Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Metalo grynuolių NIFELHEIM retų koncertų sąraše – KILKIM ŽAIBU!

Birželio 23–25 dienomis prie Lūksto ežero vyksiančiame festivalyje KILKIM ŽAIBU svečiuosis išrankūs koncertams  „True&Evil“ metalo maniakai iš Švedijos NIFELHEIM!

NIFELHEIM – jau 25 metus lyg smogianti jėga siaubia metalo undergroundo scenas. Ši švedų grupė pradėjo savo veiklą apie 1990-uosius metus ir iki šiol yra vedama į priekį dvynių brolių pseudonimais Tyrant ir Hellbutcher. Jų pasaulis įkvėptas legendinių Iron Maiden, o muzika – tokių metalo pionierių kaip festivalyje ant vienos scenos pasirodysiančių Venom bei tokių grupių kaip Bathory, Sodom ir Tormentor. Nifelheim kūryba – lyg aktas iš praeities yra tikra, old-school‘inė, nukelianti į 80-uosius metus, kai metalo scenoje karaliavo pikta, bekompromisė, beprotiška muzika.

Šie oldskūlo chuliganai įrašė savo pirmąjį demo „Unholy Death“ 1992-aisiais ir nuo to laiko pasaulį išvydo ir tokie Black Metal šedevrai kaip „Devil‘s Force“, „Servants of Darkness“, „Envoy of Lucifer“ ir šį konvojų kol kas užbaigia puikiai įvertintas 2014m. EP „SataNatas“. Ši grupė yra vertinama dėl vienų geriausių ir energingiausių metalo scenoje gyvų pasirodymų be jokių tabu. Tai patvirtina ir tai, jog grupė niekada per daug neužsisėdi įrašų studijoje, o tarpai tarp albumų kartais siekia ir 7 metus, nes svarbiausia yra energetika, perduodama klausytojui koncerto metu. Šiuo metu grupė dirba ties nauju ilgagroju albumu, kurį žada išleisti šiais metais.

Ši grupė išskirtinė ir tuo, jog puikiai išmano metalą, apskritai kaip žanrą, ko šiuo metu muzikantams labai trūksta. Jie nesunkiai kuria dainas, kurios yra arti savo žanro tobulybės ir muzikos kokybė niekada nėra aukojama, norint kiekvieną dainą pateikti skirtingai ir originaliai. Neįtikėtina, kaip ši grupė sugeba skambėti taip oldskūliškai ir taip unikaliai vienu metu. Jų dainos yra pripildytos akinančio greičio, žudikiško chaoso, piktų persekiojančių melodijų, žadinančių senuosius demonus iš amžino miego. Net neabejojam – jeigu jie ir toliau taip plieks, tai tikrai vieną dieną prikels kokį numirėlį.

Be minėtų švedų festivalio programoje jau yra patvirtinti šie dalyviai:
VENOM – Anglija, blackspeed metalas;
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH – Austrija, death metalas;
THE RUINS OF BEVERAST – Vokietija, atmosferinis black metalas;
EREB ALTOR – Švedija, epinis doomviking metalas;
DIRTY SHIRT – Rumunija, folkcore metalas;
SATURNALIA TEMPLE – Švedija, okultinisstonerdoom metalas;
SECTORIAL – Ukraina, etninis blackdeath metalas;
SCYTHIAN – Anglija, deaththrash metalas;
ROMUVOS – Lietuva / Izraelis, epinis folk metalas;
ESCHATOS – Latvija, progresyvus blackmetalas;

JORYJ KŁOC– Ukraina, etninis folkpunk rokas;
ŽALVARINIS – Lietuva, folk rokas;
RASA SERRA & SAULIUS PETREIKIS – Lietuva, folkloras, klasikinė ir pop muzika;
OBSCURUS ORBIS – Latvija, viduramžių ir folkloro muzika;
GYVATA – Lietuva, neo folkloras;
Taip pat gyvosios istorijos klubai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.
Dalyvių bus dar gerokai daugiau...