Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Metalo grynuolių NIFELHEIM retų koncertų sąraše – KILKIM ŽAIBU!

Birželio 23–25 dienomis prie Lūksto ežero vyksiančiame festivalyje KILKIM ŽAIBU svečiuosis išrankūs koncertams  „True&Evil“ metalo maniakai iš Švedijos NIFELHEIM!

NIFELHEIM – jau 25 metus lyg smogianti jėga siaubia metalo undergroundo scenas. Ši švedų grupė pradėjo savo veiklą apie 1990-uosius metus ir iki šiol yra vedama į priekį dvynių brolių pseudonimais Tyrant ir Hellbutcher. Jų pasaulis įkvėptas legendinių Iron Maiden, o muzika – tokių metalo pionierių kaip festivalyje ant vienos scenos pasirodysiančių Venom bei tokių grupių kaip Bathory, Sodom ir Tormentor. Nifelheim kūryba – lyg aktas iš praeities yra tikra, old-school‘inė, nukelianti į 80-uosius metus, kai metalo scenoje karaliavo pikta, bekompromisė, beprotiška muzika.

Šie oldskūlo chuliganai įrašė savo pirmąjį demo „Unholy Death“ 1992-aisiais ir nuo to laiko pasaulį išvydo ir tokie Black Metal šedevrai kaip „Devil‘s Force“, „Servants of Darkness“, „Envoy of Lucifer“ ir šį konvojų kol kas užbaigia puikiai įvertintas 2014m. EP „SataNatas“. Ši grupė yra vertinama dėl vienų geriausių ir energingiausių metalo scenoje gyvų pasirodymų be jokių tabu. Tai patvirtina ir tai, jog grupė niekada per daug neužsisėdi įrašų studijoje, o tarpai tarp albumų kartais siekia ir 7 metus, nes svarbiausia yra energetika, perduodama klausytojui koncerto metu. Šiuo metu grupė dirba ties nauju ilgagroju albumu, kurį žada išleisti šiais metais.

Ši grupė išskirtinė ir tuo, jog puikiai išmano metalą, apskritai kaip žanrą, ko šiuo metu muzikantams labai trūksta. Jie nesunkiai kuria dainas, kurios yra arti savo žanro tobulybės ir muzikos kokybė niekada nėra aukojama, norint kiekvieną dainą pateikti skirtingai ir originaliai. Neįtikėtina, kaip ši grupė sugeba skambėti taip oldskūliškai ir taip unikaliai vienu metu. Jų dainos yra pripildytos akinančio greičio, žudikiško chaoso, piktų persekiojančių melodijų, žadinančių senuosius demonus iš amžino miego. Net neabejojam – jeigu jie ir toliau taip plieks, tai tikrai vieną dieną prikels kokį numirėlį.

Be minėtų švedų festivalio programoje jau yra patvirtinti šie dalyviai:
VENOM – Anglija, blackspeed metalas;
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH – Austrija, death metalas;
THE RUINS OF BEVERAST – Vokietija, atmosferinis black metalas;
EREB ALTOR – Švedija, epinis doomviking metalas;
DIRTY SHIRT – Rumunija, folkcore metalas;
SATURNALIA TEMPLE – Švedija, okultinisstonerdoom metalas;
SECTORIAL – Ukraina, etninis blackdeath metalas;
SCYTHIAN – Anglija, deaththrash metalas;
ROMUVOS – Lietuva / Izraelis, epinis folk metalas;
ESCHATOS – Latvija, progresyvus blackmetalas;

JORYJ KŁOC– Ukraina, etninis folkpunk rokas;
ŽALVARINIS – Lietuva, folk rokas;
RASA SERRA & SAULIUS PETREIKIS – Lietuva, folkloras, klasikinė ir pop muzika;
OBSCURUS ORBIS – Latvija, viduramžių ir folkloro muzika;
GYVATA – Lietuva, neo folkloras;
Taip pat gyvosios istorijos klubai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.
Dalyvių bus dar gerokai daugiau...