Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Muzikuojančiame kelte'' - legendinės ''Naktinės personos''!

Dešimt albumų, gausybė muzikinių apdovanojimų, tūkstančiai koncertų ir rekordus mušusios gerbėjų minios Vingio parke - tik keli, tačiau iškalbingi faktai apie didelio populiarumo sulaukusią grupę "Naktinės personos". Ši lietuvių legenda rugpjūčio 8 d. ant "Muzikuojančio kelto" denio pristatys savo naują klubinę programą.
 
Pasiteiravus, kaip gi nuspręsta pereiti prie klubinės muzikos stiliaus, Aras Vėberis komentavo, jog kartu su ilgamečiu bendražygiu Alanu Chošnau jie bandė paeksperimentuoti. "Nenorėjome stovėti vietoje. Ir, tiesą sakant, manau, mūsų projektas visai šauniai pavyko", - sakė legendinės grupės narys.
 
Programą sudarys dalis naujų dainų bei seniai žinomų, tačiau aranžuotų "remiksų". A. Vėberis sakė, kad publika naująją programą vertina puikiai.
 
2002 m. išsiskyrusios "Naktinių personų" grupės nariai įvardija keletą priežasčių, dėl kurių nutarta po solidžios pertraukos prikelti "hitus" naujam gyvenimui: "Visų pirma, pastaraisiais metais suintensyvėjo mūsų tarpusavio ryšys. Kartą aš Alanui pasiūliau surengti vieną vienintelį koncertą Vilniaus "Siemens" arenoje mūsų grupės dvidešimtmečio proga. Net nenumaniau, kad pasirodymai pritrauks minias žmonių, o vienas koncertas išsivystys į ištisus turus", - kalbėjo A. Vėberis.
 
Jis pabrėžė, kad pasirodymų metu nuostabą kelia tai, kad dainų tekstus mintinai moka net ir jaunoji karta.
 
Iš kur ta publikos meilė "Naktinėms personoms"? Muzikantas teigė, jog kartu su A. Chošnau jie visada buvo romantikai, niekad nesistengė veltis į skandalus. Turbūt šis nuoširdumas, meilė darbui bei melodingi kūriniai "pavergė" ne tik „užkietėjusių“ melomanų, bet ir daugelio lietuvių širdis.
 
Kokia dviejų muzikantų ilgametės draugystės paslaptis? A. Vėberio teigimu, jokios paslapties nėra. Reikia tiesiog įdėti daug pastangų, nes susipykti galima labai lengvai ir greitai.
 
Festivalyje "Muzikuojantis keltas" grupė koncertuosianti pirmą kartą. Tačiau dėl to abu grupės nariai visai nesijaudina, o jūros liga vyrai neserga. Atlikėjų teigimu, klaipėdiečiai - išskirtinė, miela publika, tad turėtų būti smagu ir gera. "Jei ne Vilniuje, tikrai norėčiau gyventi Klaipėdoje", - tikino A. Vėberis.

Dėmesio! Koncerto dieną bilietai brangs!