Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

''Muzikuojančiame kelte'' - legendinės ''Naktinės personos''!

Dešimt albumų, gausybė muzikinių apdovanojimų, tūkstančiai koncertų ir rekordus mušusios gerbėjų minios Vingio parke - tik keli, tačiau iškalbingi faktai apie didelio populiarumo sulaukusią grupę "Naktinės personos". Ši lietuvių legenda rugpjūčio 8 d. ant "Muzikuojančio kelto" denio pristatys savo naują klubinę programą.
 
Pasiteiravus, kaip gi nuspręsta pereiti prie klubinės muzikos stiliaus, Aras Vėberis komentavo, jog kartu su ilgamečiu bendražygiu Alanu Chošnau jie bandė paeksperimentuoti. "Nenorėjome stovėti vietoje. Ir, tiesą sakant, manau, mūsų projektas visai šauniai pavyko", - sakė legendinės grupės narys.
 
Programą sudarys dalis naujų dainų bei seniai žinomų, tačiau aranžuotų "remiksų". A. Vėberis sakė, kad publika naująją programą vertina puikiai.
 
2002 m. išsiskyrusios "Naktinių personų" grupės nariai įvardija keletą priežasčių, dėl kurių nutarta po solidžios pertraukos prikelti "hitus" naujam gyvenimui: "Visų pirma, pastaraisiais metais suintensyvėjo mūsų tarpusavio ryšys. Kartą aš Alanui pasiūliau surengti vieną vienintelį koncertą Vilniaus "Siemens" arenoje mūsų grupės dvidešimtmečio proga. Net nenumaniau, kad pasirodymai pritrauks minias žmonių, o vienas koncertas išsivystys į ištisus turus", - kalbėjo A. Vėberis.
 
Jis pabrėžė, kad pasirodymų metu nuostabą kelia tai, kad dainų tekstus mintinai moka net ir jaunoji karta.
 
Iš kur ta publikos meilė "Naktinėms personoms"? Muzikantas teigė, jog kartu su A. Chošnau jie visada buvo romantikai, niekad nesistengė veltis į skandalus. Turbūt šis nuoširdumas, meilė darbui bei melodingi kūriniai "pavergė" ne tik „užkietėjusių“ melomanų, bet ir daugelio lietuvių širdis.
 
Kokia dviejų muzikantų ilgametės draugystės paslaptis? A. Vėberio teigimu, jokios paslapties nėra. Reikia tiesiog įdėti daug pastangų, nes susipykti galima labai lengvai ir greitai.
 
Festivalyje "Muzikuojantis keltas" grupė koncertuosianti pirmą kartą. Tačiau dėl to abu grupės nariai visai nesijaudina, o jūros liga vyrai neserga. Atlikėjų teigimu, klaipėdiečiai - išskirtinė, miela publika, tad turėtų būti smagu ir gera. "Jei ne Vilniuje, tikrai norėčiau gyventi Klaipėdoje", - tikino A. Vėberis.

Dėmesio! Koncerto dieną bilietai brangs!