Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Mokymai moterims SEKS.RF Vilniuje!

Autorinių sekso mokymų unikalumas gludi tame, kad užsiėmimų metu kiekviena dalyvė gauna asmeninį rekvizitą sekso technikoms įvaldyti. Mokymų metu Jūs negaišite laiko tuščioms kalboms. Tai ne paskaita ir ne seminaras, o tikri praktiniai užsiėmimai, vykstantys realiu laiku. Vadovaujant dėstytojai galėsite vietoje  tobulinti savo meistriškumą ir įgytus įgūdžius. Mažiau kalbų, daugiau darbų!

Rugsėjo 26 d. įvyks du seminarai / mokymai, skrti moterims:
13:00 val. "Oralinio sekso menas". Mokymų metu sužinosite, kodėl vyrai taip mėgsta oralines glamones, kaip panaudoti tai siekiant sukurti tvirtus aistringus santykius, kupinus jausmų. Sužinosite apie slaptus vyriško kūno taškus ir išmoksite pratęsti jo orgazmą ir veikti jautriausias zonas. Dienų dienas galėsite stebinti savo vyrą vis naujais ir naujais būdais ir technikomis.

19:00 val. "Moters orgazmo sužadinimas. Intymūs raumenys".
Labai dažnai vaginalinis orgazmas nepriklauso nei nuo partnerio, nei nuo Jūsų. Procesai, sukeliantys orgazmą, pas daugelį moterų išlieka miegantys, nepažadinti- tas pats „G“ taškas dažnai nesukelia orgazmo, nes ne tik nėra pakankamai stimuliuojamas anatomiškai, bet ir todėl, kad nėra susidarę atitinkami refleksai, siejami su šiuo tašku  Kaip bebūtų, moterų orgazmas yra labai sudėtingas, siekiant patirti jį reikia ne tik mokėti susijaudinti, bet ir pažadinti savyje miegantį potencialą.

SVARBU ŽINOTI:
Mokymo centras SEKS.RF pirmauja sekso technikų mokymuose besispecializuojančių įstaigų tarpe.
Centras buvo atidarytas 2012 metų pavasarį Maskvoje, suteikus jam pirmojo specializuoto internetinio televizijos kanalo SEKS.RF pavadinimą, kuris teikia kokybišką ekspertinę informaciją visais seksualinių santykių aspektais ir plataus spektro klausimais šeimos planavimo, sveikatos, patrauklumo srityse.
Mokymų centro steigėja ir vyriausia sekso trenerė yra Jekaterina Liubimova- autoritetinga specialistė seksualinių santykių praktikos srityje, sekso mokymų judėjimo steigėja Rusijos teritorijoje.
Jekaterinos Liubimovos sukurtos autorinės technikos tapo tikra sensacija moterims.
Putojantį vyną, puikią nuotaiką ir anonimiškumą garantuojame!
Vietų skaičius ribotas.
Mokymuose gali dalyvauti merginos nuo 18 metų.
Vyrams įeiti griežtai draudžiama.
Mokymų ir seminarų metu griežtai draudžiama fotografuoti ir filmuoti.