Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Miuziklas ''Don Bosko''

Šou Imperija pristato PREMJERĄ! Žymiausi Lietuvos atlikėjai: Egidijus Bavikinas , Liudas Mikalauskas, Karina Kryskio pasaulinio pripažinimo sulaukusiame  miuziklas „Don Bosko“. Balandžio 24 d. 19 val. Kauno sporto halėje. (Trukmė – 2 val.)

Apie miuziklą „Don Bosko“
„Don Bosko“ - tai biografinio pobūdžio pastatymas, skirtas be galo įdomiai asmenybei – šventąjam Jonui don Bosko, gimusiam Italijoje 1915-aisiais. 
Būdamas vaikas Don Boskas susapnavo pranašingą sapną, kuriame jis buvo pakviestas apaštalauti išdykusiems vaikams. Tapęs kunigu Jonas don Bosko apaštalavimo praktiką pradėjo Turine dirbdamas su kaliniais ir apleistais vaikais, įkūrė saleziečių draugiją.
Don Boskui dedikuotą ypatingos muzikinės raiškos, įtaigumo miuziklo pastatymas buvo iššūkis kūrybinei grupei. Miuziklą Lietuvoje pastatė muzikinio teatro režisierius Nerijus Petrokas.
Pagrindinius vaidmenis „Don Bosko“ miuzikle sukūrė ne tik žinomi operos solistai Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Kristina Siurbytė, tačiau ir populiariosios muzikos bei dramos teatro atstovai - Karina Krysko-Skambinė, Doloresa Kazragytė, Liubomiras Laucevičius ir Artūras Sužiedėlis.
„Miuziklas „Don Bosko“ - giliau ir aukščiau, nei užrašyta gaidose“, - sakoma apie šį, pasaulyje pripažintą pastatymą. Jam profesionalią scenografiją sukūrė vienas garsiausių šalies scenografų Segejus Bocullo, dalyvauja ir Kauno Vytauto bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“, vadovaujamas Rolando Daugėlos, vokalistų, šokėjų, cirko trupės.
„Don Bosko“  skiriamas šiam didžiam Italijos ir viso pasaulio jaunimo mylimam kunigui kurio 200 gimimo metines minėsime šiais metais.

Veikiantieji asmenys ir atlikėjai:
Don Bosko – Egidijus Bavikinas;
Piktasis - Liudas Mikalauskas;
Kardinolas – Liubomiras Laucevičius;
Marija – Karina Krysko-Skambinė;
Mama Margarita – Doloresa Kazragytė;
Sekretorius – Artūras Sužiedėlis;
Sesuo Marija Mazzarello – Kristina Siurbytė;
Kauno Vytauto Didžiojo bažnyčios kamerinis choras „Cantate Domino“;
Grupė "Roxy Five". Vad. Juratė Miliauskaitė;
Choreografinė trupė: Kauno choreografijos mokyklos auklėtiniai ir AK Dance Studio.oj
Muzikos autoriai – Alessandro Aliscioni, Achile Oliva
Scenarijaus autoriai – Renato Biagioli, Piero Castellacci
Režisierius – Nerijus Petrokas
Scenografas – Sergejus Bocullo
Choreografas – Aleksandras Jankauskas
Choro meno vadovas – Rolandas Daugėla
Kostiumų dailininkė – Rasa Petrulytė.