Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Muzikuojančiame kelte'' Radži su trimis savo moterimis ir ''Čilinam'' trijulė su šeimyninių santykių kolizijomis ''be tabu''

Penktadienį, liepos 29-ąją, humoro dozė garantuota su smagiąja vyrukų kompanija "Čilinam". Geriausias lietuviškas dainas atliks nepakartojama Ramūno Rudoko, Deivydo Zvonkaus ir Stano trijulė nuotaikingiausiame muzikiniame šou "Šeimynėlė".

"Mes esame tokie artimi, tiek daug vienas apie kitą žinome, kad vieni kitų kartais ir nekenčiame, ir mylime. Mes tokie artimi, kad netgi kartu atostogaujame. R. Rudokas šiuo metu yra kalnuose, D. Zvonkus - su žmona, o aš - savo studijoj", - juokavo Stano.

Programos afišoje Stano vaizduojamas kaip "Šeimynėlės" mama. Paklaustas, ar šį vaidmenį jis iš tiesų atliekantis grupėje, pašnekovas toliau juokavo, kad trijulė keičiasi vaidmenimis. "Sūnus palaidūnas tampa mama, vėliau tėčiu... Mūsų "šeima" labai šiuolaikiška", - sakė atlikėjas.

Ant "Muzikuojančio kelto" denio, anot pašnekovo, svečiai išgirs nuotaikingų kūrinių, daug įdomių pamąstymų apie šiuolaikinę šeimą. Lankytojai taip pat bus raginami nuspręsti, kuris gi geresnis kompozitorius: Stano ar D. Zvonkus..?

Na, o šeštadienį, liepos 30 d., tie, kurie norės pabėgti nuo Jūros šventės šurmulio, bus pakviesti tapti tikro stebuklo liudininkais. Čia griaudės specialiai jubiliejiniam sezonui suburtas projektas "Radži ir 3 jo moterys". Festivalio organizatoriai drįsta teigti, kad būtent dailiosios lyties atstovės padėjo Radži prasiskinti kelią į pramogų verslo aukštumas. Tačiau pats Radži juokaudamas sako, kad jos tiesiog papildė atlikėjo muzikinę veiklą.

"Kadangi tai - jubiliejinis festivalio sezonas, norėjome padaryti kažką įdomaus, unikalaus", - pasakojo Radži. Paklaustas, kuri iš šių moterų jam yra mylimiausia, juokdamasis jis sakė nežinantis. Esą su visomis iš jų smagu ir gera dainuoti, kadangi kiekviena moteris yra labai temperamentinga, gerbia klausytoją, sceną.

"Taigi ir aš jaučiu pagarbą tokiems žmonėms. Tarp mūsų nėra jokių intrigų, kadangi džiaugiamės tuo, ką darome, ir dirbame "pilna koja". "

Kartu su atlikėju pasirodys Agnė Petravičienė, apie kurią Lietuva sužinojo tuo pat metu kaip ir apie Radži. LNK projekte "Kelias į žvaigždes" dalyvavusios porelės dainos tiesiog šovė į populiariausiųjų dešimtukus.

Scenoje uždainuos ir savo unikaliu balsu bei talentu garsėjanti lietuviškoji primadona Birutė Dambrauskaitė.

Na, o trečiasis nežinomasis - santūrumu garsėjanti atlikėja Laisva (žurnalistė Donata Gutauskienė), su kuria dainininkas šiemetiniuose "Žvaigždžių duetuose" iškovojo tradicinius auksinius projekto mikrofonus ir keturių tūkstančių eurų piniginį prizą.
 
"Man visada smagu koncertuoti kartu su Radži. Smagu, jog prie projekto prisijungė ir dar dvi žavios moterys. Iš B. Dambrauskaitės galima mokytis ir mokytis", - kalbėjo televizijoje dirbanti Laisva. Paklausta, ar moterų trijulėje juntama konkurencija,  atlikėja atsakė, kad to tikrai nėra. Anot jos, visos dainininkės yra skirtingai žavios, "fainos" ir įdomios".