Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Miuziklas ''Devynbėdžiai'' tęsia gastrolių turą po Lietuvą

Pernai rudenį valstybiniame dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“ atgimęs Giedriaus Kuprevičiaus ir Kazio Sajos miuziklas „Devynbėdžiai“ tęsia gastrolių turą po Lietuvą.

Spektaklis, atnaujintas pačių autorių po pirmojo ir vienintelio pastatymo prieš keturis dešimtmečius, vos tik pradėjęs savo kelionę po Lietuvą sulaukė milžiniško publikos susidomėjimo – daugelyje miestų bilietai buvo išpirkti gerokai iš anksto ir artistus pasitiko sausakimšos žiūrovų salės.

Gediminas Girdvainis, Liudas Mikalauskas, Deividas Norvilas–Deivis, Egidijus Bavikinas, Jokūbas Bareikis, Arturas Varnas, Valerijus Jevsejevas ir Ramūnas Urbietis - šie publikos mylimi scenos grandai dalinasi pagrindinius vaidmenis naujajame miuziklo pastatyme. Spektakliui sukurta originali scenografija, naujų prasmių suteikiančios vaizdo projekcijos ir XIX a. dvasią atspindintys kostiumai. Scenoje vienu metu galima išvysti daugiau kaip 70 profesionalų – kviestinių solistų, ansamblio „Lietuva“ dainininkų, šokėjų ir muzikantų.

Miuziklo siužetas stebina mistiniais vingiais bei pačiais keisčiausiais personažais. Veiksmas vyksta giriomis apaugusiame ir baravykais kvepiančiame Devynbėdžių kaimelyje, kur gyvena sumanūs, nagingi ir patys laimingiausi žmonės pasaulyje. Bet kartą į jų kaimą užsuka nekviesti svečiai iš užjūrio ir nuo tada ramiam Devynbėdžių gyvenimui pradeda diriguoti ne kas kitas, o galingas veislinis bulius Klemensas... 

„Mano ilgametė patirtis liudija, jog miuziklo kompozitorius Giedrius Kuprevičius yra tiesiog mano talismanas. Kai jis atsiranda šalia, žinok, kad viskas susiklostys kuo puikiausiai,“ - savo džiaugsmo naujuoju „Devynbėdžių“ pastatymu neslepia pjesės autorius Kazys Saja. Ir tikrai - vos tik pradėjęs keliauti po Lietuvą, miuziklas „Devynbėdžiai“ ėmė rinkti pilnas žiūrovų sales.

„Žmonių susidomėjimas stebuklingas, - pjesės autoriui antrina solistas Liudas Mikalauskas, miuzikle atliekantis vieną pagrindinių vaidmenų. – Tai rodo, jog žmonės išsiilgę tautiškumo, lietuviškumo, ypatingai šių dienų kontekste, kuomet pamažu prarandame savo savastį. Pasauliui maišantis, o emigracijai palietus kone kiekvieną šeimą, žmonės pamažu atranda vertybę tautiniame pavelde – mūsų liaudies dainose, šokiuose, papročiuose. Kita vertus, pati kūrinio tematika, praėjus kone pusei amžiaus nuo to meto, kada jis buvo parašytas, išlieka ypatingai aktuali – išvykti iš tėvynės ar likti, imti kyšį ar ne, mylėti dėl naudos ar iš sielos šauksmo.“

Pjesėje atskleidžiama, kaip pataikaujant sistemai, iš baimės prarasti riebesnį kąsnį, žmonės nebeturi drąsos gyventi – džiaugtis, šokti, dainuoti, sakyti tiesą. Vartotojiškumas, materialinės gerovės vaikymasis, siekis geresnės socialinės padėties muzikiniame spektaklyje „Devynbėdžiai“ nustelbia tikrąjį žmogaus pradą, jo kūrybišką, laisve alsuojančią dvasią.