Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

MUSE - liko tik 100 stovimų bilietų!


Grandioziniame „Muse“ koncerte Kaune virš žiūrovų galvų skraidys dronai
 
 
„Nežemiškas“, „pritrenkiantis“, „pralenkęs laiką“ - tokiais epitetais grupės „Muse“ koncertų turą „Drones World Tour“, kurį birželio 17-ąją pamatysime ir Kauno „Žalgirio“ arenoje, vadina Vakarų žiniasklaida. Iki pirmosios grupės viešnagės Lietuvoje likus porai mėnesių, prekyboje tebėra tik 100 stovimų bilietų į šį koncertą.

„Geriausias šou Žemėje“ - užrašas su „Muse“ nuotrauka puošia populiariausio britų muzikinio žurnalo „Q“ balandžio numerį. Straipsnyje pasakojama apie šiuo metu vykstantį pasaulinį grupės koncertų turą, kuris pribloškia ir visko mačiusius.
 
Pasirodymo metu virš žiūrovų galvų skraido tuzinas bepiločių skraidyklių – dronų. Dar vienas skraidantis aparatas, net šešių metrų ilgio ir penkių pločio, papuošia koncerto kulminaciją.
 
„Mes gal net per toli nuėjome su šiuo koncertu. Bet gerąja prasme“, - šiuos šou sprendimus komentuoja muzikantai.
 
„Šis šou pralenkė muzikos industriją. To dar niekas nėra daręs. Jis visiškai pakeis publikos požiūrį į koncertus“, - įsitikinęs koncertų techninės dalies vadovas, prieš tai su roko legendos Rogerio Waterso įspūdingu šou „The Wall“ dirbęs Chrisas Kansy.
 
„Muse“ vaizdo klipas „Mercy“: https://youtu.be/yj8Xpdx60Ws
 
Jau ir anksčiau „Muse“ scenoje kuriamiems pasirodymams mažai kas galėjo prilygti. Anot JAV žurnalo „Billboard“, šie britai yra „paskutinė didžioji arenų roko grupė“.
 
Tačiau muzikantai įsitikinę, kad visi ankstesni jų koncertai nublanksta prieš tai, kas vyksta dabartinio jų turo metu. „Anksčiau mūsų šou pagrindinė dalis buvo ekranai – įvairaus dydžio ir formų. Dabar žengėme kur kas toliau“, - įsitikinęs grupės bosistas Chrisas Wolstenholme'as.
 
„Žmonės po šių pasirodymų išeina, pamatę kur kas daugiau nei paprastą roko koncertą. Jie pamato kai ką labai teatrališko ir turinčio prasmę“, - pritaria dainininkas Mattas Bellamy.
 
Negana to, pirmą sykį „Muse“ savo koncertams pasirinko vadinamąją „360 laipsnių“ koncepciją. Muzikantai koncertuoja arenos centre įrengtoje besisukančioje scenoje, nuo kurios į žiūrovų minią nusidriekusios dvi pailgos platformos.
 
Tai lemia, kad iš visų arenoje esančių sėdimų vietų vaizdas – vienodai geras, o pasirodymus gali stebėti didesnis skaičius gerbėjų. Be to, koncerto efektą sustiprina ir 360 laipsnių ekranas.
 
Šį mėnesį „Muse“ sumušė garsiosios Londono „O2“ arenos rekordą. Kiekvieną iš keturių čia surengtų „Muse“ koncertų stebėjo po 21 tūkstantį žiūrovų – daugiau nei per bet kurio kito čia koncertavusio atlikėjo ar grupės pasirodymą. Ta proga grupei įteiktas įrėmintas sertifikatas, o arenos administracija užsakė specialią milžiniškos raiškos nuotrauką, kurioje save rasti gali kiekvienas žiūrovas.
 
Žinoma, šėlti pagal energingas grupės dainas trokštantys gerbėjai labiausiai nori įsigyti stovimus bilietus. Lietuvoje norintiems tai padaryti nebėra kada delsti - „Bilietų pasaulio“ kasose ir interneto svetainėje www.bilietupasaulis.lt liko vos šimtas tokių bilietų.
 
„Muse“ - viena populiariausių roko grupių pasaulyje, todėl tai, kad bilietų į parterį beveik nebeliko, mūsų nenustebino. Pagal bilietų pirkimo tempą panašu, kad sėdimų bilietų irgi gali nebelikti kelios savaitės prieš koncertą“, - sako „Muse“ pakvietusio koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.
 
„Muse“ daina „Uprising“: https://youtu.be/ygANMV2I3XE
 
1994-aisiais susibūrusios grupės „Muse“ albumai parduoti daugiau nei 20 milijonų kopijų tiražu. Jos kolekcijoje – penki „MTV Europe“, du „Brit Awards“, du „Grammy“ ir aštuoni „NME Awards“ apdovanojimai.
 
Hitų „Starlight“, „Supermassive Black Hole“, „Hysteria“, „Time Is Running Out“, „Resistance“, „Madness“, „Knights Of Cydonia“ ir daugybės kitų žinomų dainų atlikėjai garsėja dramatiškais roko kūriniais, eksperimentais su įvairiais žanrais ir įspūdingais pasirodymais, kurie vyksta didžiausiuose stadionuose ir svarbiausiuose planetos festivaliuose. Pavyzdžiui, 2007-aisiais “Muse” tapo pirmąja grupe, į kurios du pasirodymus naujai atstatytame Londono „Wembley“ stadione buvo parduoti visi bilietai.
 
Grupė nuolat ieško ne tik naujų muzikinių, bet ir pažangiausių techninių idėjų. Pavyzdžiui, 2013-aisiais Romos Olimpiniame stadione surengtas “Muse” koncertas, kurį stebėjo 60 tūkstančių gerbėjų, buvo pirmasis istorijoje muzikinis šou, nufilmuotas 4K technologija.
 
“Muse“ daina „Madness“ (iš koncerto Romos Olimpiniame stadione): https://youtu.be/6w5KCf8hXvo
 
Šiame pasauliniame ture „Muse“ pristato pernai išleistą albumą „Drones“, kuris pasiekė pirmąją vietą Didžiosios Britanijos, JAV ir kitų šalių „topuose“ - iš viso šis įrašas tapo populiariausiu net 23 valstybėse, tarp jų – Prancūzijoje, Japonijoje ir Australijoje.
 
„Muse“ koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, sero Eltono Johno, popžvaigždės Johno Newmano, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – metalo titanų „Iron Maiden“, roko grupės „Nickelback“, elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o šou, Obuolių saloje  – šokių muzikos festivalį „Radistai Village“.