Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Muzikos gurmanų numylėtiniai „The Tiger Lillies“
Muzikos gurmanų numylėtiniai „The Tiger Lillies“ sugrįžta į Vilnių

 
Su niekuo nepalyginama, išskirtiniu scenos reiškiniu vadinama britų grupė „The Tiger Lillies“ skelbia puikią žinią savo gerbėjams Lietuvoje. Meniškieji muzikos anarchistai birželio 8-ąją surengs pasirodymą Vilniaus kongresų rūmuose, pristatydami naują koncertinę programą.
 
Lietuviai jau yra turėję progų įvertinti unikalią „The Tiger Lillies“ viziją – jos ankstesni pasirodymai Vilniuje buvo itin sėkmingi, todėl žinia apie grupės sugrįžimą tikrai pradžiugins šalies melomanus.
 
Vienintelį šio pasaulinio turo metu Vilniuje vyksiantį pasirodymą galės stebėti tik 900 žiūrovų – bilietai į koncertą nuo 10 dienos platinami visose “Bilietų pasaulis”  kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
„Kabareto anarchistai“, „operos pankai“, „padūkę bepročiai“ - „The Tiger Lillies“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš šių apibūdinimų tiksliai nenupasakoja šios grupės kūrybos.
 
27 metus gyvuojanti grupė kiekvienu pasirodymu ir nauju albumu šokiruoja, žavi ir pritrenkia, piktina, stebina ir užburia. Tarpukario Berlyno kabareto, dramaturgo Bertolto Brechto kūrybos, romų muzikos įkvėpta trijulė „The Tiger Lillies“ sukūrė savąjį, ironijos ir juodojo humoro pilną pasaulį. Tokį, kuris žavi ir snobiškus teatro kritikus, ir madingiausią didmiesčių publiką.
 
Grupės pasirodymai vyksta prestižinėse pasaulio teatrų salėse, už albumą „The Gorey End“ ji buvo nominuota „Grammy“ statulėlei, o už savo sukurtą miuziklą „Shockheaded Peter“ pelnė prestižinį teatro apdovanojimą „Olivier“.
 
„The Tiger Lillies“ klipas „Living Hell“: https://youtu.be/H54qEy4hrqs
 
 
„The Tiger Lillies“ siela ir smegenys – dainininkas, kompozitorius, akordeonininkas Martynas Jacques'as. Jaunystę jis praleido įvairaus plauko nuodėmėmis pagarsėjusiame Londono rajone Soho – gyveno landynėje virš viešnamio, kiekvieną vakarą pro langą stebėdamas sutenerius, narkomanus, benamius ir menininkus.
 
1989-aisiais jis nusipirko pirmąjį savo akordeoną ir dovanų gavo tigrines lelijas vaizduojantį paveikslą, kurį pasikabino virš lovos. Du lemtingi įvykiai – nes tais pačiais metais Martynas įkūrė grupę „The Tiger Lillies“, kuri iki šiol jau yra išleidusi beveik 40 albumų ir tapo vienu ryškiausiai standartus laužančių kolektyvų pasaulyje.
 
Nuo pirmos dienos „The Tiger Lillies“ dainavo apie tai, ko kitos išgarsėti norinčios muzikos grupės dažniausiai privengia – tamsiausius gyvenimo užkaborius, nuo prostitucijos iki nevilties ir smurto. Didžiulė dozė ironijos, ryškus grimas, teatrališki koncertai ir Martyno Jacques'o falcetas, dėl kurio jam prigijo „Nusikaltėlio kastrato“ pravardė - visa tai padėjo „The Tiger Lillies“ per keletą metų išsikovoti didžiules meno gurmanų simpatijas.
 
„Nuostabu, visiškai fantastiška. Niekur kitur neišgirsite tokių gražių, keistų, persekiojančių ir skausmo kupinų dainų“, - apie „The Tiger Lillies“ sako žinomas britų dainininkas Marcas Almondas.
 
„Mes dainuojame apie viską, išskyrus gražius vaikinus ir merginas, lakstančius po pievą“, - pašiepdamas popso tuštybę, savo kūrybos principus apibrėžia Martynas Jacques'as.
 
Iš dvokiančių alubarių „The Tiger Lillies“ gana greitai persikraustė į svarbiausių teatrų sales – nuo Londono iki Sidnėjaus ir Niujorko. Bet liko ištikimi savo estetikai – ir dabar kartais šią grupę galima aptikti grojančią gatvėje, baruose ar cirko palapinėse. Ne todėl, kad jai trūktų pinigų, o todėl, kad „tigrinės lelijos“ nenori atitrūkti nuo kūrybą maitinančių minčių apie gyvenimo liūdesį ir nuopuolius.
 
Jų pasirodymuose nėra jokių tabu, net sklando kalbos, jog kurį laiką „The Tiger Lillies“ dėl savo atvirų dainų tekstų buvo įtraukti į FTB juodąjį sąrašą – kaip grupė, kelianti pavojų JAV gyventojų moralei. Muzikantai šiuos gandus priėmė kaip didžiausią komplimentą.
 
Grupės koncerto ištrauka: https://youtu.be/3To5aR2h1KA
 
Grupė yra dalyvavusi bendruose projektuose su daugybe įvairių žanrų menininkų – nuo Rusijos išsišokėlių grupės „Leningrad“ iki muzikos snobų dievinamo JAV kolektyvo „Kronos Quartet“, nuo įžymios JAV fotografės Nan Goldin iki žinomų teatro aktorių, šokėjų, burleskos atlikėjų, lėlininkų.
 
Martynas Jacques'as – savamokslis muzikantas, bet tai nesutrukdė jam tapti itin gerbiama meno pasaulio figūra. Jo sukurta muzika skambėjo ne viename kino filme (tarp jų - „Planketas ir Makleinas“ su Jonny Lee Milleriu ir Robertu Carlyle'u), teatro spektakliuose. Prieš porą metų „The Tiger Lillies“ pristatė dar vieną įspūdingą projektą – groteskišką Williamo Shakespeare'o pjesės „Hamletas“ interpretaciją, kuri iki šiol rodoma meno festivaliuose.
 
„Jei šis pasaulis būtų teisingas, „The Tiger Lillies“ atstovautų Didžiajai Britanijai „Eurovizijoje“, - prieš porą metų rašė leidinys „The Times Online“. Tai, žinoma, juokai, nors ką gali žinoti - „The Tiger Lillies“ ne kartą įrodė, kad grupei artimos pačios beprotiškiausios idėjos.
 
Grupės pasirodymuose skamba balsas, akordeonas, havajietiška gitara, kontrabosas, neįprasti muzikiniai instrumentai tereminas ir muzikinis pjūklas.
 
„Skausmingai gražu“, - apie grupės pasirodymus skelbia britų dienraštis „The Guardian“. Dar tiksliau „The Tiger Lillies“ fenomeną apibūdina roko grupės „Franz Ferdinand“ lyderis Alexas Kapranos: „Nėra kitų tokių. Bet koks apibūdinimas neteisingas – jie su niekuo nepalyginami“.
 
Savo muzikinę ir vaizdo magiją birželio 8-ąją grupė Vilniuje skleis koncertų agentūros „Fors Event“ kvietimu. Pernai įspūdingą Ane Brun pasirodymą sostinėje surengęs geros muzikos koncertų organizatorius kovą kviečia Vilniuje išgirsti prancūzų pianisto Maxence'o Cyrino, o liepą - britų dainininkės Joss Stone koncertus.