Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Muzikuojančiame kelte'' – romantikos pliūpsnis

Liepos 2-ąją, šeštadienį, "Muzikuojantis keltas" kviečia kartu palydėti saulę, skambant romantikos garsams ir eilėms. "Saulėlydžio romansai" - tai šiltas ir emocingas koncertas, kurį paruošė du talentingi menininkai Liuba Nazarenko ir Andrius Bialobžeskis.

Dviejų lygiaverčių talentingų menininkų kūrybinio dueto paruošta koncertinė programa subtiliai ir jautriai atskleidžia romansuose ir eilėse slypintį grožį, dramatizmą, kuris veda klausytojus meilės istorijų keliais. Koncerte atlikėjai pasakos apie likimą ir prigimtį, apie vyrą ir moterį, apie pačius tikriausius dalykus, apie tai, kad meilė yra ir kad meilės laukimas taip pat yra meilė…

„Iš visų šiųmetinių „Muzikuojančio kelto“ renginių mūsų, matyt, bus pats lyriškiausias. Tačiau nesakau, kad eilėmis ir romansais užmigdysime susirinkusiuosius. Savo kūriniais pasakosime ir aistringas meilės istorijas, kuriose ko tik nebūna!“ – juokėsi L. Nazarenko.

Koncerte bus skaitomos Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno, Marcelijaus Martinaičio ir kitų poetų eilėraščiai, atliekami  19 a. pabaigoje - 20 a. pradžioje sukurti ir daugeliui puikiai pažįstami rusiški ir lietuviški romansai.

Atlikėja mano, kad koncerto pasiklausyti prigūžės ir jaunimo, ir vyresnių romantikos gerbėjų. „Žinoma, tokia muzika labiausiai patinka tiems, kurie turi, ką prisiminti, o gal kažkam jaučia nostalgiją... Jūra ir romansai yra nuostabus derinys. Ritmiškas bangavimas, dainos, atliekamos valso ritmu – pasiplaukiojimas „Muzikuojančiu keltu“ yra nepakartojama patirtis“, - sakė dainininkė.

L. Nazarenko yra puikiai pažįstama Lietuvoje romansų atlikėja, kurios balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru. Dėl to kūriniai skamba itin jautriai ir emocingai. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.

Jos porininkas A. Bialobžeskis jau tapo nuolatiniu Lietuvos teatro ir koncertų scenos, televizijos bei kino filmų "veidu". Be to, jis aktyviai pasirodo šalies koncertinėse scenose kaip skaitovas ir kartais netgi uždainuoja. Tie, kas stebėjo jo solinius pasirodymus, patvirtins,  jog Andrius Bialobžeskis - talentinga, spalvinga, charizmatiška ir gili asmenybė. Tai tarsi jaunas ir tvirtas ąžuoliukas turintis savo įsitikinimus bei tvirtą sceninį amplua.

„Tikimės, jog tai bus gražus, ilgesingas, lyriškas ir šiek tiek melancholiškas mudviejų su Liuba pasirodymas, nepaliksiantis abejingų“, - sakė aktorius.

Taigi, skambant  aktoriaus Andriaus Bialobžeskio eilėms ir romansų karalienės Liubos Nazarenko  dainoms,  kviečiame visus romantikos  gerbėjus  ant „Muzikuojančio kelto“ denio  palydėti saulę...

Liepos 2 d., 20.30 val., keltas „Nida“ išplauks iš Senosios Smiltynės perkėlos.