Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Miuziklas ''Don Bosko''

Šou Imperija pristato PREMJERĄ! Žymiausi Lietuvos atlikėjai: Egidijus Bavikinas , Liudas Mikalauskas, Karina Kryskio pasaulinio pripažinimo sulaukusiame  miuziklas „Don Bosko“. Balandžio 24 d. 19 val. Kauno sporto halėje. (Trukmė – 2 val.)

Apie miuziklą „Don Bosko“
„Don Bosko“ - tai biografinio pobūdžio pastatymas, skirtas be galo įdomiai asmenybei – šventąjam Jonui don Bosko, gimusiam Italijoje 1915-aisiais. 
Būdamas vaikas Don Boskas susapnavo pranašingą sapną, kuriame jis buvo pakviestas apaštalauti išdykusiems vaikams. Tapęs kunigu Jonas don Bosko apaštalavimo praktiką pradėjo Turine dirbdamas su kaliniais ir apleistais vaikais, įkūrė saleziečių draugiją.
Don Boskui dedikuotą ypatingos muzikinės raiškos, įtaigumo miuziklo pastatymas buvo iššūkis kūrybinei grupei. Miuziklą Lietuvoje pastatė muzikinio teatro režisierius Nerijus Petrokas.
Pagrindinius vaidmenis „Don Bosko“ miuzikle sukūrė ne tik žinomi operos solistai Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Kristina Siurbytė, tačiau ir populiariosios muzikos bei dramos teatro atstovai - Karina Krysko-Skambinė, Doloresa Kazragytė, Liubomiras Laucevičius ir Artūras Sužiedėlis.
„Miuziklas „Don Bosko“ - giliau ir aukščiau, nei užrašyta gaidose“, - sakoma apie šį, pasaulyje pripažintą pastatymą. Jam profesionalią scenografiją sukūrė vienas garsiausių šalies scenografų Segejus Bocullo, dalyvauja ir Kauno Vytauto bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“, vadovaujamas Rolando Daugėlos, vokalistų, šokėjų, cirko trupės.
„Don Bosko“  skiriamas šiam didžiam Italijos ir viso pasaulio jaunimo mylimam kunigui kurio 200 gimimo metines minėsime šiais metais.

Veikiantieji asmenys ir atlikėjai:
Don Bosko – Egidijus Bavikinas;
Piktasis - Liudas Mikalauskas;
Kardinolas – Liubomiras Laucevičius;
Marija – Karina Krysko-Skambinė;
Mama Margarita – Doloresa Kazragytė;
Sekretorius – Artūras Sužiedėlis;
Sesuo Marija Mazzarello – Kristina Siurbytė;
Kauno Vytauto Didžiojo bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“;
Grupė "Roxy Five". Vad. Juratė Miliauskaitė;
Choreografinė trupė: Kauno choreografijos mokyklos auklėtiniai ir AK Dance Studio.oj
Muzikos autoriai – Alessandro Aliscioni, Achile Oliva
Scenarijaus autoriai – Renato Biagioli, Piero Castellacci
Režisierius – Nerijus Petrokas
Scenografas – Sergejus Bocullo
Choreografas – Aleksandras Jankauskas
Choro meno vadovas – Rolandas Daugėla
Kostiumų dailininkė – Rasa Petrulytė.