Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

''Muzikuojančiame kelte'' - visų laikų geriausieji

"Visų laikų geriausia" - šiuo šūkiu vedama šiemet uostamiestyje ūš Jūros šventė. Tad jau neatsiejamos šventės programos dalies - festivalio "Muzikuojantis keltas" organizatoriai nusprendė šįkart visus klaipėdiečius ir miesto svečius pakviesti į atlikėjų bei kūrėjų, kuriuos drąsiai būtų galima vadinti visų laikų geriausiais, koncertus. Jūros šventės metu "Muzikuojantis keltas" iš viso leisis į du neužmirštamus reisus. Liepos 25-ąją, penktadienį, Kuršių mariose suskambės auksiniai "Hiperbolės" hitai, o štai šeštadienį, liepos 26-ąją, sulaukus galybės festivalio žiūrovų prašymų, į "Muzikuojantį keltą" vėl sugrįš aistringieji čigonai "Sare Roma".

Auksiniai hitai
"Vasara", "Pamiršk mane", "Ieškosiu tavęs", ar "Fėja" - tai tik dalis visų laikų geriausių legendinės grupės "Hiperbolė" hitų, kuriuos penktadienį "Muzikuojančio kelto" keleiviams dovanos jų autorius, vokalistas ir gitaristas Igoris Berinas su savo roko grupe. Su savo ir jaunesne kartomis vėl pasidalinti daugelio širdis užkariavusiais hitais I. Berinas nusprendė po daugiau nei dešimtmetį trukusios pauzės. O nuo 1978 metų "Hiperbolės" kūrybinę ugnį energingai kurstęs ir per 50 įsimintinų kūrinių po šios grupės vėliava gerbėjams padovanojęs I. Berinas į sceną sugrįžo su broliais Irmantu ir Gertautu Čepaičiais. Neabejotinai tiek senieji "Hiperbolės" šlageriai, tiek ir nauja pastaraisiais metais I. Berino sukurtų dainų puokštė privers visus "Muzikuojančio kelto" keleivius įsitraukti į siautulingus šokius, kurių nepajėgs atvėsinti net gaivūs marių vėjai.

Čigoniškos aistros
Dar audringesnių šokių "Muzikuojančio kelto" denyje būsią šeštadienį, kai čia susirinkusiems žiūrovams visų laikų geriausia Lietuvos romų šou grupė "Sare Roma" dovanos čigoniškų aistrų vakarą. "Sare Roma" temperamentingos meninės programos ir idėjos skoningai perteikia ugningą bei laisvės pojūčiu užburiančią romų dvasią. Iš prigimties romai apdovanoti gera klausa, o jų muzika kupina laukinių melodijų, aistros ir gyvenimo džiaugsmo sąskambių. Savo išskirtinumu, nuoširdumu, entuziazmu bei per kraštus trykštančia energija "Sare Roma" kolektyvas jau pavergė daugelį pasaulio šalių gerbėjų širdis. O jų gyvai atliekami "superhitai" bei už širdies griebiančios melodijos norom nenorom "paskandins" kelto keleivius čigoniškos muzikos bei šokio dvasioje.

Informacija
Unikalaus Lietuvoje festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ir pasirodymai vyksta kelte "Nida". Keltas nuo Šiaurinio rago (Senosios perkėlos) išplaukia 20.30 val. Plaukimo trukmė - 2 val. Koncertų metu kelte veikia barai.
Festivalio "Muzikuojantis keltas" koncertai ant vandens - tai unikali ir nepakartojama galimybė, kai žiūrovas gali niekieno nevaržomas pasirinkti tai, kas jam arčiausiai širdies - siausti šokių aikštelėje, gėrėtis išskirtinių atlikėjų pasirodymais ar mėgautis įstabiais, kaskart vis kitokiais Kuršių marių ir jūros vaizdais, o gal patirti ir visus įspūdžius iškart.
Beje, visi šiemet dar nespėję išplaukti nė į vieną "Muzikuojančio kelto" reisą raginami suskubti. Mat be koncertų Jūros šventės metu, žiūrovai šiemet bus dar pakviesti tik į du pasirodymus - rugpjūčio 2-ąją vyksiantį Ingos Valinskienės gražiausių meilės dainų koncertą bei rugpjūčio 9-ąją vyksiantį Kosto Smorigino mono šou "Purvas".