Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Miuziklas ''Devynbėdžiai'' tęsia gastrolių turą po Lietuvą

Pernai rudenį valstybiniame dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“ atgimęs Giedriaus Kuprevičiaus ir Kazio Sajos miuziklas „Devynbėdžiai“ tęsia gastrolių turą po Lietuvą.

Spektaklis, atnaujintas pačių autorių po pirmojo ir vienintelio pastatymo prieš keturis dešimtmečius, vos tik pradėjęs savo kelionę po Lietuvą sulaukė milžiniško publikos susidomėjimo – daugelyje miestų bilietai buvo išpirkti gerokai iš anksto ir artistus pasitiko sausakimšos žiūrovų salės.

Gediminas Girdvainis, Liudas Mikalauskas, Deividas Norvilas–Deivis, Egidijus Bavikinas, Jokūbas Bareikis, Arturas Varnas, Valerijus Jevsejevas ir Ramūnas Urbietis - šie publikos mylimi scenos grandai dalinasi pagrindinius vaidmenis naujajame miuziklo pastatyme. Spektakliui sukurta originali scenografija, naujų prasmių suteikiančios vaizdo projekcijos ir XIX a. dvasią atspindintys kostiumai. Scenoje vienu metu galima išvysti daugiau kaip 70 profesionalų – kviestinių solistų, ansamblio „Lietuva“ dainininkų, šokėjų ir muzikantų.

Miuziklo siužetas stebina mistiniais vingiais bei pačiais keisčiausiais personažais. Veiksmas vyksta giriomis apaugusiame ir baravykais kvepiančiame Devynbėdžių kaimelyje, kur gyvena sumanūs, nagingi ir patys laimingiausi žmonės pasaulyje. Bet kartą į jų kaimą užsuka nekviesti svečiai iš užjūrio ir nuo tada ramiam Devynbėdžių gyvenimui pradeda diriguoti ne kas kitas, o galingas veislinis bulius Klemensas... 

„Mano ilgametė patirtis liudija, jog miuziklo kompozitorius Giedrius Kuprevičius yra tiesiog mano talismanas. Kai jis atsiranda šalia, žinok, kad viskas susiklostys kuo puikiausiai,“ - savo džiaugsmo naujuoju „Devynbėdžių“ pastatymu neslepia pjesės autorius Kazys Saja. Ir tikrai - vos tik pradėjęs keliauti po Lietuvą, miuziklas „Devynbėdžiai“ ėmė rinkti pilnas žiūrovų sales.

„Žmonių susidomėjimas stebuklingas, - pjesės autoriui antrina solistas Liudas Mikalauskas, miuzikle atliekantis vieną pagrindinių vaidmenų. – Tai rodo, jog žmonės išsiilgę tautiškumo, lietuviškumo, ypatingai šių dienų kontekste, kuomet pamažu prarandame savo savastį. Pasauliui maišantis, o emigracijai palietus kone kiekvieną šeimą, žmonės pamažu atranda vertybę tautiniame pavelde – mūsų liaudies dainose, šokiuose, papročiuose. Kita vertus, pati kūrinio tematika, praėjus kone pusei amžiaus nuo to meto, kada jis buvo parašytas, išlieka ypatingai aktuali – išvykti iš tėvynės ar likti, imti kyšį ar ne, mylėti dėl naudos ar iš sielos šauksmo.“

Pjesėje atskleidžiama, kaip pataikaujant sistemai, iš baimės prarasti riebesnį kąsnį, žmonės nebeturi drąsos gyventi – džiaugtis, šokti, dainuoti, sakyti tiesą. Vartotojiškumas, materialinės gerovės vaikymasis, siekis geresnės socialinės padėties muzikiniame spektaklyje „Devynbėdžiai“ nustelbia tikrąjį žmogaus pradą, jo kūrybišką, laisve alsuojančią dvasią.