Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Muzika įkvėpta meilės. Valentino dienos koncertas

“Gal ir nereikėtų sureikšminti šv. Valentino dienos, bet vis dėlto smagu, kad ji yra...Norėtųsi nepamiršti mylimųjų ištisus metus, bet galima pasidžiaugti ir šia diena...”, - taip apie savo pasirodymą skirtą Šv. Valentino dienai kalba charizmatiškasis Jonas Sakalauskas. Dainininkas visus savo gerbėjus kviečia į betarpišką, kupiną meilės muzikinį susitikimą Verkių dvaro rūmuose Vasario 14d.  “Meilė – tai įkvėpimas, meilė – tai kūryba, meilė – tai darbas, ir visa tai gyvenimo harmonijos paslaptis. Dainuosiu apie meilę, iš meilės, dėl meilės, kad būtume vienas kitam geresni ir atlaidesni.“

Koncerte skambės auksinės XX amžiaus amerikiečių dainos, argentiniečių tango instrumentinė muzika ir lietuvių meilės lyrika, o šią programą palydės šokio kompozicijos.

Atlikėjai:
Jonas Sakalauskas (baritonas)
Augustinas Rakauskas (akordeonas)
Kristina Tarasevičiūtė (balerina)