Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Miuzikle ''Devynbėdžiai'' - žiūrovų antplūdis

Valstybinio dainų ir šokių ansamblio "Lietuva" premjera „Devynbėdžiai“ pranoko visus kūrėjų lūkesčius. Įkvėpti ankstesnių ansamblio projektų, Pasvalio, Ukmergės ir Birštono žiūrovai savo mylimus atlikėjus pasitiko kone sausakimšose salėse.

Prieš keletą metų ansamblis pristatė publikai tikrą lietuvišką miuziklą „Žemės paukščiai“, pagal Petro Cvirkos romaną „Meisteris ir sūnus“. Palikęs neišdildomą įspūdį, naujasis ansamblio pastatymas renka dar gausesnes gerbėjų sales.


„Tiek gerų emocijų seniai bebuvau „pasikrovęs“. Publika juokėsi ir verkė. Gera, kai po spektaklio priėję žiūrovai širdingai dėkoja už atgaivą kūnui ir sielai,“ – po vieno iš pirmųjų pasirodymų neslėpė savo susijaudinimo projekto meno vadovas Giedrius Svilainis.

„Premjeriniai spektakliai visuomet sudėtingi - užtrunka, kol viskas „susiguli ir atsistoja ant kojų“. Tačiau kviestinių atlikėjų profesionalumo dėka viskas klojasi kur kas sklandžiau nei tikėtasi. Jie užkuria scenoje tokią „ugnį“, jog kaip mat atsiveria ir ansamblio dvasia, „pagaunanti“ žiūrovą savo gaivališku paprastumu.“

Gediminas Girdvainis, Liudas Mikalauskas, Deividas Norvilas-Deivis, Egidijus Bavikinas, Jokūbas Bareikis ir kiti scenos grandai dalinasi pagrindinius vaidmenis naujajame Giedriaus Kuprevičiaus ir Kazio Sajos miuziklo „Devynbėdžiai“ pastatyme.


Parašyta prieš keturis dešimtmečius, pjesė savo tematika išlieka aktuali ir nūdienos kontekste. „Kaip rasti vietos po saule sotesniam egzistavimui, neužgožiant dvasinių vertybių,“ – svarsto miuziklo režisierius Nerijus Petrokas. Materialinės gerovės vaikymasis, siekis geresnės socialinės padėties muzikiniame spektaklyje „Devynbėdžiai“ nustelbia tikrąjį žmogaus pradą, jo kūrybišką, laisve alsuojančią dvasią. Pataikaujant sistemai, iš baimės prarasti riebesnį kąsnį, žmonės nebeturi drąsos gyventi – džiaugtis, šokti, dainuoti, sakyti tiesą. Miuziklui sukurta originali scenografija, naujų prasmių suteikiančios vaizdo projekcijos ir XIX a. dvasią atspindintys kostiumai. Scenoje vienu metu galima išvysti daugiau kaip 70 profesionalų – kviestinių solistų, ansamblio „Lietuva“ dainininkų, šokėjų ir muzikantų.

Aplankęs jau keletą miestų, Valstybinis dainų ir šokių ansamblis “Lietuva“ toliau sėkmingai tęsia gastrolių turą po Lietuvą. Premjeriniai spektakliai dar laukia Panevėžio, Jurbarko, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Kauno, Vilkaviškio, Anykščių, Tauragės ir Vilniaus žiūrovų.

Lapkričio 6 d. 18 val. – Panevėžio bendruomenių rūmuose;
Lapkričio 7 d. 18 val. – Jurbarko kultūros centre;
Lapkričio 11 d. 18 val. – Nacionaliniame Kauno dramos teatre;
Lapkričio 12 d. 19 val. – Klaipėdos žvejų rūmuose;
Lapkričio 13 d. 18 val. – Šilutės kultūros centre;
Lapkričio 14 d. 18 val. – Kretingos kultūros centre;
Lapkričio 28 d. 18 val. – Vilkaviškio kultūros centre;
Gruodžio 2 d. 18 val. – Anykščių kultūros centre;
Gruodžio 3 d. 18 val. – Tauragės kultūros centre;
Gruodžio 6 d. 18:30 val. – Lietuvos nacionaliniame dramos teatre Vilniuje.