Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Metalo grynuolių NIFELHEIM retų koncertų sąraše – KILKIM ŽAIBU!

Birželio 23–25 dienomis prie Lūksto ežero vyksiančiame festivalyje KILKIM ŽAIBU svečiuosis išrankūs koncertams  „True&Evil“ metalo maniakai iš Švedijos NIFELHEIM!

NIFELHEIM – jau 25 metus lyg smogianti jėga siaubia metalo undergroundo scenas. Ši švedų grupė pradėjo savo veiklą apie 1990-uosius metus ir iki šiol yra vedama į priekį dvynių brolių pseudonimais Tyrant ir Hellbutcher. Jų pasaulis įkvėptas legendinių Iron Maiden, o muzika – tokių metalo pionierių kaip festivalyje ant vienos scenos pasirodysiančių Venom bei tokių grupių kaip Bathory, Sodom ir Tormentor. Nifelheim kūryba – lyg aktas iš praeities yra tikra, old-school‘inė, nukelianti į 80-uosius metus, kai metalo scenoje karaliavo pikta, bekompromisė, beprotiška muzika.

Šie oldskūlo chuliganai įrašė savo pirmąjį demo „Unholy Death“ 1992-aisiais ir nuo to laiko pasaulį išvydo ir tokie Black Metal šedevrai kaip „Devil‘s Force“, „Servants of Darkness“, „Envoy of Lucifer“ ir šį konvojų kol kas užbaigia puikiai įvertintas 2014m. EP „SataNatas“. Ši grupė yra vertinama dėl vienų geriausių ir energingiausių metalo scenoje gyvų pasirodymų be jokių tabu. Tai patvirtina ir tai, jog grupė niekada per daug neužsisėdi įrašų studijoje, o tarpai tarp albumų kartais siekia ir 7 metus, nes svarbiausia yra energetika, perduodama klausytojui koncerto metu. Šiuo metu grupė dirba ties nauju ilgagroju albumu, kurį žada išleisti šiais metais.

Ši grupė išskirtinė ir tuo, jog puikiai išmano metalą, apskritai kaip žanrą, ko šiuo metu muzikantams labai trūksta. Jie nesunkiai kuria dainas, kurios yra arti savo žanro tobulybės ir muzikos kokybė niekada nėra aukojama, norint kiekvieną dainą pateikti skirtingai ir originaliai. Neįtikėtina, kaip ši grupė sugeba skambėti taip oldskūliškai ir taip unikaliai vienu metu. Jų dainos yra pripildytos akinančio greičio, žudikiško chaoso, piktų persekiojančių melodijų, žadinančių senuosius demonus iš amžino miego. Net neabejojam – jeigu jie ir toliau taip plieks, tai tikrai vieną dieną prikels kokį numirėlį.

Be minėtų švedų festivalio programoje jau yra patvirtinti šie dalyviai:
VENOM – Anglija, blackspeed metalas;
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH – Austrija, death metalas;
THE RUINS OF BEVERAST – Vokietija, atmosferinis black metalas;
EREB ALTOR – Švedija, epinis doomviking metalas;
DIRTY SHIRT – Rumunija, folkcore metalas;
SATURNALIA TEMPLE – Švedija, okultinisstonerdoom metalas;
SECTORIAL – Ukraina, etninis blackdeath metalas;
SCYTHIAN – Anglija, deaththrash metalas;
ROMUVOS – Lietuva / Izraelis, epinis folk metalas;
ESCHATOS – Latvija, progresyvus blackmetalas;

JORYJ KŁOC– Ukraina, etninis folkpunk rokas;
ŽALVARINIS – Lietuva, folk rokas;
RASA SERRA & SAULIUS PETREIKIS – Lietuva, folkloras, klasikinė ir pop muzika;
OBSCURUS ORBIS – Latvija, viduramžių ir folkloro muzika;
GYVATA – Lietuva, neo folkloras;
Taip pat gyvosios istorijos klubai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.
Dalyvių bus dar gerokai daugiau...