Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

Mokymai moterims SEKS.RF Vilniuje!

Autorinių sekso mokymų unikalumas gludi tame, kad užsiėmimų metu kiekviena dalyvė gauna asmeninį rekvizitą sekso technikoms įvaldyti. Mokymų metu Jūs negaišite laiko tuščioms kalboms. Tai ne paskaita ir ne seminaras, o tikri praktiniai užsiėmimai, vykstantys realiu laiku. Vadovaujant dėstytojai galėsite vietoje  tobulinti savo meistriškumą ir įgytus įgūdžius. Mažiau kalbų, daugiau darbų!

Rugsėjo 26 d. įvyks du seminarai / mokymai, skrti moterims:
13:00 val. "Oralinio sekso menas". Mokymų metu sužinosite, kodėl vyrai taip mėgsta oralines glamones, kaip panaudoti tai siekiant sukurti tvirtus aistringus santykius, kupinus jausmų. Sužinosite apie slaptus vyriško kūno taškus ir išmoksite pratęsti jo orgazmą ir veikti jautriausias zonas. Dienų dienas galėsite stebinti savo vyrą vis naujais ir naujais būdais ir technikomis.

19:00 val. "Moters orgazmo sužadinimas. Intymūs raumenys".
Labai dažnai vaginalinis orgazmas nepriklauso nei nuo partnerio, nei nuo Jūsų. Procesai, sukeliantys orgazmą, pas daugelį moterų išlieka miegantys, nepažadinti- tas pats „G“ taškas dažnai nesukelia orgazmo, nes ne tik nėra pakankamai stimuliuojamas anatomiškai, bet ir todėl, kad nėra susidarę atitinkami refleksai, siejami su šiuo tašku  Kaip bebūtų, moterų orgazmas yra labai sudėtingas, siekiant patirti jį reikia ne tik mokėti susijaudinti, bet ir pažadinti savyje miegantį potencialą.

SVARBU ŽINOTI:
Mokymo centras SEKS.RF pirmauja sekso technikų mokymuose besispecializuojančių įstaigų tarpe.
Centras buvo atidarytas 2012 metų pavasarį Maskvoje, suteikus jam pirmojo specializuoto internetinio televizijos kanalo SEKS.RF pavadinimą, kuris teikia kokybišką ekspertinę informaciją visais seksualinių santykių aspektais ir plataus spektro klausimais šeimos planavimo, sveikatos, patrauklumo srityse.
Mokymų centro steigėja ir vyriausia sekso trenerė yra Jekaterina Liubimova- autoritetinga specialistė seksualinių santykių praktikos srityje, sekso mokymų judėjimo steigėja Rusijos teritorijoje.
Jekaterinos Liubimovos sukurtos autorinės technikos tapo tikra sensacija moterims.
Putojantį vyną, puikią nuotaiką ir anonimiškumą garantuojame!
Vietų skaičius ribotas.
Mokymuose gali dalyvauti merginos nuo 18 metų.
Vyrams įeiti griežtai draudžiama.
Mokymų ir seminarų metu griežtai draudžiama fotografuoti ir filmuoti.