Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

''Muzikuojančiame kelte'' - legendinės ''Naktinės personos''!

Dešimt albumų, gausybė muzikinių apdovanojimų, tūkstančiai koncertų ir rekordus mušusios gerbėjų minios Vingio parke - tik keli, tačiau iškalbingi faktai apie didelio populiarumo sulaukusią grupę "Naktinės personos". Ši lietuvių legenda rugpjūčio 8 d. ant "Muzikuojančio kelto" denio pristatys savo naują klubinę programą.
 
Pasiteiravus, kaip gi nuspręsta pereiti prie klubinės muzikos stiliaus, Aras Vėberis komentavo, jog kartu su ilgamečiu bendražygiu Alanu Chošnau jie bandė paeksperimentuoti. "Nenorėjome stovėti vietoje. Ir, tiesą sakant, manau, mūsų projektas visai šauniai pavyko", - sakė legendinės grupės narys.
 
Programą sudarys dalis naujų dainų bei seniai žinomų, tačiau aranžuotų "remiksų". A. Vėberis sakė, kad publika naująją programą vertina puikiai.
 
2002 m. išsiskyrusios "Naktinių personų" grupės nariai įvardija keletą priežasčių, dėl kurių nutarta po solidžios pertraukos prikelti "hitus" naujam gyvenimui: "Visų pirma, pastaraisiais metais suintensyvėjo mūsų tarpusavio ryšys. Kartą aš Alanui pasiūliau surengti vieną vienintelį koncertą Vilniaus "Siemens" arenoje mūsų grupės dvidešimtmečio proga. Net nenumaniau, kad pasirodymai pritrauks minias žmonių, o vienas koncertas išsivystys į ištisus turus", - kalbėjo A. Vėberis.
 
Jis pabrėžė, kad pasirodymų metu nuostabą kelia tai, kad dainų tekstus mintinai moka net ir jaunoji karta.
 
Iš kur ta publikos meilė "Naktinėms personoms"? Muzikantas teigė, jog kartu su A. Chošnau jie visada buvo romantikai, niekad nesistengė veltis į skandalus. Turbūt šis nuoširdumas, meilė darbui bei melodingi kūriniai "pavergė" ne tik „užkietėjusių“ melomanų, bet ir daugelio lietuvių širdis.
 
Kokia dviejų muzikantų ilgametės draugystės paslaptis? A. Vėberio teigimu, jokios paslapties nėra. Reikia tiesiog įdėti daug pastangų, nes susipykti galima labai lengvai ir greitai.
 
Festivalyje "Muzikuojantis keltas" grupė koncertuosianti pirmą kartą. Tačiau dėl to abu grupės nariai visai nesijaudina, o jūros liga vyrai neserga. Atlikėjų teigimu, klaipėdiečiai - išskirtinė, miela publika, tad turėtų būti smagu ir gera. "Jei ne Vilniuje, tikrai norėčiau gyventi Klaipėdoje", - tikino A. Vėberis.

Dėmesio! Koncerto dieną bilietai brangs!