Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Muzikos gurmanų numylėtiniai „The Tiger Lillies“
Muzikos gurmanų numylėtiniai „The Tiger Lillies“ sugrįžta į Vilnių

 
Su niekuo nepalyginama, išskirtiniu scenos reiškiniu vadinama britų grupė „The Tiger Lillies“ skelbia puikią žinią savo gerbėjams Lietuvoje. Meniškieji muzikos anarchistai birželio 8-ąją surengs pasirodymą Vilniaus kongresų rūmuose, pristatydami naują koncertinę programą.
 
Lietuviai jau yra turėję progų įvertinti unikalią „The Tiger Lillies“ viziją – jos ankstesni pasirodymai Vilniuje buvo itin sėkmingi, todėl žinia apie grupės sugrįžimą tikrai pradžiugins šalies melomanus.
 
Vienintelį šio pasaulinio turo metu Vilniuje vyksiantį pasirodymą galės stebėti tik 900 žiūrovų – bilietai į koncertą nuo 10 dienos platinami visose “Bilietų pasaulis”  kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
„Kabareto anarchistai“, „operos pankai“, „padūkę bepročiai“ - „The Tiger Lillies“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš šių apibūdinimų tiksliai nenupasakoja šios grupės kūrybos.
 
27 metus gyvuojanti grupė kiekvienu pasirodymu ir nauju albumu šokiruoja, žavi ir pritrenkia, piktina, stebina ir užburia. Tarpukario Berlyno kabareto, dramaturgo Bertolto Brechto kūrybos, romų muzikos įkvėpta trijulė „The Tiger Lillies“ sukūrė savąjį, ironijos ir juodojo humoro pilną pasaulį. Tokį, kuris žavi ir snobiškus teatro kritikus, ir madingiausią didmiesčių publiką.
 
Grupės pasirodymai vyksta prestižinėse pasaulio teatrų salėse, už albumą „The Gorey End“ ji buvo nominuota „Grammy“ statulėlei, o už savo sukurtą miuziklą „Shockheaded Peter“ pelnė prestižinį teatro apdovanojimą „Olivier“.
 
„The Tiger Lillies“ klipas „Living Hell“: https://youtu.be/H54qEy4hrqs
 
 
„The Tiger Lillies“ siela ir smegenys – dainininkas, kompozitorius, akordeonininkas Martynas Jacques'as. Jaunystę jis praleido įvairaus plauko nuodėmėmis pagarsėjusiame Londono rajone Soho – gyveno landynėje virš viešnamio, kiekvieną vakarą pro langą stebėdamas sutenerius, narkomanus, benamius ir menininkus.
 
1989-aisiais jis nusipirko pirmąjį savo akordeoną ir dovanų gavo tigrines lelijas vaizduojantį paveikslą, kurį pasikabino virš lovos. Du lemtingi įvykiai – nes tais pačiais metais Martynas įkūrė grupę „The Tiger Lillies“, kuri iki šiol jau yra išleidusi beveik 40 albumų ir tapo vienu ryškiausiai standartus laužančių kolektyvų pasaulyje.
 
Nuo pirmos dienos „The Tiger Lillies“ dainavo apie tai, ko kitos išgarsėti norinčios muzikos grupės dažniausiai privengia – tamsiausius gyvenimo užkaborius, nuo prostitucijos iki nevilties ir smurto. Didžiulė dozė ironijos, ryškus grimas, teatrališki koncertai ir Martyno Jacques'o falcetas, dėl kurio jam prigijo „Nusikaltėlio kastrato“ pravardė - visa tai padėjo „The Tiger Lillies“ per keletą metų išsikovoti didžiules meno gurmanų simpatijas.
 
„Nuostabu, visiškai fantastiška. Niekur kitur neišgirsite tokių gražių, keistų, persekiojančių ir skausmo kupinų dainų“, - apie „The Tiger Lillies“ sako žinomas britų dainininkas Marcas Almondas.
 
„Mes dainuojame apie viską, išskyrus gražius vaikinus ir merginas, lakstančius po pievą“, - pašiepdamas popso tuštybę, savo kūrybos principus apibrėžia Martynas Jacques'as.
 
Iš dvokiančių alubarių „The Tiger Lillies“ gana greitai persikraustė į svarbiausių teatrų sales – nuo Londono iki Sidnėjaus ir Niujorko. Bet liko ištikimi savo estetikai – ir dabar kartais šią grupę galima aptikti grojančią gatvėje, baruose ar cirko palapinėse. Ne todėl, kad jai trūktų pinigų, o todėl, kad „tigrinės lelijos“ nenori atitrūkti nuo kūrybą maitinančių minčių apie gyvenimo liūdesį ir nuopuolius.
 
Jų pasirodymuose nėra jokių tabu, net sklando kalbos, jog kurį laiką „The Tiger Lillies“ dėl savo atvirų dainų tekstų buvo įtraukti į FTB juodąjį sąrašą – kaip grupė, kelianti pavojų JAV gyventojų moralei. Muzikantai šiuos gandus priėmė kaip didžiausią komplimentą.
 
Grupės koncerto ištrauka: https://youtu.be/3To5aR2h1KA
 
Grupė yra dalyvavusi bendruose projektuose su daugybe įvairių žanrų menininkų – nuo Rusijos išsišokėlių grupės „Leningrad“ iki muzikos snobų dievinamo JAV kolektyvo „Kronos Quartet“, nuo įžymios JAV fotografės Nan Goldin iki žinomų teatro aktorių, šokėjų, burleskos atlikėjų, lėlininkų.
 
Martynas Jacques'as – savamokslis muzikantas, bet tai nesutrukdė jam tapti itin gerbiama meno pasaulio figūra. Jo sukurta muzika skambėjo ne viename kino filme (tarp jų - „Planketas ir Makleinas“ su Jonny Lee Milleriu ir Robertu Carlyle'u), teatro spektakliuose. Prieš porą metų „The Tiger Lillies“ pristatė dar vieną įspūdingą projektą – groteskišką Williamo Shakespeare'o pjesės „Hamletas“ interpretaciją, kuri iki šiol rodoma meno festivaliuose.
 
„Jei šis pasaulis būtų teisingas, „The Tiger Lillies“ atstovautų Didžiajai Britanijai „Eurovizijoje“, - prieš porą metų rašė leidinys „The Times Online“. Tai, žinoma, juokai, nors ką gali žinoti - „The Tiger Lillies“ ne kartą įrodė, kad grupei artimos pačios beprotiškiausios idėjos.
 
Grupės pasirodymuose skamba balsas, akordeonas, havajietiška gitara, kontrabosas, neįprasti muzikiniai instrumentai tereminas ir muzikinis pjūklas.
 
„Skausmingai gražu“, - apie grupės pasirodymus skelbia britų dienraštis „The Guardian“. Dar tiksliau „The Tiger Lillies“ fenomeną apibūdina roko grupės „Franz Ferdinand“ lyderis Alexas Kapranos: „Nėra kitų tokių. Bet koks apibūdinimas neteisingas – jie su niekuo nepalyginami“.
 
Savo muzikinę ir vaizdo magiją birželio 8-ąją grupė Vilniuje skleis koncertų agentūros „Fors Event“ kvietimu. Pernai įspūdingą Ane Brun pasirodymą sostinėje surengęs geros muzikos koncertų organizatorius kovą kviečia Vilniuje išgirsti prancūzų pianisto Maxence'o Cyrino, o liepą - britų dainininkės Joss Stone koncertus.