Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Miuzikle ''Devynbėdžiai'' - žiūrovų antplūdis

Valstybinio dainų ir šokių ansamblio "Lietuva" premjera „Devynbėdžiai“ pranoko visus kūrėjų lūkesčius. Įkvėpti ankstesnių ansamblio projektų, Pasvalio, Ukmergės ir Birštono žiūrovai savo mylimus atlikėjus pasitiko kone sausakimšose salėse.

Prieš keletą metų ansamblis pristatė publikai tikrą lietuvišką miuziklą „Žemės paukščiai“, pagal Petro Cvirkos romaną „Meisteris ir sūnus“. Palikęs neišdildomą įspūdį, naujasis ansamblio pastatymas renka dar gausesnes gerbėjų sales.


„Tiek gerų emocijų seniai bebuvau „pasikrovęs“. Publika juokėsi ir verkė. Gera, kai po spektaklio priėję žiūrovai širdingai dėkoja už atgaivą kūnui ir sielai,“ – po vieno iš pirmųjų pasirodymų neslėpė savo susijaudinimo projekto meno vadovas Giedrius Svilainis.

„Premjeriniai spektakliai visuomet sudėtingi - užtrunka, kol viskas „susiguli ir atsistoja ant kojų“. Tačiau kviestinių atlikėjų profesionalumo dėka viskas klojasi kur kas sklandžiau nei tikėtasi. Jie užkuria scenoje tokią „ugnį“, jog kaip mat atsiveria ir ansamblio dvasia, „pagaunanti“ žiūrovą savo gaivališku paprastumu.“

Gediminas Girdvainis, Liudas Mikalauskas, Deividas Norvilas-Deivis, Egidijus Bavikinas, Jokūbas Bareikis ir kiti scenos grandai dalinasi pagrindinius vaidmenis naujajame Giedriaus Kuprevičiaus ir Kazio Sajos miuziklo „Devynbėdžiai“ pastatyme.


Parašyta prieš keturis dešimtmečius, pjesė savo tematika išlieka aktuali ir nūdienos kontekste. „Kaip rasti vietos po saule sotesniam egzistavimui, neužgožiant dvasinių vertybių,“ – svarsto miuziklo režisierius Nerijus Petrokas. Materialinės gerovės vaikymasis, siekis geresnės socialinės padėties muzikiniame spektaklyje „Devynbėdžiai“ nustelbia tikrąjį žmogaus pradą, jo kūrybišką, laisve alsuojančią dvasią. Pataikaujant sistemai, iš baimės prarasti riebesnį kąsnį, žmonės nebeturi drąsos gyventi – džiaugtis, šokti, dainuoti, sakyti tiesą. Miuziklui sukurta originali scenografija, naujų prasmių suteikiančios vaizdo projekcijos ir XIX a. dvasią atspindintys kostiumai. Scenoje vienu metu galima išvysti daugiau kaip 70 profesionalų – kviestinių solistų, ansamblio „Lietuva“ dainininkų, šokėjų ir muzikantų.

Aplankęs jau keletą miestų, Valstybinis dainų ir šokių ansamblis “Lietuva“ toliau sėkmingai tęsia gastrolių turą po Lietuvą. Premjeriniai spektakliai dar laukia Panevėžio, Jurbarko, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Kauno, Vilkaviškio, Anykščių, Tauragės ir Vilniaus žiūrovų.

Lapkričio 6 d. 18 val. – Panevėžio bendruomenių rūmuose;
Lapkričio 7 d. 18 val. – Jurbarko kultūros centre;
Lapkričio 11 d. 18 val. – Nacionaliniame Kauno dramos teatre;
Lapkričio 12 d. 19 val. – Klaipėdos žvejų rūmuose;
Lapkričio 13 d. 18 val. – Šilutės kultūros centre;
Lapkričio 14 d. 18 val. – Kretingos kultūros centre;
Lapkričio 28 d. 18 val. – Vilkaviškio kultūros centre;
Gruodžio 2 d. 18 val. – Anykščių kultūros centre;
Gruodžio 3 d. 18 val. – Tauragės kultūros centre;
Gruodžio 6 d. 18:30 val. – Lietuvos nacionaliniame dramos teatre Vilniuje.