Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

''Muzikuojančiame kelte'' Radži su trimis savo moterimis ir ''Čilinam'' trijulė su šeimyninių santykių kolizijomis ''be tabu''

Penktadienį, liepos 29-ąją, humoro dozė garantuota su smagiąja vyrukų kompanija "Čilinam". Geriausias lietuviškas dainas atliks nepakartojama Ramūno Rudoko, Deivydo Zvonkaus ir Stano trijulė nuotaikingiausiame muzikiniame šou "Šeimynėlė".

"Mes esame tokie artimi, tiek daug vienas apie kitą žinome, kad vieni kitų kartais ir nekenčiame, ir mylime. Mes tokie artimi, kad netgi kartu atostogaujame. R. Rudokas šiuo metu yra kalnuose, D. Zvonkus - su žmona, o aš - savo studijoj", - juokavo Stano.

Programos afišoje Stano vaizduojamas kaip "Šeimynėlės" mama. Paklaustas, ar šį vaidmenį jis iš tiesų atliekantis grupėje, pašnekovas toliau juokavo, kad trijulė keičiasi vaidmenimis. "Sūnus palaidūnas tampa mama, vėliau tėčiu... Mūsų "šeima" labai šiuolaikiška", - sakė atlikėjas.

Ant "Muzikuojančio kelto" denio, anot pašnekovo, svečiai išgirs nuotaikingų kūrinių, daug įdomių pamąstymų apie šiuolaikinę šeimą. Lankytojai taip pat bus raginami nuspręsti, kuris gi geresnis kompozitorius: Stano ar D. Zvonkus..?

Na, o šeštadienį, liepos 30 d., tie, kurie norės pabėgti nuo Jūros šventės šurmulio, bus pakviesti tapti tikro stebuklo liudininkais. Čia griaudės specialiai jubiliejiniam sezonui suburtas projektas "Radži ir 3 jo moterys". Festivalio organizatoriai drįsta teigti, kad būtent dailiosios lyties atstovės padėjo Radži prasiskinti kelią į pramogų verslo aukštumas. Tačiau pats Radži juokaudamas sako, kad jos tiesiog papildė atlikėjo muzikinę veiklą.

"Kadangi tai - jubiliejinis festivalio sezonas, norėjome padaryti kažką įdomaus, unikalaus", - pasakojo Radži. Paklaustas, kuri iš šių moterų jam yra mylimiausia, juokdamasis jis sakė nežinantis. Esą su visomis iš jų smagu ir gera dainuoti, kadangi kiekviena moteris yra labai temperamentinga, gerbia klausytoją, sceną.

"Taigi ir aš jaučiu pagarbą tokiems žmonėms. Tarp mūsų nėra jokių intrigų, kadangi džiaugiamės tuo, ką darome, ir dirbame "pilna koja". "

Kartu su atlikėju pasirodys Agnė Petravičienė, apie kurią Lietuva sužinojo tuo pat metu kaip ir apie Radži. LNK projekte "Kelias į žvaigždes" dalyvavusios porelės dainos tiesiog šovė į populiariausiųjų dešimtukus.

Scenoje uždainuos ir savo unikaliu balsu bei talentu garsėjanti lietuviškoji primadona Birutė Dambrauskaitė.

Na, o trečiasis nežinomasis - santūrumu garsėjanti atlikėja Laisva (žurnalistė Donata Gutauskienė), su kuria dainininkas šiemetiniuose "Žvaigždžių duetuose" iškovojo tradicinius auksinius projekto mikrofonus ir keturių tūkstančių eurų piniginį prizą.
 
"Man visada smagu koncertuoti kartu su Radži. Smagu, jog prie projekto prisijungė ir dar dvi žavios moterys. Iš B. Dambrauskaitės galima mokytis ir mokytis", - kalbėjo televizijoje dirbanti Laisva. Paklausta, ar moterų trijulėje juntama konkurencija,  atlikėja atsakė, kad to tikrai nėra. Anot jos, visos dainininkės yra skirtingai žavios, "fainos" ir įdomios".