Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Muzikuojančiame kelte'' – romantikos pliūpsnis

Liepos 2-ąją, šeštadienį, "Muzikuojantis keltas" kviečia kartu palydėti saulę, skambant romantikos garsams ir eilėms. "Saulėlydžio romansai" - tai šiltas ir emocingas koncertas, kurį paruošė du talentingi menininkai Liuba Nazarenko ir Andrius Bialobžeskis.

Dviejų lygiaverčių talentingų menininkų kūrybinio dueto paruošta koncertinė programa subtiliai ir jautriai atskleidžia romansuose ir eilėse slypintį grožį, dramatizmą, kuris veda klausytojus meilės istorijų keliais. Koncerte atlikėjai pasakos apie likimą ir prigimtį, apie vyrą ir moterį, apie pačius tikriausius dalykus, apie tai, kad meilė yra ir kad meilės laukimas taip pat yra meilė…

„Iš visų šiųmetinių „Muzikuojančio kelto“ renginių mūsų, matyt, bus pats lyriškiausias. Tačiau nesakau, kad eilėmis ir romansais užmigdysime susirinkusiuosius. Savo kūriniais pasakosime ir aistringas meilės istorijas, kuriose ko tik nebūna!“ – juokėsi L. Nazarenko.

Koncerte bus skaitomos Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno, Marcelijaus Martinaičio ir kitų poetų eilėraščiai, atliekami  19 a. pabaigoje - 20 a. pradžioje sukurti ir daugeliui puikiai pažįstami rusiški ir lietuviški romansai.

Atlikėja mano, kad koncerto pasiklausyti prigūžės ir jaunimo, ir vyresnių romantikos gerbėjų. „Žinoma, tokia muzika labiausiai patinka tiems, kurie turi, ką prisiminti, o gal kažkam jaučia nostalgiją... Jūra ir romansai yra nuostabus derinys. Ritmiškas bangavimas, dainos, atliekamos valso ritmu – pasiplaukiojimas „Muzikuojančiu keltu“ yra nepakartojama patirtis“, - sakė dainininkė.

L. Nazarenko yra puikiai pažįstama Lietuvoje romansų atlikėja, kurios balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru. Dėl to kūriniai skamba itin jautriai ir emocingai. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.

Jos porininkas A. Bialobžeskis jau tapo nuolatiniu Lietuvos teatro ir koncertų scenos, televizijos bei kino filmų "veidu". Be to, jis aktyviai pasirodo šalies koncertinėse scenose kaip skaitovas ir kartais netgi uždainuoja. Tie, kas stebėjo jo solinius pasirodymus, patvirtins,  jog Andrius Bialobžeskis - talentinga, spalvinga, charizmatiška ir gili asmenybė. Tai tarsi jaunas ir tvirtas ąžuoliukas turintis savo įsitikinimus bei tvirtą sceninį amplua.

„Tikimės, jog tai bus gražus, ilgesingas, lyriškas ir šiek tiek melancholiškas mudviejų su Liuba pasirodymas, nepaliksiantis abejingų“, - sakė aktorius.

Taigi, skambant  aktoriaus Andriaus Bialobžeskio eilėms ir romansų karalienės Liubos Nazarenko  dainoms,  kviečiame visus romantikos  gerbėjus  ant „Muzikuojančio kelto“ denio  palydėti saulę...

Liepos 2 d., 20.30 val., keltas „Nida“ išplauks iš Senosios Smiltynės perkėlos.