Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

„Mercury“ prizo laimėtojas Benjamin Clementine Lietuvoje!Kelias savaites sklandę gandai pagaliau oficialiai patvirtinti. Muzikos agentūra „8 Days A Week” į Vilnių prisiviliojo bene įdomiausią šių dienų atlikėją ir skelbia svarbiausią šio pavasario koncertą. Gegužės 13 d. „Compensa“ koncertų salėje savo vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs britų muzikos sensacija, mados namų „Burberry“ favoritas ir prestižinio „Mercury“ prizo laimėtojas Benjaminas Clementine'as.

Nuo mažens fortepijonu grojantis Benjaminas Clementine'as – puikus kompozitorius, savamokslis multi-instrumentalistas, iškilus poetas, užtikrintas atlikėjas ir daug sunkių gyvenimo išbandymų patyręs britų menininkas. Šis tik prieš kelis metus į muzikos elitą įsiveržęs atlikėjas vis dar yra šiokia tokia paslaptis. Jo sėkmės istorija – savotiškas mitas. Sunki vaikystė, patyčios mokykloje, nebaigti mokslai, laikotarpis be šeimos ir namų, skurdas, gyvenimas gatvėje, dėl Paryžiaus paliktas ir vėliau vėl įsimylėtas Londonas – tai tik keletas įdomių faktų iš tikrai spalvingos ir nuolat pildomos jo biografijos.

Šis tik prieš kelis metus į muzikos elitą įsiveržęs atlikėjas vis dar yra šiokia tokia paslaptis. Jo sėkmės istorija – savotiškas mitas. Sunki vaikystė, patyčios mokykloje, nebaigti mokslai, laikotarpis be šeimos ir namų, skurdas, gyvenimas gatvėje, dėl Paryžiaus paliktas ir vėliau vėl įsimylėtas Londonas – tai tik keletas įdomių faktų iš tikrai spalvingos ir nuolat pildomos jo biografijos.
 „Compensa“ koncertų salėje tokie tikri atlikėjai pasirodo ne kasdien. Tą vakarą ši erdvė bus visiškai atsiribojusi nuo išorinio pasaulio ir etikečių. Aukštas, elegantiškas ir visada basas britų atlikėjas Benjaminas Clementine'as jums gyvai papasakos savo gyvenimo istoriją. Jis, mikrofonas ir fortepijonas. Dar pridėkite gerą garsą, šviesų spektaklį ir tūkstančius laimingų akių. Norisi tikėti, kad bus magija.
Gyvenimo jau kiek atsikandęs 27-erių britas Benjaminas Clementine'as neleidžia, kad jo muzikai etiketes klijuotų kiti. Jis save įvardina šių dienų ekspresionistu. Jo kūryboje – tik asmeniniai išgyvenimai, skaudžios patirtys, gyvenimo liūdesys, politika, laisvė ir savitas emocijų pasaulis. Jis įrodė, kad aukščiausios prabos muzika, atliekama tik su pianinu, gali paliesti ne vieną, bet viso pasaulio širdis.
Londoną į Paryžių iškeitęs atlikėjas kurį laiką gyveno gatvėje ir grojo miesto baruose ir aikštėse vien tam, kad prasimaitintų. Paryžiaus metro stotyje atrastas ir vietos koncertų organizatorių užaugintas britas tapo kultine muzikos asmenybe Prancūzijoje, Prestižinėje „Victoires de la Musique“ ceremonijoje atlikėjui 2015 m. buvo įteiktas geriausio naujo atlikėjo apdovanojimas.
Kritikų simpatijas Benjaminas Clementine'as gimtinėje užsitikrino tik prieš keletą metų. Jis debiutavo nacionalinio britų transliuotojo BBC eteryje ir surengė pirmąjį gyvą pasirodymą populiariame televizijos šou „Later... With Jools Holland“. Tai buvo pirmas kartas, kada šioje laidoje gyvai pasirodė atlikėjas, už kurio nugaros nestovi jokia leidybinė kompanija. Šį pasirodymą britų televizijos žvaigždė Joolsas Hollandas įvardino, kaip vieną geriausių per visą šio šou istoriją.
Netrukus apie jį išgirdo šimtai tūkstančių žmonių. Jo perklausų kiekis vienoje muzikos platformoje padidėjo 500 % - jis tapo labiausiai linksniuojamas „Spotify“ atlikėjas. Kiek vėliau jo globą Europoje iš mažos prancūzų įrašų kompanijos perėmė įtakinga britų leidykla „Virgin Records“. Joje praėjusių metų pradžioje ir išleistas debiutinis jo albumas.
„At Least For Now“ - tai vientisas, rafinuotas ir labai asmeniškas albumas. Gyvenimo garso takelis. Europos muzikos žiniasklaida sutartinai gyrė ir šlovino šį albumą. Pats albumas atsidūrė geriausių metų albumų sąrašų viršuje ir pasiekė ne vienos radijo stoties grojaraštį. Šis Benjamin Clementine įrašas pakeitė jo gyvenimą ir pelnė pripažinimą. Būsimas pasirodymas Vilniuje tik maža šį albumą pristatančio koncertų turo dalis.
Praėjusių metų pabaigoje jis pelnė kol kas svarbiausią savo apdovanojimą. Prestižinėje britų muzikos apdovanojimų ceremonijoje jam buvo įteikta „Mercury“ statulėlę ir 20 tūkstančių svarų piniginis prizas. Į jį gali pretenduoti tik britų ir airių atlikėjai. Juose profesionali komisija vertina tik muziką ir geriausią metų įrašą. Benjamin'o Clementine'o debiutinis darbas „At Least For Now“ paneigė visas lažybų prognozes ir nušluostė nosį tokiems muzikos grandams kaip Jamie XX, „Wolfe Alice“, „Florence and The Machine“, Aphex Twin ir Lietuvos publikai jau pažįstamai Roisin Murphy.
Apdovanojimų ceremonijos metu jis pasikvietė ant scenos visus nominantus ir šį apdovanojimą dedikavo Paryžiaus teroro akto aukoms. Po jo pasirodymo visą salėje esanti publika ilgai plojo jam atsistojusi. Kiek vėliau nauja muzikos pasaulio žvaigždė Benjamin'as Clementin'as paskelbė, kad visą piniginį prizą skirs savo gimtojo miesto Edmontono mokyklai ir nupirks jiems muzikos instrumentų.
Šiandien Benjamino Clementine'o gerbėjų gretose – ryškios muzikos ir mados pasaulio žvaigždės. Seras Paulas McCartney, islandų muzikos diva Björk, jaunasis širdžių daužytojas Tomas Odellis, amžinai jaunas „Talking Heads“ lyderis Davidas Byrne'as, futbolininkas Davidas Beckhamas, indie roko sunkiasvorių „Arctic Monkeys“ vokalistas Alexas Turneris, BBC radijo laidų vedėja Lauren Laverne, prancūzų muzikos veteranas Charles'as Aznavouras, „Burberry“ mados namų vyriausias dizaineris ir vadovas Christopheris Bailey – visi jie jau nusilenkė Benjamino talentui. Dabar jis – vienas labiausiai įkvėpiančių menininkų visoje Jungtinėje Karalystėje.
Claude'as Debussy, Erikas Satie, Leonardas Cohenas, Leo Ferre, Jimi Hendrix, Aretha Franklin, Giacomo Puccini, Luciano Pavarotti, Fredericas Chopin – visi šie muzikos pasaulio šviesuliai įtakojo jo kūrybą. „Nina Simone, Nickas Cave'as ir Tomas Waitsas yra tikri mano herojai“, - viename interviu savo favoritus įvardino Benjaminas Clementine'as.
Jo balsas dažnai lyginamas su Jacques Brel ir grupės „Anthony and The Johnsons“ vokalisto Antony Hegarty vokaliniais sugebėjimais.
„Nina Simone brolis įžengia į jaukią Prancūzijos kavinukę, prisėda prie pianino, atveria širdį ir išlieja skausmą. Jo ašaros ir yra muzika”, – apie Benjamino Clementine'o pasirodymą rašė „Rolling Stone“. „Nepaprastas talentas ir unikalus kompozitorius. Jo galingą balsą, aistrą ir atsidavimą tiesiog sunku pamiršti“, - skelbė „The Guardian“, kurie praėjusių metų pabaigoje Benjaminą įvardino metų herojumi Jungtinėje Karalystėje.
Benjaminas Clementine'as ir mada – giminingos sielos. Jis nuolat kviečiamas į įvairius naujų kolekcijų pristatymus ir jau viena koja yra mados pasaulyje. Kai kurie kritikai jo įvaizdį lygina su kita kultine atlikėja Grace Jones. Mados namai „Burberry“ smarkiai prisidėjo prie jo tarptautinės sėkmės. Jo muzika gyvai skamba šio prekės ženklo kolekcijų pristatymuose ir reklamose. Pats atlikėjas savo koncertuose ir fotosesijose nuolat dėvi prabangius „Burberry“ drabužius. Išskirtinė išvaizda, puikus įvaizdis, unikalūs talentai bei geri jo duomenys traukia ir mados skautus.

Sunku rasti priežastį nenorėti susipažinti gyvai su Benjaminu Clementine'u, jei esate bent kartą išgirdę jo balsą ar matę bent vieną jo gyvo pasirodymo ištrauką. Padarykite bet ką, kad jį pamatytumėte, nes tai, kas skamba jūsų grotuve paleidus „At Least For Now“, yra tik viena šimtoji pasirodymo.
Benjamin'o Clementine'o viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „8 Days A Week”, kuri jums jau atvežė Sohn, „Rhye“ ir Tricky. Šie koncertų organizatoriai taip pat jus kviečia į suomių muzikos vunderkindo Jaakko Eino Kalevi pasirodymą „Kablyje“ ir pasaulinę J.Views premjerą menų fabrike „Loftas.