūrinių po šios grupės vėliava gerbėjams padovanojęs I. Berinas į sceną sugrįžo su broliais Irmantu ir Gertautu Čepaičiais. Neabejotinai tiek senieji "Hiperbolės" šlageriai, tiek ir nauja pastaraisiais metais I. Berino sukurtų dainų puokštė privers visus "Muzikuojančio kelto" keleivius įsitraukti į siautulingus šokius, kurių nepajėgs atvėsinti net gaivūs marių vėjai.

Čigoniškos aistros
Dar audringesnių šokių "Muzikuojančio kelto" denyje būsią šeštadienį, kai čia susirinkusiems žiūrovams visų laikų geriausia Lietuvos romų šou grupė "Sare Roma" dovanos čigoniškų aistrų vakarą. "Sare Roma" temperamentingos meninės programos ir idėjos skoningai perteikia ugningą bei laisvės pojūčiu užburiančią romų dvasią. Iš prigimties romai apdovanoti gera klausa, o jų muzika kupina laukinių melodijų, aistros ir gyvenimo džiaugsmo sąskambių. Savo išskirtinumu, nuoširdumu, entuziazmu bei per kraštus trykštančia energija "Sare Roma" kolektyvas jau pavergė daugelį pasaulio šalių gerbėjų širdis. O jų gyvai atliekami "superhitai" bei už širdies griebiančios melodijos norom nenorom "paskandins" kelto keleivius čigoniškos muzikos bei šokio dvasioje.

Informacija
Unikalaus Lietuvoje festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ir pasirodymai vyksta kelte "Nida". Keltas nuo Šiaurinio rago (Senosios perkėlos) išplaukia 20.30 val. Plaukimo trukmė - 2 val. Koncertų metu kelte veikia barai.
Festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ant vandens - tai unikali ir nepakartojama galimybė, kai žiūrovas gali niekieno nevaržomas pasirinkti tai, kas jam arčiausiai širdies - siausti šokių aikštelėje, gėrėtis išskirtinių atlikėjų pasirodymais ar mėgautis įstabiais, kaskart vis kitokiais Kuršių marių ir jūros vaizdais, o gal patirti ir visus įspūdžius iškart.
Beje, visi šiemet dar nespėję išplaukti nė į vieną "Muzikuojančio kelto" reisą raginami suskubti. Mat be koncertų Jūros šventės metu, žiūrovai šiemet bus dar pakviesti tik į du pasirodymus - rugpjūčio 2-ąją vyksiantį Ingos Valinskienės gražiausių meilės dainų koncertą bei rugpjūčio 9-ąją vyksiantį Kosto Smorigino mono šou "Purvas".