Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Miuziklas ''Don Bosko''

Šou Imperija pristato PREMJERĄ! Žymiausi Lietuvos atlikėjai: Egidijus Bavikinas , Liudas Mikalauskas, Karina Kryskio pasaulinio pripažinimo sulaukusiame  miuziklas „Don Bosko“. Balandžio 24 d. 19 val. Kauno sporto halėje. (Trukmė – 2 val.)

Apie miuziklą „Don Bosko“
„Don Bosko“ - tai biografinio pobūdžio pastatymas, skirtas be galo įdomiai asmenybei – šventąjam Jonui don Bosko, gimusiam Italijoje 1915-aisiais. 
Būdamas vaikas Don Boskas susapnavo pranašingą sapną, kuriame jis buvo pakviestas apaštalauti išdykusiems vaikams. Tapęs kunigu Jonas don Bosko apaštalavimo praktiką pradėjo Turine dirbdamas su kaliniais ir apleistais vaikais, įkūrė saleziečių draugiją.
Don Boskui dedikuotą ypatingos muzikinės raiškos, įtaigumo miuziklo pastatymas buvo iššūkis kūrybinei grupei. Miuziklą Lietuvoje pastatė muzikinio teatro režisierius Nerijus Petrokas.
Pagrindinius vaidmenis „Don Bosko“ miuzikle sukūrė ne tik žinomi operos solistai Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Kristina Siurbytė, tačiau ir populiariosios muzikos bei dramos teatro atstovai - Karina Krysko-Skambinė, Doloresa Kazragytė, Liubomiras Laucevičius ir Artūras Sužiedėlis.
„Miuziklas „Don Bosko“ - giliau ir aukščiau, nei užrašyta gaidose“, - sakoma apie šį, pasaulyje pripažintą pastatymą. Jam profesionalią scenografiją sukūrė vienas garsiausių šalies scenografų Segejus Bocullo, dalyvauja ir Kauno Vytauto bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“, vadovaujamas Rolando Daugėlos, vokalistų, šokėjų, cirko trupės.
„Don Bosko“  skiriamas šiam didžiam Italijos ir viso pasaulio jaunimo mylimam kunigui kurio 200 gimimo metines minėsime šiais metais.

Veikiantieji asmenys ir atlikėjai:
Don Bosko – Egidijus Bavikinas;
Piktasis - Liudas Mikalauskas;
Kardinolas – Liubomiras Laucevičius;
Marija – Karina Krysko-Skambinė;
Mama Margarita – Doloresa Kazragytė;
Sekretorius – Artūras Sužiedėlis;
Sesuo Marija Mazzarello – Kristina Siurbytė;
Kauno Vytauto Didžiojo bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“;
Grupė "Roxy Five". Vad. Juratė Miliauskaitė;
Choreografinė trupė: Kauno choreografijos mokyklos auklėtiniai ir AK Dance Studio.oj
Muzikos autoriai – Alessandro Aliscioni, Achile Oliva
Scenarijaus autoriai – Renato Biagioli, Piero Castellacci
Režisierius – Nerijus Petrokas
Scenografas – Sergejus Bocullo
Choreografas – Aleksandras Jankauskas
Choro meno vadovas – Rolandas Daugėla
Kostiumų dailininkė – Rasa Petrulytė.