Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Muzikuojančiame kelte'' Radži su trimis savo moterimis ir ''Čilinam'' trijulė su šeimyninių santykių kolizijomis ''be tabu''

Penktadienį, liepos 29-ąją, humoro dozė garantuota su smagiąja vyrukų kompanija "Čilinam". Geriausias lietuviškas dainas atliks nepakartojama Ramūno Rudoko, Deivydo Zvonkaus ir Stano trijulė nuotaikingiausiame muzikiniame šou "Šeimynėlė".

"Mes esame tokie artimi, tiek daug vienas apie kitą žinome, kad vieni kitų kartais ir nekenčiame, ir mylime. Mes tokie artimi, kad netgi kartu atostogaujame. R. Rudokas šiuo metu yra kalnuose, D. Zvonkus - su žmona, o aš - savo studijoj", - juokavo Stano.

Programos afišoje Stano vaizduojamas kaip "Šeimynėlės" mama. Paklaustas, ar šį vaidmenį jis iš tiesų atliekantis grupėje, pašnekovas toliau juokavo, kad trijulė keičiasi vaidmenimis. "Sūnus palaidūnas tampa mama, vėliau tėčiu... Mūsų "šeima" labai šiuolaikiška", - sakė atlikėjas.

Ant "Muzikuojančio kelto" denio, anot pašnekovo, svečiai išgirs nuotaikingų kūrinių, daug įdomių pamąstymų apie šiuolaikinę šeimą. Lankytojai taip pat bus raginami nuspręsti, kuris gi geresnis kompozitorius: Stano ar D. Zvonkus..?

Na, o šeštadienį, liepos 30 d., tie, kurie norės pabėgti nuo Jūros šventės šurmulio, bus pakviesti tapti tikro stebuklo liudininkais. Čia griaudės specialiai jubiliejiniam sezonui suburtas projektas "Radži ir 3 jo moterys". Festivalio organizatoriai drįsta teigti, kad būtent dailiosios lyties atstovės padėjo Radži prasiskinti kelią į pramogų verslo aukštumas. Tačiau pats Radži juokaudamas sako, kad jos tiesiog papildė atlikėjo muzikinę veiklą.

"Kadangi tai - jubiliejinis festivalio sezonas, norėjome padaryti kažką įdomaus, unikalaus", - pasakojo Radži. Paklaustas, kuri iš šių moterų jam yra mylimiausia, juokdamasis jis sakė nežinantis. Esą su visomis iš jų smagu ir gera dainuoti, kadangi kiekviena moteris yra labai temperamentinga, gerbia klausytoją, sceną.

"Taigi ir aš jaučiu pagarbą tokiems žmonėms. Tarp mūsų nėra jokių intrigų, kadangi džiaugiamės tuo, ką darome, ir dirbame "pilna koja". "

Kartu su atlikėju pasirodys Agnė Petravičienė, apie kurią Lietuva sužinojo tuo pat metu kaip ir apie Radži. LNK projekte "Kelias į žvaigždes" dalyvavusios porelės dainos tiesiog šovė į populiariausiųjų dešimtukus.

Scenoje uždainuos ir savo unikaliu balsu bei talentu garsėjanti lietuviškoji primadona Birutė Dambrauskaitė.

Na, o trečiasis nežinomasis - santūrumu garsėjanti atlikėja Laisva (žurnalistė Donata Gutauskienė), su kuria dainininkas šiemetiniuose "Žvaigždžių duetuose" iškovojo tradicinius auksinius projekto mikrofonus ir keturių tūkstančių eurų piniginį prizą.
 
"Man visada smagu koncertuoti kartu su Radži. Smagu, jog prie projekto prisijungė ir dar dvi žavios moterys. Iš B. Dambrauskaitės galima mokytis ir mokytis", - kalbėjo televizijoje dirbanti Laisva. Paklausta, ar moterų trijulėje juntama konkurencija,  atlikėja atsakė, kad to tikrai nėra. Anot jos, visos dainininkės yra skirtingai žavios, "fainos" ir įdomios".