Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN! Bilietai jau prekuboje!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

''Muzikuojančiame kelte'' – romantikos pliūpsnis

Liepos 2-ąją, šeštadienį, "Muzikuojantis keltas" kviečia kartu palydėti saulę, skambant romantikos garsams ir eilėms. "Saulėlydžio romansai" - tai šiltas ir emocingas koncertas, kurį paruošė du talentingi menininkai Liuba Nazarenko ir Andrius Bialobžeskis.

Dviejų lygiaverčių talentingų menininkų kūrybinio dueto paruošta koncertinė programa subtiliai ir jautriai atskleidžia romansuose ir eilėse slypintį grožį, dramatizmą, kuris veda klausytojus meilės istorijų keliais. Koncerte atlikėjai pasakos apie likimą ir prigimtį, apie vyrą ir moterį, apie pačius tikriausius dalykus, apie tai, kad meilė yra ir kad meilės laukimas taip pat yra meilė…

„Iš visų šiųmetinių „Muzikuojančio kelto“ renginių mūsų, matyt, bus pats lyriškiausias. Tačiau nesakau, kad eilėmis ir romansais užmigdysime susirinkusiuosius. Savo kūriniais pasakosime ir aistringas meilės istorijas, kuriose ko tik nebūna!“ – juokėsi L. Nazarenko.

Koncerte bus skaitomos Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno, Marcelijaus Martinaičio ir kitų poetų eilėraščiai, atliekami  19 a. pabaigoje - 20 a. pradžioje sukurti ir daugeliui puikiai pažįstami rusiški ir lietuviški romansai.

Atlikėja mano, kad koncerto pasiklausyti prigūžės ir jaunimo, ir vyresnių romantikos gerbėjų. „Žinoma, tokia muzika labiausiai patinka tiems, kurie turi, ką prisiminti, o gal kažkam jaučia nostalgiją... Jūra ir romansai yra nuostabus derinys. Ritmiškas bangavimas, dainos, atliekamos valso ritmu – pasiplaukiojimas „Muzikuojančiu keltu“ yra nepakartojama patirtis“, - sakė dainininkė.

L. Nazarenko yra puikiai pažįstama Lietuvoje romansų atlikėja, kurios balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru. Dėl to kūriniai skamba itin jautriai ir emocingai. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.

Jos porininkas A. Bialobžeskis jau tapo nuolatiniu Lietuvos teatro ir koncertų scenos, televizijos bei kino filmų "veidu". Be to, jis aktyviai pasirodo šalies koncertinėse scenose kaip skaitovas ir kartais netgi uždainuoja. Tie, kas stebėjo jo solinius pasirodymus, patvirtins,  jog Andrius Bialobžeskis - talentinga, spalvinga, charizmatiška ir gili asmenybė. Tai tarsi jaunas ir tvirtas ąžuoliukas turintis savo įsitikinimus bei tvirtą sceninį amplua.

„Tikimės, jog tai bus gražus, ilgesingas, lyriškas ir šiek tiek melancholiškas mudviejų su Liuba pasirodymas, nepaliksiantis abejingų“, - sakė aktorius.

Taigi, skambant  aktoriaus Andriaus Bialobžeskio eilėms ir romansų karalienės Liubos Nazarenko  dainoms,  kviečiame visus romantikos  gerbėjus  ant „Muzikuojančio kelto“ denio  palydėti saulę...

Liepos 2 d., 20.30 val., keltas „Nida“ išplauks iš Senosios Smiltynės perkėlos.